Lesní technika – prodej, autorizovaný záruční a pozáruční servis, náhradní díly

Robert Bílka - Zahradní technika

Lesní technika – prodej, autorizovaný záruční a pozáruční servis, náhradní díly

Na prodej a servis lesní techniky ve Zlínském kraji se specializuje firma Robert Bílka - Zahradní technika, sídlící u Uherského Hradiště. Práci v lese vám usnadní kvalitní lesní stroje – benzínové řetězové pily, vyžínače a křovinořezy, drtiče dřeva, štípače dřeva, sněhové frézy i traktory spolehlivých výrobců DOLMAR, Cub Cadet, HUSQVARNA, SOLO by AL-KO, MTD, SECO.

Zajištění ostrahy objektů ČHMÚ

Zajištění ostrahy objektů ČHMÚ

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění recepčních služeb, ostrahy objektů a ochrany majetku zadavatele formou fyzické ostrahy.
Zadavatel má zájem zadat veřejnou zakázku v souladu se zásadami sociálně odpovědného zadávání veřejných zakázek. Sociálně odpovědné zadávání kromě důrazu na čistě ekonomické parametry zohledňuje také související dopady zejména v oblasti zaměstnanosti, sociálních a pracovních práv. Zadavatel od účastníka zadávacího řízení vyžaduje při plnění předmětu veřejné zakázky zajistit legální zaměstnávání, férové pracovní podmínky a odpovídající úroveň bezpečnosti práce pro všechny osoby, které se na plnění veřejné zakázky podílejí. Účastník zadávacího řízení je povinen zajistit tento požadavek zadavatele i u svých poddodavatelů. Zadavatel svůj zájem o sociálně odpovědné zadávání promítl mj. i do ustanovení čl. 7.1 tohoto dokumentu, resp. do definice mimořádně nízké nabídkové ceny.
Účastník je tedy vzhledem k výše uvedenému při plnění veřejné zakázky povinen dodržo
Veřejná zakázka vložena:
16.07.2021 07:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Český hydrometeorologický ústav

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
20 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Český hydrometeorologický ústav

Zadavatel IČ:
00020699

Zadavatel ulice:
Na Šabatce 2050/17

Zadavatel PSČ:
143 06

Zadavatel obec:
Praha 412 Komořany

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Šparlinek

Zadavatel telefon:
+420 244 032 707

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://portal.chmi.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79710000-4
Bezpečnostní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální kontrola nemocných a pracovně neschopných osob pro zaměstnavatele

Profesionální kontrola nemocných a pracovně neschopných osob pro zaměstnavatele

Zaměstnance během nemocenské Vám pomůže v okolí Olomouce, Prostějova a Vyškova zkontrolovat naše firma SIDA s.r.o. Standardní délka nemocenské (karantény) je cca 16, 5 dne. Během prvních 14 dní, je zaměstnavatel povinen poskytnout náhradu mzdu svým pracovně neschopným zaměstnancům. V těchto případech realizujeme profesionální kontroly firemních zaměstnanců, a to během prvních 14 dní jejich pracovní neschopnosti. Služby zajišťujeme pro různé zaměstnavatele. V případě zájmu stačí uzavřít platnou smlouvu, která nás zplnomocní pro provádění kontroly. Kontrolu si můžete objednat přes naše www stránky, kde naleznete také veškeré informace a ceník služeb.


Bezpečnostní agentura Praha, VIP security service, fyzická a technická ostraha, převoz cenin

Bezpečnostní agentura Praha, VIP security service, fyzická a technická ostraha, převoz cenin

Představujeme Vám firmu CENTR GROUP, a.s. z Prahy, která svou činnost zaměřila na bezpečnostní služby jako je dohledové centrum, fyzická ostraha, bezpečnostní technologie, bezpečnostní poradenství, transport cenností a další. K našim službám patří: -fyzická ostraha -technická ostraha -detektivní činnost -dohledové centrum -instalace, servis, revize a obsluha elektronické a mechanické ostrahy -VIP security service -bezpečnostní poradenství -facility management -kontrolní a operativní skupiny (výjezdové skupiny) -převoz cenin a finanční hotovosti Pokud Vás naše bezpečnostní služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na příkopě 1096/19, Praha.


Připojení na pult centrální ochrany - efektivní dálková ostraha průmyslových objektů, bytů a firem Praha

Připojení na pult centrální ochrany - efektivní dálková ostraha průmyslových objektů, bytů a firem Praha

Hledáte efektivní způsob ostrahy Vašeho majetku před zloději? Řešením je připojení na pult centrální ochrany, což je způsob dálkové ostrahy objektů profesionální společností ELZA-TECH s.r.o. z Prahy. Při narušení bezpečnosti sledovaného objektu dojde k okamžitému vyslání naší vyškolené zásahové jednotky, která provede fyzickou kontrolu a obhlídku místa. Hlídáme průmyslové objekty, firmy, rodinné domy, byty nebo třeba kostely a jiné památkové objekty. Mějte svůj majetek pod kontrolou a žádejte profesionální služby připojení na pult centrální ochrany u společnosti ELZA-TECH s.r.o.


Bezpečnostní agentura Zlín, fyzická ostraha objektů, převozy osob a cenností, sledování vozidel

Bezpečnostní agentura Zlín, fyzická ostraha objektů, převozy osob a cenností, sledování vozidel

Představujeme Vám firmu CZ-GUARD, s.r.o. ze Zlína, která svoji činnost zaměřila na bezpečnostní služby pro fyzické osoby a firmy. Jsme profesionální bezpečnostní agentura, která díky své spolehlivosti, bezúhonnosti a precizním provedení dokáže oslovit i náročné zákazníky. Služby bezpečnostní agentury: - fyzická ostraha objektů - převozy osob a cenností - sledování a monitorování vozidel - detektivní služby Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat, sídlíme na adrese třída Tomáše Bati 4187, Zlín.


Soukromá bezpečností agentura Plzeň

Soukromá bezpečností agentura Plzeň

Přemýšlíte, jak zajistit ostrahu Vašeho majetku? Pokud jste z Plzně a okolí, pak se neváhejte obrátit na soukromou bezpečnostní agenturu SBA Ivana Píclová. Soukromá bezpečnostní agentura Vám poskytne kompletní služby fyzické ostrahy soukromých rodinných domů, bytových domů, velkých průmyslových objektů i ostatních firemních objektů. Díky připojení na pult centrální ochrany majetku Vám garantujeme ostrahu 24 hodin denně. Tam, kde je výhodnější využít jiné metody ochrany majetku, můžete využít patrolovací službu. Nedávejte šanci zlodějům a využijte zkušeností s ostrahou soukromé bezpečnostní agentury SBA Ivana Píclová.


Bezpečnostní agentura - komplexní služby ostrahy osob, majetku a objektů

Bezpečnostní agentura - komplexní služby ostrahy osob, majetku a objektů

Už nemusíte mít strach, o vaši bezpečnost se postaráme! Zajišťujeme fyzickou ostrahu objektů a eliminujeme veškerá bezpečnostní rizika spojená s vniknutím nežádoucích osob do objektu, krádežemi nebo ničením majetku. Můžeme zajistit také veškeré služby recepce spojené s pohybem osob a vozidel. Pokud potřebujete doprovod na schůzky a jednání nebo hledáte dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, pak vám veškeré tyto služby zajistíme. Postaráme se také o převoz peněz či drahého majetku na vámi určené místo buď vlastními bezpečnostními nebo klientskými vozy. Disponujeme veškerým vlastním vybavením potřebným k ostraze osob, majetku i objektů. S námi budete v bezpečí!