Výroba vstřikovacích forem pro průmysl v Chropyňské strojírně

Chropyňská strojírna, a.s.

Výroba vstřikovacích forem pro průmysl v Chropyňské strojírně

Výrobní program společnosti Chropyňská strojírna se zaměřuje, kromě svařovacích a montážních linek, dopravní techniky, jednoúčelových strojů, také na zhotovení forem na vstřikování plastů, a to od návrhu, konstrukce, výroby forem, vyzkoušení vstřikovací formy.

Etážová termoolejová pec a Osadzovacie zariadenie k etážovej peci

Etážová termoolejová pec a Osadzovacie zariadenie k etážovej peci

Predmetom zákazky je dodávka pekárenskej technológie. Zákazka je rozdelená na 2 časti. Uchádzač predloží ponuku na jednu alebo obidve časti predmetu zákazky a to v nasledujúcom členení:

Časť 1. predmetu zákazky: Etážová termoolejová pec a Osadzovacie zariadenie k etážovej peci
Časť 2. predmetu zákazky: Krájací stroj na chlieb

Podrobné špecifikácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
19.07.2021 10:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Poľnohospodárske družstvo podielnikov Veľké Uherce

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.08.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Poľnohospodárske družstvo podielnikov Veľké Uherce

Kontaktní osoba:
Mgr. Barbora Brathová

Zadavatel telefon:
+421 915 706 351

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.pdpvu.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42214100-0
Varné pece

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkokapacitní průmyslová kostkovačka na všechny druhy ovoce a zeleniny

Velkokapacitní průmyslová kostkovačka na všechny druhy ovoce a zeleniny

Potřebujete spolehlivou a velkokapacitní kostkovačku ovoce a zeleniny, která zpracuje všechny druhy ovoce a zeleniny? Hledáte dodavatele strojů pro zpracování potravin od belgické firmy FAM? Dodávku kostkovače zajistí firma SKANEKO. Nejoblíbenějším strojem v ČR a SR je model Dorphy. Jedná se o průmyslovou kostkovačku s kapacitou cca 1 až 1,5 tuny produktu za hodinu (pro referenční velikost kostiček 10x10x10 mm). Kapacita závisí na druhu a kvalitě produktu. Umí plátkovat, řezat na hranolky a kostičky v různých velikostech od 3 mm až do 20 mm (u hranolků až 45 mm). Mezi další přednosti tohoto stroje patří i rychlá a jednoduchá výměna řezných vřeten, kterou zvládne obsluha stroje, ale i jednoduchá obsluha - snadno se čistí a je nutná minimální údržba. Stroj má malé rozměry a také nízké provozní náklady.


Přesný obsah tuku v mase, případně i bílkovin a dalších látek zjistí analyzátory obsahu tuku

Přesný obsah tuku v mase, případně i bílkovin a dalších látek zjistí analyzátory obsahu tuku

Vlastníte firmu na zpracování masa a zakládáte si na kvalitních produktech? Pak potřebujete i kvalitní stroje, které Vám ověří kvalitu Vámi dodávaného masa. Společnost SKANEKO se zaměřuje na dodávku špičkových potravinářských strojů či na celkové technologické linky na zpracování potravin. Působíme po celé České a Slovenské republice. Postarají se i o dodávku analyzátorů obsahu tuku v mase. Tyto stroje efektivně zjistí obsah tuku, ale i bílkovin či svalovou myopatii u kuřecích prsních filetů. Jedná se o stroje od značky TOMRA. Dodáváme analyzátory obsahu tuku, bílkovin a vlhkosti v mase mořských plodů, dále stroj pro průběžné měření obsahu tuku a v poslední řadě i analyzátor, který spolehlivě odhalí svalovou myopatii u kuřecích prsních filetů a tím se mohou včas odstranit filety se syndromem zdřevnatění svalstva.


Plničky lahví, plnící linka na víno na pivo, stroje na láhve.

Plničky lahví, plnící linka na víno na pivo, stroje na láhve.

Otevíráte pivovar, nebo jste začali podnikat ve vinařství a potřebujete nakoupit plničky lahví, plnící linky na víno a pivo? Pak se obraťte na firmu, která se zabývá touto činností na jižní Moravě v okolí města Mikulov a to na firmu Vladimír Jarůšek JV Servis. Specializujeme se na prodej, servis a opravy plnících linek na víno a pivo, plničky lahví. Začínající firmy, které nemají moc peněz nazbyt, tak právě pro ně je pořízení těchto linek velmi výhodné. Je to levné a osvědčené řešení jak nabízet a prodávat zákazníkům pivo či víno z plniček lahví. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou.


Myčky prázdných i plných nádob – sklenice, konzervy, umělohmotné nádoby a sušící tunely

Myčky prázdných i plných nádob – sklenice, konzervy, umělohmotné nádoby a sušící tunely

Hledáte spolehlivé stroje pro mytí a sušení plných i prázdných nádob? Sháníte firmu, která dodává stroje pro potravinářský průmysl? Špičkové stroje značky UniMac Gherri pro mytí a vysušení nádob dodává firma SKANEKO. Zajistíme dodávku strojů pro mytí a sušení nádob z různých materiálů, jako je bílý plech, umělá hmota nebo sklo. Pořídíte u nás stroje, které vyčistí zavařovací sklenice, konzervy, skleněné lahve nebo umělohmotné nádoby různých tvarů i výšky a průměru. K myčce nádob si můžete pořídit i sušící tunel pro konečné usušení, který může být nainstalován na dopravníkovém pásu.


Prodej surovin na výrobu ledové tříště, cukrové vaty, zmrzlinových krémů a dalších na Eshopu

Prodej surovin na výrobu ledové tříště, cukrové vaty, zmrzlinových krémů a dalších na Eshopu

Pronajímáte si stroj na výrobu ledové tříště a potřebujete i suroviny? Pořádáte větší akci pro děti a rádi by jste jim zajistili cukrovou vatu? Obraťte se na společnost CORNiCO Company, s.r.o., která sídlí v Hranicích a která se zaměřuje nejen na pronájem strojů na výrobu oblíbených pochutin, ale i na eshopový prodej surovin. Suroviny pro ledové tříště, zmrzlinové krémy, horké nápoje, cukrovou vatu, či těsto na palačinky, donuty a vafle jsou prodávány v prášku. Stačí je rozmíchat vodou dle návodu. Pro nachos či bramborové spirály dodáváme i koření a soli. Zakoupit u nás můžete i tuk vhodný na to nejlepší smažení. Ledová tříšť je prodávána v několika oblíbených příchutích, od banánu, citrónu, jahody, pomeranče, limetky a mnoho dalších. Najdete u nás i velký výběr cukrářských posypů či polev na dochucení a dozdobení zmrzlin, palačinek, donutů, lívanců a vaflí. Prodáváme i oříšky a jiné cukrovinky pro doplnění Vašeho stánku.


Potravinářské stroje a linky pro zpracování brambor a další kořenové zeleniny

Potravinářské stroje a linky pro zpracování brambor a další kořenové zeleniny

Hledáte kvalitní stroje pro zpracování kořenové zeleniny a brambor? Chcete si pořídit loupač, dělič nebo třídíč brambor? Pak kontaktujte firmu SKANEKO z Třebíče, která se postará o dodávku linek na zpracování brambor a dalších druhů kořenové zeleniny. V naší nabídce máme špičkové stroje od nizozemské firmy SORMAC B.V., která zaujímá vedoucí pozici ve výrobě strojů na zpracování zeleniny. Vybrat si můžete následující stroje: - šnekový odkamenovač - kartáčový polišer -průběžný loupač -karborundový válečkový a nožový loupač - čerpadlo na dopad z loupání - inspekční válečkový stůl - válečkový třídič - dělička na brambory