Právní poradenství družstvům, společenstvím vlastníků bytových jednotek, spolkům

Mgr. Pavlína Řehová

Právní poradenství družstvům, společenstvím vlastníků bytových jednotek, spolkům

V advokátní kanceláři Mgr. Pavlíny Řehové, sídlící ve Zlíně, poskytujeme právní služby družstvům, spolkům, společenstvím vlastníků bytových jednotek (SVJ) se vznikem a založením, se zápisy do veřejného rejstříku. Pomáháme se správou SVJ, vymáháním pohledávek, s dokumenty týkající se bytových domů.

Rámcová dohoda na nákup vest balistických vnějších NIJ IIIA

Rámcová dohoda na nákup vest balistických vnějších NIJ IIIA

Jedná se o nákup 2 000 souprav vest balistických vnějších NIJ IIIA (PP).
Veřejná zakázka vložena:
19.07.2021 09:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstva vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
19 834 710 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstva vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Poštovní schránka 160

Zadavatel PSČ:
160 41

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Šlemer

Zadavatel telefon:
+420 974 835 637

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Představujeme Vám firmu FORTE a.s. Prostějov, která provádí servis a opravy vojenské techniky, které se používají k zabezpečení provozu pozemní vojenské techniky. Naše servisní služby slouží Armádě České republiky, ale také soukromým firmám, organizacím i jednotlivcům a fandům do vojenské techniky. Opravy a servis vojenské techniky: - protiletadlové raketové komplexy - obslužná a kontrolní zařízení - elektrocentrály - kompresory - letecká pozemní zařízení - rekonstrukce muzejních exponátů - ostatní technika a zařízení. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mostkovice 529, Prostějov.


Servis, rekonstrukce a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků

Servis, rekonstrukce a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků

VOP CZ, s.p. je dodavatelem moderních vojenských zařízení a systémů převážně pro Armádu České republiky a postupně rozvíjí svou činnost i pro zahraniční zákazníky. Díky bohatým zkušenostem konstruktérů, techniků, technologů a dělníků poskytuje profesionální servis, údržbu a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků. Opravy, modernizace a rekonstrukce tanků: - T-54, T-55 bojový tank - T-72, T-72M, T-72M1 bojový tank - T-72 M4 CZ bojový tank - Zbraňová stanice MGC 01 - VT-72M4 CZ vyproštovací tank - T-72M4 CZ-W velitelský tank. Společnost VOP CZ, s.p. zajišťuje školení specialistů a dodávky náhradních dílů a také nabízí transfer technologií pro různé stupně oprav.


Vojenský výstrojní materiál, vyřazená armádní technika, velkoobchod, maloobchod, prodej

Vojenský výstrojní materiál, vyřazená armádní technika, velkoobchod, maloobchod, prodej

Sbíráte a obdivujete vše, co se nějakým způsobem týká armády? Rádi byste si pořídili originální vybavení pocházející z AČR? HASS Hroby s.r.o. je společnost z malé obce Hroby u Tábora, která se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej vojenského výstrojního materiálu a vyřazené armádní techniky. U nás si můžete vybrat z širokého sortimentu kompletního armádního vybavení, tedy z kvalitních oděvů, obuvi, případně si pořídit spolehlivé outdoor vybavení či nákladní automobil včetně přívěsu. Pro své zákazníky máme rovněž k dispozici použitý vojenský materiál, jako je nářadí, stavebně ubytovací a zdravotní předměty či vojenské potřeby pro sport a oblast gastro.


Systém pro zabezpečení vjezdu do objektů, identifikaci vozidel a kontrola podvozku

Systém pro zabezpečení vjezdu do objektů, identifikaci vozidel a kontrola podvozku

Firma VOP CZ přinesla v oblasti ochrany osob a kritické infrastruktury sofistikovaný systém, který dokáže odhalit skrytá nebezpečí. Unikátem je v tomto ohledu systém KERBEROS 3D VISION. Tento systém je určen pro kontrolu podvozků jak osobních, tak nákladních automobilů při jejich vjezdu do objektu. Výhody, které systém KERBEROS 3D VISION poskytuje: - poloautomatické sejmutí 3D obrazu v oblasti viditelného světla a IR spektra projíždějícího vozidla - prostorový 3D model kontrolovaného podvozku vozidla, který je porovnán s předchozími průjezdy toho samého vozidla - snímky podvozků ve vysokém rozlišení – možnost kontroly případných zjištěných nežádoucích objektů, vizuální kontrola podvozku jako celku při prvním vjezdu vozidla do objektu - velmi účinnou detekci a identifikaci potenciální hrozby - umožňuje efektivně reagovat na vzniklou situaci bez nutnosti přímého pohybu v blízkosti kontrolovaného vozidla během kontroly vozidla - vysokou propustnost - systém stihne zkontrolovat až 10 vozidel za minutu - možnost mobilní verze tohoto systému pro kontrolu podvozků v terénu


Robotické pozemní systémy - vysoce automatizovaný kolový robot pro armádu

Robotické pozemní systémy - vysoce automatizovaný kolový robot pro armádu

Základní stavebním blokem robotického pozemního systému je kolová část s integrovaným elektrickým motorem, převodovkou a závěsným mechanismem. Automatizovaný kolový robot je dálkově ovládaný, programovatelný a využívá se například pro dovoz zbraní a munice, chemikálií nebo jako bojový prostředek. Společnost VOP CZ provádí modernizaci, výrobu a opravu pozemní vojenské, tankové či automobilní techniky, obrněných transportérů, robotických systémů a civilních produktů: - pásová, kolová, ženijní a histrická technika - prostředky NBC ochrany (dekontaminační automobily - systémy ostrahy a kontroly (mobilní nebo kontejnerové pracoviště) a další.


Baterky, svítilny, lampy Kumburský Újezd – kvalitní armádní originály

Baterky, svítilny, lampy Kumburský Újezd – kvalitní armádní originály

ARMPEX s.r.o. Kumburský Újezd, Jičín Nabízíme všem vojenským nadšencům kvalitní vybavení do přírody. Armádní originály nakoupíte za velmi rozumné ceny. Na našem eshopu si vyberete baterky, svítilny a nebo lampy, které vám usnadní stanování, turistiku, camping a v jiném volném čase. Přemýšlíte jak ozvláštnit vaše každoroční stanování nebo táborové vybavení? U nás máme opravdu originální kousky, které zpestří každou akci. Baterky, svítilny, lampy Nové dlouhodobě skladované zboží.