Dodávka Mletého vápence k odsíření fluidního kotle K5 na Teplárně Olomouc

Dodávka Mletého vápence k odsíření fluidního kotle K5 na Teplárně Olomouc

Předmětem výběrového řízení je Dodávka Mletého vápence s potřebnými vlastnostmi (granulometrie, čistota, reaktivita, sorpční schopnost) vhodnými pro odsíření ve fluidní vrstvě v požadované kvalitě.

Podrobný popis požadovaného plnění zakázky je uveden v zadávací dokumentaci - Přílohy B. tohoto dokumentu.
Veřejná zakázka vložena:
16.07.2021 09:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Veolia Energie ČR, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.08.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Veolia Energie ČR, a.s.

Zadavatel IČ:
45193410

Zadavatel ulice:
28. října 3337/7

Zadavatel PSČ:
702 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Ing. Blanka Moravčinská

Zadavatel telefon:
+420 602 792 654


Zadavatel web:
https://www.vecr.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44921300-5
Vápenec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahy pro nadměrnou zátěž, odolné vůči vlhku – čerpání cementového potěru

Podlahy pro nadměrnou zátěž, odolné vůči vlhku – čerpání cementového potěru

Potřebujete zhotovit novou podlahu do průmyslové haly? Hledáte vhodnou podlahu pro prostory s vysokou vlhkostí? Kontaktujte firmu Beton Znojmo. Postaráme se o čerpání cementového potěru. Cementový potěr je ideální volbou pro průmyslové objekty – tento typ podlah odolá nadměrné zátěži a jsou velice odolné vůči trvalé vlhkosti. Beton Znojmo dodávku a čerpání cementového potěru nejen v širokém okolí Znojma a Třebíče, ale i v okolí Břeclavi a Brna.


Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Nejen v oblasti rychlých a dočasných staveb vám bude výborným partnerem firma Andrla CZ s.r.o. z Opavy. Kromě štěrku, písku, kamene, paliva a jiných u nás nově naleznete stavebnicový systém betonových bloků, který je tvořený z jednotlivých kostek. Výhodou je, že u určitých typů staveb nemusíte mít stavební povolení. V čem jsou tedy betonové bloky tak unikátní? - jedná se o rychlou výstavbu z kostek a to garáží, opěrných zdí či průmyslových objektů, kde je lze použít i jako základové zdivo pro ocelové konstrukce hal - díky stavebnicovému systému je snadná jejich montáž či demontáž - vyznačují se velkou stabilitou a možností instalace na zpevněné podloží bez zabetonování základů - jsou využitelné také pro šrotové hospodářství, zemědělství, betonárky, uhelné sklady i pro třídění různorodého sypkého materiálu a výstavbu boxů V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Gabiony jsou stále častější a populárnější prvky ve stavebnictví a v architektonickém průmyslu. Gabiony- drátokamenné prvky, které Vám ve Zlíně, firma Kamenivo Zlín Rybníky zaplní kvalitním přírodním kamenem. Gabion je drátokamenný (drátoštěrkový) prvek: Jedná se o jakousi formu, do které se nasype kamenivo a vzniká tak pevná zábrana či opěra pro daný účel. Gabionové konstrukce představují stěny, které se nejčastěji používaly na zpevnění břehů u cest či vodních toků. Dnes se využití gabionu velice rozšířilo a gabiony slouží jako: -ploty k rodinným domů -oplocení komerčních prostor -okrasné a designové prvky -zpevnění a regulace vodních břehů a toků -protihlukové stěny -opevnění kolem cest Gabiony jsou velice funkční prvky a navíc tyto formy vypadají velmi pěkně a díky nim je možné zlepšovat bezpečnost na spoustě místech. Výhody: -vodoprpustnost -dlouhá životnost -rychlá instalace -příjemný vzhled hodící se i do přírodního prostředí Pro jakékoliv množství kamenů do gabionů si přijeďte do naší firmy Kamenovo Zlín Rybníky. Více o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.


Prodej stavebnin, zdícího materiálu - pórobeton, cement, tvárnice, cihly

Prodej stavebnin, zdícího materiálu - pórobeton, cement, tvárnice, cihly

Naše stavebniny jsou největší ve Východních Čechách, což zajišťuje nepřeberný výběr možností. Zbožní naleznete na 1500 m2, kde můžete vybírat, co potřebujete. Nejen, že si u nás můžete vybrat a nakoupit, ale rádi Vám si vším poradíme a pomůžeme. Najdete u nás pórobeton - Ytong tvárnice pro obvodové zdivo, nosné zdivo, pro příčky nebo obezdívky. Cement pro výrobu obyčejného, těžkého nebo lehkého betonu. Pálené zdící materiály - cihly. Zastavte se u nás a vyberte si, co potřebujte!


Stavebniny-doprava, rozvoz, odvoz stavebního materiálu

Stavebniny-doprava, rozvoz, odvoz stavebního materiálu

Hledáte v regionu Zlín prodejce stavebního materiálu, pro kterého je i doprava, rozvoz stavebnin na místo určení samozřejmostí? Firma Stavebniny Bobál Zlín-Malenovice je spolehlivým partnerem pro dodávky stavebního materiálu. Důležitá je správná volba materiálu pro vaši stavbu, v závislosti na jejím typu – zděná či betonová stavba. Naši proškolení zaměstnanci Vám poradí, jaký materiál je nejvhodnější. Pro odvoz stavebních materiálů zakoupených na prodejně máme velkotonážní i malotonážní vozidla. Některá nákladní vozidla jsou opatřena hydraulickou rukou, která usnadňuje manipulaci se zbožím. Dopravu lze domluvit individuálně na prodejně. Doprava je zde zprostředkována našimi smluvními dopravci. Využijte tedy možnost odvozu stavebních materiálů od dodavatele až k Vám na stavbu. Kontaktujte nás na tel.:603898347.


Zdarma využijte naší službu kalkulace spotřeby materiálu

Zdarma využijte naší službu kalkulace spotřeby materiálu

Potřebujete okamžitě vědět kolik vás bude stát vaše stavba? Máte napjatý rozpočet na novou stavbu a rádi byste přesně věděli za kolik to v konečné fázi bude? Nenechte se nepříjemně překvapit, s naší kalkulací spotřeby materiálu to budete vědět hned a navíc zdarma - BESTA - Berný s. r. o. Jičín. Nechte to na nás!   Stačí pouze dodat potřebné rozměry a parametry, a my Vám dodáme přesný výpočet a cenovou nabídku na požadovaný materiál.   Neváhejte a využijte našich služeb, které jsou zdarma!