Dodávky igelitových pytlů na odpad a sáčků

Dodávky igelitových pytlů na odpad a sáčků

Předmětem veřejné zakázky, resp. jejích částí jsou průběžné opakované dodávky igelitových pytlů na odpad a sáčků, potřebných k zajištění potřeb pracovišť zadavatele, včetně dopravy na místo určení po dobu 48 měsíců nebo do vyčerpání finanční částky příslušné části veřejné zakázky. Dodávky budou realizovány do 2 (dvou) pracovních dnů po obdržení objednávky v nepřetržitém režimu po celou dobu plnění veřejné zakázky v závislosti na aktuálních potřebách zadavatele a jeho jednotlivých pracovišť. Igelitové pytle a sáčky jsou blíže specifikované v Příloze č. 4 těchto ZP (Seznam a specifikace položek/ceník).
Veřejná zakázka vložena:
19.07.2021 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Institut klinické a experimentální medicíny

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
23.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
950 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Institut klinické a experimentální medicíny

Zadavatel IČ:
00023001

Zadavatel ulice:
Vídeňská 1958/9

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Šišková

Zadavatel telefon:
+420 236 055 064

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ikem.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

19640000-4
Odpadní pytle a sáčky z polymerů ethylenu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fólie LDPE, HDPE pro průmysl - výroba na zakázku ve velikosti od 3 cm do 6 m

Fólie LDPE, HDPE pro průmysl - výroba na zakázku ve velikosti od 3 cm do 6 m

K balení a ochraně zboží se využívají LDPE, HDPE fólie, objednávat je můžete přímo od výrobce - společnost Centroplast Uherské Hradiště vyrábí fólie LDPE, HDPE pro průmysl. Výroba je na zakázku, dodáme fólie ve velikosti od 3cm do 6m. Polyetylén je standardně bezbarvý, průhledný, na přání zákazníka je možné fólii potisknout. Tloušťka fólií: 0,020 - 0,250mm. Šíře návinu: - 60-6000 mm - třívrstvá fólie - 60-6000 mm - jednovrstvá fólie- Zabýváme se výrobou obalového materiálu všeho druhu - najdete u nás přes 1000 typů plastových výrobků, různé variace produktů jsme schopni vyrobit dle objednávky ve velmi krátkém čase. Neváhejte se na nás obrátit.


Velkoobchodní i maloobchodní prodej silikonizovaných folii od italské firmy SILICONATURE

Velkoobchodní i maloobchodní prodej silikonizovaných folii od italské firmy SILICONATURE

Hledáte spolehlivého dodavatele silikonizovaných folii? Potřebovali by jste ale velkoobchodní prodej? Pak se obraťte na společnost Alpax s.r.o., která má sídlo v Praze, ale provozovnu najdete v Blansku. Firma dodává vysoce kvalitní produkty především z netkaných textilii. Dále Vám ale zajistí i maloobchodní a velkoobchodní prodej silikonizovaných folii SILICONATURE, které dováží od italské firmy. Silikonizované folie mají široké spektrum využití, především v případě, že potřebujete zakrýt lepivou část výrobku a následně před aplikací jednoduše a rychle sundat. Krycí folie je opatřena silikonovou vrstvou, která právě usnadňuje odstranění z lepivé vrstvy. Folie může být z různých materiálů, jako je PP, PET, HDPE, LDPPE. Nejčastější aplikace folie je na samolepky, etikety, pro výrobu plošných dílů v elektronice, instalace dílů s lepidlem v automobilovém průmyslu, napojování materiálů s lepícím páskem a mnoho dalších.


Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Naše firma BIPO, společnost s. r. o. Liberec se zabývá výrobou povlaků autosedadel, jak pro výrobce autosedadel, tak pro služby autoservisů. Ochranné jednorázové povlaky zajistí, že vaše sedadlo zůstane i během náročné opravy auta neporušené. Potahy dodáváme v několika různých rozměrech a na přání jsme schopni je potisknout logem vaší firmy nebo jiným požadovaným nápisem. Jednorázové ochranné povlaky dodáváme v balení po 100 nebo 200 kusech navinuté na papírové dutince.


Polyetylenové pěnové fólie na balení různých produktů - prodej přímo od výrobce

Polyetylenové pěnové fólie na balení různých produktů - prodej přímo od výrobce

Uvažujete o zakoupení obalového materiálu proti poškození produktů? Veškerý sortiment jednoduše pořídíte u firmy HB pack s.r.o.. V okolí Heršpic, Slavkova u Brna prodáváme různé pásky, obálky, kartony, přířezy, sáčky, proložky, hadice, a také polyetylenové pěnové fólie se snadnou manipulací. PE fólie představují ideální způsob balení produktů se zvýšeným rizikem mechanického poškození (poškrábání, oděr). Dostupné jsou o tloušťce 0,8 – 3 mm, šířce 1 – 1,2 m a délce 100 - 700 m. Mezi výhody patří odolnost vůči nasákavosti, lehká manipulace, chemická stálost a barevné provedení. Zboží dodáváme pro firmy i domácnosti za výhodné ceny. V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte.


Jednorázové talíře, kelímky, příbory a tácky vám usnadní grilování

Jednorázové talíře, kelímky, příbory a tácky vám usnadní grilování

V naší DROGERII Petr Poruba v Rožnově pod Radhoštěm máme bohatý sortiment grilovacích potřeb: - grilovací tácky - plastové kelímky, příbory, talíře - alobal - dřevěné uhlí a brikety - podpalovače - louče a lampové oleje. Zpříjemněte si grilování a usnadněte si práci s kupou špinavého nádobí.


Fixační fólie - výroba průtažné stretch fólie pro fixaci zboží, výrobků

Fixační fólie - výroba průtažné stretch fólie pro fixaci zboží, výrobků

Pro fixaci i ochranu zboží a výrobků na přepravních jednotkách je ideální průtažná stretch fólie. Společnost Centroplast z regionu Uherské Hradiště vyrábí tyto fixační fólie v přírodní i černé barvě. Stretch fólie velmi dobře přilnou k balenému zboží a chrání ho nejen před mechanickým poškozením, ale i před prachem a vlhkostí. Vynikají vysokou odolností, ale i nízkou cenou. Výroba, dodávka stretch fólie: - v šířce 100, 125, 150, 250, 450, 500 mm - tloušťka fólie 0,017; 0,02 a 0,023 mm. Na zakázku dodáme i fólie atypických rozměrů.