Materiálno technického vybavenia učební Základnej školy v Turni nad Bodvou

Materiálno technického vybavenia učební Základnej školy v Turni nad Bodvou

Predmetom zákazky je obstaranie, Materiálno technického vybavenia učební Základnej školy v Turni nad Bodvou" v rámci projektu: Modernizácia vzdelávacieho procesu na Základnej škole v Turni nad Bodvou.
Predmet zákazky je kategorizovaný podľa štyroch (4) hlavných aktivít projektu a je rozdelený na štyri časti predmetu zákazky nasledovne:

1.DIDAKTICKÉ POMÔCKY - učebné pomôcky, zariadenia prístroje, vybavenie na vyučovanie vrátane služieb súvisiacich s dodaním do miesta plnenia, inštalovanie, testovanie a uvedenie do prevádzky,
2.IKT - osobné počítače, zariadenia súvisiace s počítačmi vrátane služieb súvisiacich s dodaním do miesta plnenia, inštalovanie, testovanie a uvedenie do prevádzky,
3.KNIŽNIČNÝ FOND - knihy pre školy, slovníky, mapy, hudobné a iné knihy vrátane služieb súvisiacich s dodaním do miesta plnenia, inštalovanie, testovanie a uvedenie do prevádzky,
4.NÁBYTOK - vzdelávacie a spoločenské hry vrátane služieb súvisiacich s dodaním do miesta plnenia, inštalovanie, testovanie a uvedenie do prevádzky.


Podrobná technická špecifikácia/technické údaje jednotlivých častí predmetu zákazky je uvedená v kapitole B.1 Opis predmetu zákazky
Veřejná zakázka vložena:
20.07.2021 08:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Turňa nad Bodvou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Turňa nad Bodvou

Zadavatel IČ:
00691313

Kontaktní osoba:
Ing. Hilda Regulová Gajdošová, E&L Consulting, s.r.o., Sabinovská 12, 821 0

Zadavatel telefon:
+421 903 400 529


Zadavatel web:
https://www.turnanadbodvou.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162200-7
Učebné pomôcky a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nakladatelství a knihkupectví FONTÁNA Olomouc, nákup knih v internetovém obchodě

Nakladatelství a knihkupectví FONTÁNA Olomouc, nákup knih v internetovém obchodě

Představujeme Vám nakladatelství a knihkupectví FONTÁNA v Olomouci, které všem zájemcům o četbu nabízí alternativní medicínu, esoteriku, léčitelství, duchovní rozvoj, New Age a astrologii. Poštovné zdarma při objednávce nad 1500 Kč! Nakladatelství a knihkupectví FONTÁNA nabízí: - alternativní medicínu - esoteriku - léčitelství - duchovní rozvoj - New Age - astrologii - prodej bylinných čajů - vitamínové přípravky - drahé kameny a šperky - dekorace feng shui Kdo si nechce knihy objednávat, tak naše nakladatelství a knihkupectví FONTÁNA nalezne na adrese Horní náměstí 5, Olomouc.


Vazba diplomové, bakalářské, závěrečné práce - profesionální knihařské práce

Vazba diplomové, bakalářské, závěrečné práce - profesionální knihařské práce

Nechejte si udělat kvalitní vazbu diplomové práce. Společnost KARPJAK se specializuje na vazby všech druhů závěrečných prací. Knihařské práce: - kvalitní vazba bakalářských a diplomových prací do desek s pevnou vazbou - vazba diplomových, bakalářských, absolventských, dizertačních, závěrečných prací - vazbu diplomových prací provádíme nepřetržitě během pracovní doby bez objednání - šitá vazba - vazba knih - laminování - výroba složek a desek. Vsaďte na kvalitu a rychlost při vázání diplomové, bakalářské i závěrečné práci!


Výroba a tisk barevných, černobílých či kombinovaných knih, skript a učebnic v různých vazbách

Výroba a tisk barevných, černobílých či kombinovaných knih, skript a učebnic v různých vazbách

Potřebujete si nechat vytisknout materiály ke zkoušce a nechat zhotovit vazbu? Rádi by jste si nechali zhotovit skripta a učebnice? Obraťte se na nakladatelství AMOS repro, spol. s.r.o. v Ostravě, kde se knižní výrobou zabývají již řadu let a mají bohaté zkušenosti. Díky moderním a výkonným technologiím jsme schopni rychle vyrobit barevné, černobílé či kombinované knihy rychle a ve vysoké kvalitě. Vazby provádíme standardní V2 a V4 nebo pevné V8. Navíc disponujeme vlastní digitální výrobou a tedy můžeme knihy vyrábět již od několika kusů. K dispozici máme velký výběr možností provedení a materiálů. Vyrobit si u nás můžete nechat knihy, učebnice, manuály, skripta, publikace a mnoho dalších tiskovin. Poskytujeme i odborné poradenství a dopravu zakázky až do k Vám do firmy či kamkoliv budete potřebovat.


Diplomové, bakalářské práce za akční ceny - tisk, vazba

Diplomové, bakalářské práce za akční ceny - tisk, vazba

Vážení zákazníci, v dubnu a v květnu využijte akční ceny na tisk a vazbu diplomových nebo bakalářských prací u společnosti Tiskárna Kleinwächter holding s.r.o. Frýdek-Místek. Příznivé ceny, rychlost, kvalitní provedení a přístup velkoformátového oddělení. Kontaktujte nás přímo na tel. 558 637 285, 734 442 260, email: velkoformat@tiskarnaklein.cz Budeme rádi, když si vytisknete a svážete diplomku a bakalářku právě u nás. Jako poděkování máme pro Vás milé překvapení. Těšíme se na Vás!


Rámování obrazů, zrcadel a vazby diplomových prací, knih

Rámování obrazů, zrcadel a vazby diplomových prací, knih

V Rámařství a knihařství Petra Jilíková Uherské Hradiště Vám zpracujeme zakázky na rámování obrazů, zrcadel či vazbu knih rychle. Naše firma má dlouhou rodinnou tradici, patříme mezi zaběhlé firmy v regionu. V knihařské dílně Uherské Hradiště využíváme původní knihvazačské nářadí a stroje pro vazby knih, diplomových prací. V rámovací dílně provádíme rámování obrazů i zrcadel, máme ve stálé nabídce velký výběr dřevěných lišt a paspartovacích kartónů. Ručíme za kvalitně odvedenou práci ! Knihařství: - tisk a vazby závěrečných prací diplomových, bakalářských - vazby knih, časopisů a dalších tiskovin. Cena dle velikosti a náročnosti. Rámařství: - výroba dřevěných, hliníkových rámů, paspart - rámování obrazů, zrcadel, fotografií, puzzle, plakátů, výšivek apod. - restaurování rámů - přerámování obrazů.


Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Věříte, že polodrahokamy mají léčivou moc? Trávíte zimní večery při světle svíček? Zajímáte se o esoteriku? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak jistě navštivte obchůdek s názvem Oáza srdce v centru Ostravy, kde se Vám bude zaručeně líbit a odkud nikdy neodejdete s prázdnou. Vždy si totiž odnesete zaručeně dobou náladu a klid na duši. Najdete tady i sortiment, na který jste zvyklí z prodejny Bylinky, která se nachází kousek od nové provozovny. Ale máme pro Vás i spoustu nového. Zajímavé knihy s duchovní tématikou určené pro všechny, kdo věří, že život smrtí nekončí a kteří se chtějí více dozvědět o záhadách světa. Také určitě oceníte knihy, které přinášejí rady a poznatky ze života. Zakoupit můžete u nás i polodrahokamy a dozvědět se více o jejich účincích, svíčky, vykuřovadla a lapače snů, obrázky. Neváhejte a navštivte naší novou provozovnu Oáza srdce.