Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

MIVOTOP s.r.o.

Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

Nejen dodání, montáž a servis tepelných čerpadel a fotovoltaických systémů, ale také montáž a servis klimatizací a chladicích zařízení stropních, mobilních nebo nástěnných jsou součástí nabídky profesionálních služeb společnosti MIVOTOP s.r.o., sídlící v Opavě v Moravskoslezském kraji.

Poptávám nezávislé topení na vůz Škoda

Poptávám nezávislé topení na vůz Škoda

Poptávám nezávislé topení na vůz Škoda II 1.9TDI 4x4 r. v. 2008. Cena s montáží? Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
19.07.2021 10:17

Platnost poptávky:
19.08.2021 07:31

Kontaktní osoba:
Martin Prášek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 +421 907 729 777

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Produkty pro automobilový průmysl

Produkty pro automobilový průmysl

Pohybujete se v oblasti automobilového průmyslu? Je pro vás problém najít vhodného kandidáta na dodavatele dílů? Vyberte si nás, DETAIL CZ s.r.o., specialistu na kovoobrábění! V rámci naší činnosti obrábíme součástky zejména pro motory a převodovky. Nezaměřujeme se pouze na českou klientelu, ale dodáváme zboží i do zahraničí, kde máme spousty významných klientů. S téměř 300 profesionálními zaměstnanci tvoříme každý den produkty vysoké kvality, o kterých víme, že dokážou našeho klienta uspokojit. Jsme certifikovanou společností. Výrobní proces je zaměřen především na frézování, soustružení a broušení. Do sortimentu řadíme šrouby, pouzdra, podložky, rozpěrky a třmeny, které jsou vyráběny z tyčového materiálu. Pokud jsme vás oslovili, zašlete poptávku na kontaktní e-mailovou adresu. V případě dotazů volejte, je možno si domluvit individuální setkání v rámci budoucí spolupráce. Sídlo společnosti se nachází v Žirovicích na adrese Žižkova 771.


Použité náhradní díly z autovrakoviště na automobily všech značek

Použité náhradní díly z autovrakoviště na automobily všech značek

Potřebujete levně sehnat autokarosářské díly? Hledáte v okolí Lysovic a Vyškova autovrakoviště, kde můžete sehnat použité díly na automobily všech značek? Kontaktujte společnost AutoEkoŠrot – Martin Hrubý v Lysovicích. Prodáváme použité díly na automobily všech značek. Levně u nás pořídíte nejen karosářské autodíly, díly z podvozků automobilů, ale také zachovalá autopříslušenství. Použité a funkční díly získáváme z autovraků – odepsaných a nabouraných aut.


Repase turbodmychadel pro auta a dodávky Náchod, regenerace a servis turbodmychadel

Repase turbodmychadel pro auta a dodávky Náchod, regenerace a servis turbodmychadel

Naše společnost TurboExpert24 s.r.o. z okresu Náchod se zabývá regenerací a servisem turbodmychadel pro osobní auta a dodávky. Díky dílům špičkové kvality jsme schopni zajistit tu nejlepší regeneraci turbodmychadel. Skladem máme více než 20 000 turbodmychadel, které můžeme kdykoli regenerovat. Osobní odběr možný po telefonické dohodě. Pokud Vám zboží nevyhovuje, je možné ho do 14-ti dnů vrátit. Turbodmychadla pro osobní auta a dodávky: - regenerace - servis - sady těsnění pro turbodmychadla - elektronické regulační ventily pro turbodmychadla. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Třída T.G. Masaryka 885, Česká Skalice, okres Náchod.


Kvalitní homologované nosiče jízdních kol - cyklonosiče pro upevnění na střechu auta

Kvalitní homologované nosiče jízdních kol - cyklonosiče pro upevnění na střechu auta

Uvažujete o pořízení nosiče kol? Nakupujte nosiče, které splňují podmínky silničního provozu v ČR. Nosiče kol s homologací pro ČR dodává společnost ASN HAKR Brno s.r.o. Kvůli nehomologovaným nosičům Vás může při cestě potkat řada nepříjemností. Nejenom, že Vám hrozí pokuta, v případě nehody Vám může pojišťovna odmítnout vyplatit pojistné plnění. Mezi našimi produkty naleznete nosiče jak pro občasnou přepravu kol tak i pro intenzivní použití, střešní nosiče a také nosiče na tažné zařízení. Přepravte svá kole rychle, pohodlně a bez zbytečných problémů. Kontaktujte ASN HAKR Brno s.r.o.


Autobaterie, akumulátory Stabat, Akuma, Fiamm, Varta, motobaterie

Autobaterie, akumulátory Stabat, Akuma, Fiamm, Varta, motobaterie

Pokud sháníte nový akumulátor do auta či motocyklu, využijte akce firmy Autobaterie Stabat a nechejte si dovézt nové motobaterie, autobaterie v okruhu 20 km zdarma - platí pro region Uherské Hradiště, Hodonín, Zlín. Naše firma nabízí kompletní sortiment akumulátorů: - do auta - Varta, Akuma, Stabat, Fiaam - do motocyklu - JP Moto - další akumulátory pro různé použití. Vyberte si typ baterie a my Vám ji přivezeme i nainstalujeme zdarma. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného typu autobaterie, motobaterie.


Prodej obytných automobilů Ostrava, kompletní sortiment doplňků a příslušenství pro karavany

Prodej obytných automobilů Ostrava, kompletní sortiment doplňků a příslušenství pro karavany

Představujeme Vám firmu Josef Hrachovec z okresu Ostrava, která svoji činnost zaměřila na prodej a servis obytných automobilů. Dále také nabízíme prodej doplňků, příslušenství a náhradních dílů. Provádíme opravy montáže všech doplňků a příslušenství, opravy topení ALDE , opravy topení TRUMA, ledniček fa. DOMETIC, fa. THETFORD, satelitní systémy firmy TELECO a OYSTER, a další. Servis a opravy klimatizací - TELAIR, DOMETIC. Chtěli byste strávit svoji dovolenou na různých místech každý den? Láká Vás si pořídit vlastní karavan a vydat se na cestu kam budete chtít? Oslovte naší firmu Josef Hrachovec z okresu Ostrava a vyberte si ten svůj obytný vůz.