Obecné nájomné byty

Obecné nájomné byty

Predmetom zákazky je výstavba 8x dvojdomov s obecnými nájomnými bytmi v dvoch alternatívach v Obci Slovenské Ďarmoty. Stavba musí spĺňať požiadavky na poskytnutie dotácie podľa zákona č. 443/2010 Z.z. a požiadavky na poskytnutie úveru na kúpu bytu bežného štandardu v bytovom dome podľa zákona č. 150/2013 v aktuálnom znení. Predmet zákazky bude financovaný z prostriedkov čerpaných zo Štátneho fondu rozvoja bývania a Ministerstva dopravy a výstavby SR.
Veřejná zakázka vložena:
21.07.2021 07:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Slovenské Ďarmoty

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Slovenské Ďarmoty

Zadavatel IČ:
00319562

Kontaktní osoba:
Bc. Denisa Árvayová

Zadavatel telefon:
+421 474 894 196


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavby rodinných domů, bytů a průmyslových projektů

Výstavby rodinných domů, bytů a průmyslových projektů

Sníte po rodinném domku? Nemáte kapacitu si ho postavit na vlastní pěst a chcete najít vhodného kandidáta, který vám váš sen uskuteční? S EKOBAU INVEST a.s. nebudete mít žádné starosti a my se postaráme o vše od začátku až do konce výstavby. Naše opavská firma má ve své historii nespočet zrealizovaných staveb. Klientům poskytujeme výstavby domů, řadových budov, bytů, rekonstrukce obytných jednotek, menších firemních prostorů, stavby průmyslových projektů. Vše od projektu po kolaudaci. V rámci projektů vyřídíme veškeré vizualizace a dokumentace. Naše činnost navíc zahrnuje výrobu nábytku, takže vám stavbu dokážeme vybavit, nemusíte se trápit s hledáním dalších dodavatelů. Prohlédněte si naše výstavby a realizace na webu, kde máme spoustu fotografií a referencí. Naleznete nás v Opavě, na adrese U Cukrovaru 16.


Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Naše společnost VAMIRO s.r.o. se specializuje na prodej a dodávku modulových domů čtyř typů. V naší nabídce naleznete dvojdomek MIRO a MIKA každý o ploše 162 m2. Dále pak rodinný dům VAKA a chatu z kontejneru. Všechny modulové domy lze postavit bez základové desky, jsou mobilní a s rychlou výstavbou. Domy jsou vybaveny kotli, radiátory, elektrickou rozvodnou, sporákem, dřezem a koupelnou. Tyto stavby jsou variabilní a lze je sestavit podle přání klienta. Bydlete nebo mějte sídlo podnikání snad a rychle zbudované bez zbytečných prodlev. Neváhejte a oslovte naši společnost. Vzorové domy si můžete prohlédnou v Mostě a vybrat si ten pravý přímo pro Vás.


Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Uvažujete nad vlastním bydlením? Láká Vás klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy? Pak Vás jistě zaujme nabídka společnosti Service Financial s.r.o. Nový projekt moderních bytových domů městského rázu slibuje komfortní a energeticky nenáročné bydlení. Podzemní parkovací stání jsou s byty propojeny výtahy, při projektování se myslelo také na akustickou pohodu a ochranu soukromí jednotlivých bytů. V okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost od lékaře, pediatra, lékárny, masážního studia, kadeřnictví nebo cukrárny. Nový projekt bytového komplexu u Prahy Vás zaujal? Pak se neváhejte pro více informací obrátit na Service Financial s.r.o.


Bydlení na Kopečku v Liberci, exkluzivní byty za rozumnou cenu, komfortní bydlení na jižní stranu

Bydlení na Kopečku v Liberci, exkluzivní byty za rozumnou cenu, komfortní bydlení na jižní stranu

Stavební firma HAVAX z Liberce Vám představuje zcela nový projekt bytového domu Bydleni Na Kopečku. Společnost HAVAX je vyhlášená svou kvalitou práce a již v minulosti realizovala úspěšné projekty. Bydlení Na Kopečku dodává zcela jiný architektonický rozměr. Nabízíme možnost dostupného bydlení všem generacím v energeticky úsporném domě třídy A. Exkluzivní byty za rozumnou cenu jsou opravdu výhodnou investicí. Rezidenční dům se 13 byty bude mít šest podlaží. Dvě spodní podlaží jsou určena pro vaše pohodlné a bezpečné parkování. Ve vyšších patrech jsou byty 1+KK až 4+KK o výměře 36 až 115 m2. Všechny jsou orientované na jih a mají promyšlené dispozice. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Máte potíže s hledáním stavební firmy ve Středočeském kraji? Dnešní doba zvýšila poptávku dodavatelů stavebních služeb a je čím dál tím složitější najít spolehlivou společnost, která odvede dobrou práci za přívětivou cenu. A výjimkou jsme právě my, stavební firma Miroslav Šindelář působící v okrese Benešov. Provádíme stavby domů na klíč, celkové rekonstrukce starších domů a bytů, ale i samostatné stavební činnosti, jako jsou realizace fasád, terénních úprav kolem domů, pokládky dlažeb, pokrývačství a podlahářství či pokládka obkladů. V celé nabídce máme ještě mnohem více služeb, stačí nás zkontaktovat s individuální poptávkou a my vám nabídneme, co je v našich silách. Sídlíme na adrese Všechlapy 69. Pro prvotní kontakt využijte našeho telefonního nebo e-mailového kontaktu.


Specialista na poli developerských projektů

Specialista na poli developerských projektů

Rozhodli jste se investovat do nového bydlení a máte rádi spojení moderního a využitelného designu? Naše společnost Trigema a.s. vám představí aktuální projekty v oblasti rezidenčního bydlení v Praze. Mezi dva největší projekty, které momentálně běží, řadíme obytný dům Fragment v Karlíně se 140 byty k pronájmu s garážovým stáním. Bydlení bude vynikat moderním vzhledem, bohatou technologickou vybaveností a příjemným zeleným prostředím. Další významnou výstavou bytů bude oblast lihovaru ve Smíchově, která bude probíhat do roku 2025. Nabídne více jak 500 bytů v Praze 5. Tento projekt je zajímavý svou nabídkou chystaných služeb, a areálu se plánuje obchodní síť, zázemí pro děti, což je školka, dětské vyžití a také supermarket či kavárny. Je to zcela nový koncept budoucího bydlení. Zkuste se informovat o možnostech. Dále se chystá několik dalších plánů v oblasti bydlení v Praze nebo Plzni, které by měly obsahovat více než 2500 obytných jednotek. V případě zájmu se ucházejte o nové místo k bydlení, vyplňte webový formulář s vašimi kontaktními údaji a naši pracovníci vás budou informovat. Nebo rovnou navštivte naše prodejním centrum v budově Explora Business Centre na ulici Bucharova 2641/14 v Praze 5.