Poptávám polykarbonát

Poptávám polykarbonát

Poptávám cenovou kalkulaci čirého polykarbonátu na rozměr pergoly 3, 2x8 m.
Tloušťka by měla být cca 4mm nebo 5mm, který doporučíte?
Děkuji
Dana Zabloudilová
Poptávka byla vložena dne:
20.07.2021 14:55

Platnost poptávky:
20.08.2021 14:36

Kontaktní osoba:
Dana Zabloudilová


Okres:
Písek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ochranu při svařování či obrábění kovů zajistí svařovací clony z PVC pásů a plachty

Ochranu při svařování či obrábění kovů zajistí svařovací clony z PVC pásů a plachty

Firma Portaflex s. r. o. vyrábí zástěny buď z PVC pásů nebo plachet. Zákazník si může vybrat  mobilní zástěny,  pevné přehrazení nebo nákup výplňového materiálu, ať již v podobě lamel (nejčastěji 300 mm širokých, 2 mm tlus­tých) nebo plachet (tl. 0,4 mm), v barevném provedení bron­zovém, červeném, tmavozeleném. Při svařování či obrábění kovů působí na pracovníky celá řada negativních vlivů. Plastová přehrazení napomůžou k vyřešení mnohých problémů. Slouží jako mechanická ochrana, která chrání okolí před odstřikujícím kovem, před jiskřením při obrušování či před odlétáváním pevných částic. Dále funguje jako  Prostředek ke snížení prašnosti někdy i zvuková ochrana. Pro okolí svářeče je také důležitá vizuální ochrana pro okolí svářeče.  Tmavé zbarvení lamel zabraňuje pronikání nebezpečných ul­trafialových paprsků.


Plastové výplně pro chladící věže Děčín, výplně z různých materiálů, různé struktury a povrchů

Plastové výplně pro chladící věže Děčín, výplně z různých materiálů, různé struktury a povrchů

Představujeme Vám firmu ENEXIO Water Technologies s. r. o. z Děčína, která svou činnost zaměřila na výrobu a dodávky plastových výplní z PP a PVC pro chladící věže. Nabízíme řešení pro všechny typy chladicích věží, pro věže s vysokým chladicím výkonem a také pro věže s vysokou provozní spolehlivostí. Firma ENEXIO Water Technologies s. r. o. své plastové produkty neustále vyvíjí a optimalizuje. Nabízíme tak nejrozmanitější portfolio výplní pro chladící věže s různými povrchy, strukturou a materiály. Pokud Vás naše plastové výplně zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Teplická 22, Jílové u Děčína.


Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Naše firma Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o. Humpolec se zabývá ryze českou výrobou plastových potrubních systémů pro venkovní a domovní kanalizaci. Pokud hledáte nejlepší materiály pro potrubní systémy, kterým se účinně vyhýbá koroze a hnití, pak jste na správné adrese. Naše plastové produkty jsou certifikované a splňují ty nejnáročnější podmínky vnitřního tření. Navíc je není potřeba nějak důkladně čistit. Technologie snadného spojování bez nutnosti použití těžkých zařízení jsou trvale spolehlivé.


Vchodové stříšky na zastřešení vchodů, balkónů, výloh – prodej přes e-shop

Vchodové stříšky na zastřešení vchodů, balkónů, výloh – prodej přes e-shop

Německá kvalita za rozumnou cenu - to jsou vchodové stříšky Guttavordach, které zakoupíte prostřednictvím e-shopu ANDĚLCZ. Tyto stříšky jsou vyrobeny z polykarbonátu o tloušťce 4mm a jsou opatřeny skrytým okapovým žlabem a nerezovým rámem. Vchodové stříšky jsou dostupné v šířce 150,190, 205 nebo 270 cm. Jejich maximální možné zatížení je až 75 kg/m2. Odolnost vůči povětrnostním vlivům. Tento typ s oválným tvarem je vhodný pro zastřešení vchodů rodinných domů, balkonů, výloh obchodů nebo také jej lze použít jako zastřešení nad bankomaty.


Rychlá montáž a výměna lamelových clon s plastovou lištou QM – PVC lamely ušetří Vaše náklady

Rychlá montáž a výměna lamelových clon s plastovou lištou QM – PVC lamely ušetří Vaše náklady

Vzhledem k současné situaci nárůstu cen materiálů je vhodné šetřit na každém kroku. Pomocí lamelové clony s plastovou QM lištou spoříte dvakrát! Obraťte se na společnost Portaflex s.r.o. v Ostravě, která se zaměřuje na dodávku i montáž lamelových clon s plastovou lištou QM. Nemusíte kupovat dražší kovové prvky při pořízení či při výměně plastových lamel v budoucnosti. A clona jako taková šetří Vaši kapsu – omezí vyvětrané teplo, vnikání prachu, sněhu, listí do prostor. Lehké plastové lišty QM (tj. quick mont – rychle montovatelné) jsou vhodné do výšky otvoru 2300 mm, využijete je tedy hlavně pro průchody lidí a ruční protlačování nákladů. Šedesáticentimetrové lišty se na sebe napojují jednoduchým zámkovým systémem. Úsporu krom levnějšího nosného prvku přináší i kotvení lamel. Není nutno na konce plastů instalovat žádné závěsné prvky, stačí vyvrtat otvory pro zavěšení. Montáž zvládne i laik pomocí běžného nářadí. Houževnatá lišta je vyrobena z pevného polypropylenu. Výrobní délka jednoho kusu je 600 mm, pomocí zámkového systému nastavíte libovolnou délku. Systém poskytuje překrytí lamel 0 %, 50 %, 100 % pro tloušťku plastů 2 mm.


Desky PMMA - desky z litého akrylátu s vysokou životností a odolností proti UV záření

Desky PMMA - desky z litého akrylátu s vysokou životností a odolností proti UV záření

Pokud sháníte výrobce, který se zabývá výrobou a prodejem PMMA desek neboli desek z litého akrylátu, lidově známějšího pod názvem plexisklo, pak se obraťte na Olomouckou firmu Elventa LV, s.r.o., která se touto výrobou zabývá. PMMA desky jsou vhodné nejen na zasklívání, ale mají využití také v sanitárním prostředí, potravinářském prostředí, v kokpitech letadel nebo při zastřešení teras a bazénů. Desky jsou z kvalitního a odolného materiálů, který v sobě skýtá hned několik výhod: - odolnost vůči UV záření - vysoká životnost - snadná údržba - vysoký výběr barev a jejich dlouhá stálost (nevyblednou) - výborné optické vlastnosti - použití v potravinářství (nezávadné vůči potravinám) - dlouhodobé použití do 80 stupňů, kratší při 90 stupních - minimální vnitřní pnutí PMMA desky lze vyrobit v různých tloušťkách (od 1,5 - 25 mm) a taktéž je lze vyrobit v různém odstínovém provedení (čirá, opál, kouřová, barevná). Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či ji kontaktuje pomocí emailové adresy.