Plynová zařízení a regulační stanice včetně servisu, rekonstrukce a prodeje náhradních dílů

PIRES s.r.o.

Plynová zařízení a regulační stanice včetně servisu, rekonstrukce a prodeje náhradních dílů

Kompletní dodávky plynových zařízení a regulačních stanic a jejich opravy a servis, rekonstrukce regulačních stanic a technologických plynových zařízení včetně rozvodu technických a ropných plynů, prodej náhradních dílů pro plynová zařízení a regulační stanice tvoří další z hlavních činností společnosti PIRES s.r.o., držitele certifikátu jakosti ISO9001:2000.

Rekonštrukcia organa v miestnosti č. 11, HTF VŠMU

Rekonštrukcia organa v miestnosti č. 11, HTF VŠMU

Predmetom zákazky je komplexná rekonštrukcia organu v miestnosti č. 11 v objekte Hudobnej a tanečnej fakulty VŠMU na Zochovej ul. č. 1 v Bratislave v rozsahu Časti B Opis premetu zákazky v súťažných podkladoch, vrátane demontáže, výmeny nefunkčných častí, ako aj doplnenie o nevyhnutné prvky, dodávky a montáže nového zariadenia, dopravy a likvidácie odpadu.
Plnenie predmetu zákazky je rozdelený na etapy:
I. Etapa vykonanie prvej etapy realizácie diela (špecifikovanej v prílohe č. 1 týchto súťažných podmienok)
II. Etapa - vykonanie druhej etapy realizácie diela (špecifikovanej v prílohe č. 1 týchto súťažných podmienok)
Predmet zákazky nie je rozdelený na časti. Uchádzač predloží ponuku na celý rozsah predmetu zákazky.

Odôvodnenie nerozdelenia predmetu zákazky na časti:
Verejný obstarávateľ nerozdelil predmet zákazky na časti, nakoľko rozdelenie predmetu zákazky na časti by mohlo predstavovať riziko, že vykonanie zákazky sa stane nadmerne technicky obťažným či drahým a zároveň potreba koordinácie jednotlivých dodávateľov častí zákazky by mohla predstavovať vážne riziko ohrozenia riadneho plnenia zákazky a zodpovednosti za funkčnosť predmetu zákazky ako celku.

Špecifikácia predmetu zákazky bola vypracovaná na základe prípravných trhových konzultácií podľa § 25 ZVO.
Prípravné trhové konzultácie, ktorými sa definoval predmet zákazky, a ktoré sú podkladom pre vypracovanie ponuky prebehli s:
Mgr. Ing. Marián Muška, R&M.Muška Organárske dielne Žilina Predmestská 1709/56 010 01 Žilina
Jozef Galla ORGANÁR, Dvory nad Žitavou, 941 31, Hviezdoslavova 1712/24
Veřejná zakázka vložena:
16.07.2021 08:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
15.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Zadavatel IČ:
00397431

Kontaktní osoba:
Darina Ambrozyová

Zadavatel telefon:
+421 259 301 451

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vsmu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50860000-1
Opravy a údržba hudobných nástrojov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezkonkurenčně nejlepší trsátka na trhu

Bezkonkurenčně nejlepší trsátka na trhu

Hrajete na kytaru? Akustickou, elektrickou či basovku? Jste profesionálním hudebníkem nebo je hra pouze koníček, ale potrpíte si na kvalitní trsátka? Vlastníte obchod s hudebními potřebami a můžeme vám nabídnout dodávku našich bezkonkurenčních trsátek? Hudebníkům, firmám a hudebním obchodům prodáváme nylonová trsátka nespočetného množství ať už tvarů, barev nebo provedení. Dle přání zhotovujeme potisky, 3D gravírování, navrhujeme různé designy na přání zákazníků. Více než třicet let v České Třebové vyrábíme naše produkty a do každého jednoho trsátka píšeme individuální příběh. Trsátka jsou vyráběna speciální technologií, která zajišťuje snadnější použití. Prodáváme i mimo Českou republiku nejznámějším firmám a umělcům. Najděte si na našem webu některého z našich prodejců a poznejte pravý požitek ze hry. Sledujte facebookové stránky, ať vám nic neunikne. Mimo jiné nás naleznete na adrese Horká 180.


Opravy a ladění hudebních nástrojů Moravský Krumlov, harmoniky, heligonky a akordeony, renovace

Opravy a ladění hudebních nástrojů Moravský Krumlov, harmoniky, heligonky a akordeony, renovace

AKORD Aleš Kohoutek Moravský Krumlov, Znojmo Firma AKORD - Moravský Krumlov, kterou provozuje pan Aleš Kohoutek, nabízí kompletní opravy, renovace a ladění hudebních nástrojů. Hudební nástroje k nám můžete donést v jakém koliv stavu, ať už mírně poškozené nebo zcela rozladěné neodborným zásahem. Oslovte naší firmu AKORD a Vaše nástroje se rozezní opět zvučným tónem. Svým klientům z okolí Znojma provádíme opravy, renovace a ladění zejména harmonik, akordeonů a heligonek. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Zámecká 4, Moravský Krumlov, Znojmo.


Dechové hudební nástroje, příslušenství, poradenství, prodej, bazar Praha

Dechové hudební nástroje, příslušenství, poradenství, prodej, bazar Praha

Chcete se začít učit hrát na dechové nástroje či toužíte po novém hudebním nástroji? Tak neváhejte a zavítejte do naší prodejny Brass Studio Prague - Mgr. Arnold Kinkal, kterou najdete v Praze 8 – Karlín. Specializujeme se na prodej dechových nástrojů jak žesťových, tak i dřevěných od známých světových značek. U nás si vybere každý profesionál i začátečník. Nabízíme široký sortiment od trubek, tub, křídlovek, kornet, pozounů, barytonů, lesních rohů po klarinety, saxofony a flétny. Zakoupit si můžete veškeré příslušenství jako nátrubky, dusítka, pouzdra či plátky. Prodáváme i bazarové zboží, které je plně funkční a zkontrolované.


Originální trsátka a trsátka s vlastním grafickým návrhem

Originální trsátka a trsátka s vlastním grafickým návrhem

Jste vášnivý kytarista či kytaristka a už Vám nestačí prsty na hraní na kytaře nebo chcete vyrobit na zakázku originální trsátko? Obraťte se na naši společnost Janicek PICKS, s.r.o. z České Třebové. Vyrábíme reklamní, kapelní a pamětní trsátka na zakázku. Vyhotovujeme na přání 3D trsátka, která jsou lépe uchopitelné a lépe se využívají k hraní. Potiskneme Vám je jakýmkoli grafickým návrhem, který budete chtít. Prodáváme trsátka standartní, na jazz a balkan a to v různých barvách a velikostech. Zakoupit naše originální trsátka v několika typech balení můžete v prodejnách, které máme po celé České republice.


Výroba varhanních píšťal, zdobení, kopírování, opravy

Výroba varhanních píšťal, zdobení, kopírování, opravy

Potřebujete provést opravu kovových varhanních píšťal nebo vyrobit píšťaly nové? Jako zkušený cínař Vám rád pomůžu, protože v mém řemesle, platí, že má práce je zároveň mým posláním. Jmenuji se Michal Kenis a kovové varhanní píšťaly vyrábím a opravuji již přes 20 let. Nové píšťaly dodávám nejen do celé České republiky, ale i do celého světa. Výroba, ale i opravy varhanních píšťal probíhají samozřejmě výhradně ručně. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, poskytuji i další služby, jako např. zdobené varhanní píšťaly, akustické varhanní píšťaly, zhotovování kopií, krepování, výměnu ladiček, aj.


Noty různých žánrů na klavír a piano pro začátečníky i pokročilé - eshop

Noty různých žánrů na klavír a piano pro začátečníky i pokročilé - eshop

Potřebujete noty na klavír a nevíte, kde je zakoupit? Internetový obchod eNoty.eu je tou správnou volbou! V našem širokém sortimentu můžete vybírat noty pro hru s jedním klavírem: - sólo, - čtyřruční, - šestiruční. Další variantou jsou pak noty pro hru s dvěma klavíry: - čtyřruční, - osmiruční. Máme také spoustu not pro klavírní doprovody. Neváhejte a navštivte naše stránky již dnes a vyberte si z širokého sortimentů not na klavír!