Otvorený depozitár, SO 02 – 1.NP, pravá časť juh, západ. Prestavba na depozitár

Otvorený depozitár, SO 02 – 1.NP, pravá časť juh, západ. Prestavba na depozitár

Cieľom stavby je vybudovanie nového, vhodnejšieho priestoru pre účely otvoreného depozitára slúžiaceho aj pre verejnosť na 1. NP, kde sa doposiaľ nachádzali archív a priestory administratívy. Uvedenou prestavbou sa dosiahne premiestnenie pôvodného depozitára z nevyhovujúcich suterénnych priestorov. Vznikne prototyp komplexného špecializovaného systému ochrany a správy múzejných zbierok, ktorý dosahuje odborný a technologický štandard súčasnej doby. V takomto štandarde bude aplikovaná súčasná legislatíva, múzejná metodika, nové technológie, moderné zariadenia a praktické skúsenosti. Jadrom modernizácie je nasadenie nových metód správy zbierok a pokročilých technológií, ktoré ich podporujú, ako aj zavedenie automatizovaného režimu využívania celého depozitárneho systému, teda vytvorenie moderného depozitára s technológiou a zariadením vhodným na zozbierané predmety, ktorý bude prístupný aj návštevníkom múzea.
Projektová dokumentácia zahŕňa časti:
PS 01 Prestavba časti objektu na depozitár
PS 02 Prestavba časti objektu na administratívne priestory
PS 03 Obnova strešného plášťa
Predmetom tejto výzvy je len časť - PS 01 Prestavba časti objektu na depozitár.
Veřejná zakázka vložena:
19.07.2021 13:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Múzeum Slovenského národného povstania

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Múzeum Slovenského národného povstania

Zadavatel IČ:
35986077

Kontaktní osoba:
zodpovedná za predmet zákazky: Mgr. Karol Gurský, zodpovedná za verejné obstará

Zadavatel telefon:
+421 905 826 576

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.muzeumsnp.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212313-3
Stavebné práce na múzeách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Stavební firma nabízí kompletní stavební práce představující činnosti od projektu až po kolaudaci a to pro panelové, činžovní i rodinné domy. Provádíme regenerace panelových domů, zateplování střech a fasád. Nabízíme pomoc při získání stavebního povolení, dotací, zelená úsporám. Další naší specializací je rekonstrukce a opravy střech, včetně půjčovny lešení. Navrhneme vám nejvhodnější řešení pro váš dům. Naše práce nás baví!


Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Co nabízíme: - zateplení domů kontaktním zateplovacím systémem - výměna oken a vchodových dveří - rekonstrukce koupelen a kuchyní - výměna rozvodů topení a vody - výměna střešní krytiny - úprava interiérů a další. Firma RD KOMEX s.r.o. je zapsána v Seznamu odborných dodavatelů a veškeré používané materiály jsou zapsány v Seznamu výrobků a technologií.


Stavební činnost Chrudim, výstavba bytových a nebytových budov, odvlhčení budov

Stavební činnost Chrudim, výstavba bytových a nebytových budov, odvlhčení budov

Představujeme vám firmu Ivan Horváth z okresu Chrudim, která svoji činnost zaměřila na veškeré stavební práce. Díky vlastní stavební mechanizaci jsme schopni zajistit kompletní výstavbu bytových a nebytových budov. Dále svým zákazníkům provádíme sanace, injektáže a odvlhčení budov. Řemesla a služby: - stavební činnost - výstavba bytových a nebytových budov - sanace, injektáže, odvlhčení budov - stavební mechanizace. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat, sídlíme na adrese Prosetín 110 v okrese Chrudim.


Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Představujeme Vám firmu OPS Olomoucké pozemní stavby s.r.o., která svoji činnost zaměřila na pozemní stavitelství většího rozsahu. Společnost disponuje vlastním stavebním dvorem s technickým zázemím, kancelářemi a dílnami. Provádíme výstavbu větších investičních a inženýrských staveb včetně bytové, průmyslové výstavby, realizacemi průmyslových podlah a ČOV. Zabýváme se také kompletními rekonstrukcemi průmyslových a bytových objektů. Pokud Vás naše stavební služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Zákopě 443/2, Olomouc.


Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Čeká vás v blízké době rekonstrukce bytu nebo rodinného domu? Přemýšlíte snad nad stavbou domu na klíč bez jakýchkoliv starostí? Naše firma Stavitelství Kroutil s.r.o. bude pro Vás volbou číslo 1. Jsme profesionály ve sém oboru a provádíme precizní práci ve velmi dobrých časových termínech a za příznivé ceny. Provádíme stavební práce od menších zakázek, jako jsou například realizace terénních úprav kolem staveb, výstavby plotů, přístřešků, zhotovení zateplení a fasád, až po velké projekty na klíč. Oblíbeným produktem je v poslední době instalace sádrokartonů, které jsou velmi moderním řešením při výstavbách a rekonstrukcích. Tyto sádrokartonové systémy a minerální podhledy mají široké využití jak v kancelářích, tak obytných prostorech. Mají dobré izolační, akustické a protipožární vlastnosti. Prohlédněte si naši práci na webových stránkách, kde také najdete spousty recenzí od zákazníků a kontaktní údaje.


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)