Dodávky řezného a upínacího nářadí, ostření, včetně servisu a dalšího, souvisejícího plnění

Dodávky řezného a upínacího nářadí, ostření, včetně servisu a dalšího, souvisejícího plnění

Plnění této veřejné zakázky bude prováděno:
a) dodávkou stanovených břitových destiček a nástrojů a nářadí postupem předvídaným přílohou č. 1 této ZD a dle přílohy č. 2 dohody
b) dodávkou navržených náhrad stanovených břitových destiček a nástrojů postupem předvídaným přílohou č. 1 této ZD a dle přílohy č. 2 dohody postupem předvídaným v rámcové dohodě
c) dodávkou nově, na základě konzultací stanoveného zboží, které odpovídá požadavkům stanoveným dohodou
d) v průběhu účinnosti dohody dalším plněním, které je touto dohodou specifikováno
Veřejná zakázka vložena:
16.07.2021 09:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
VOP CZ s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
27 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VOP CZ s.p.

Zadavatel IČ:
00000493

Zadavatel ulice:
Dukelská 102

Zadavatel PSČ:
742 42

Zadavatel obec:
Šenov u Nového Jičína

Kontaktní osoba:
Ing. Klára Rašková

Zadavatel telefon:
+420 556 783 226

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vop.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků - strojírenská zakázková výroba

Výroba lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků - strojírenská zakázková výroba

Nástrojárny mohou v případě nedostatku výrobních kapacit využít možnosti kooperace s firmou Nexnet Mold s.r.o. Uherský Brod. V oblasti strojírenské zakázkové výroby nabízí volné výrobní kapacity pro výrobu malých serií výrobků - lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků, elektrod apod. Garantujeme vysokou přesnost a kvalitu výroby. Výrobky jsou využívány např. v automobilovém, elektrotechnickém a spotřebním průmyslu. Kooperace pro nástrojárny: - vzhledem k volné výrobní kapacitě kooperujeme s jinými firmami v rámci strojírenské výroby, provádíme jak obrábění tvarově velmi složitých ploch, tak frézování klasických, jednoduchých tvarů. Na zakázku vyrobíme grafitové nebo měděné elektrody. Malosériová výroba: - dodáme návrhy a vyrobíme lisovací nářadí a jiné tvarově složité kusy.


Výroba, modifikace, údržba, servis  forem pro vstřikování plastů - nástrojárna Uherský Brod

Výroba, modifikace, údržba, servis forem pro vstřikování plastů - nástrojárna Uherský Brod

V provozu výrobních firem je důležitý pravidelný servis forem, cílem je předejít omezení výroby z důvodu nečekané havárie. Dlouholeté zkušenosti se servisem, údržbou i modifikací vstřikovacích forem má společnost Nexnet Mold s.r.o. Uherský Brod. Zajistí i návrhy, výrobu nové formy. Naším cílem je tedy nabídnout komplexní služby v oblasti provádění servisu i zpracování zakázek u konstrukce nových forem. Výroba vstřikovacích forem: - od návrhu řešení, 3D modelu po konstrukci. Údržba forem: - předvýrobní i pravidelný plánovaný servis - při poškození obnovíme původní tvar. Opravíme formy od nás i jiných výrobců.


Konstrukce forem pro výrobu plastových dílců - vstřikovací a vyfukovací

Konstrukce forem pro výrobu plastových dílců - vstřikovací a vyfukovací

Speciální komponenty pro výrobu plastových dílců dodává Nástrojárna R-TOOLS se sídlem v Brně. Konstrukci prototypů realizujeme podle specifických požadavků zákazníka. Vyhotovíme vstřikovací a vyfukovací formy dle dodaného výkresu, dílce a 3D modelu. Naše formy lze využít pro vyfukování PET nádob a lahví v chemickém, zdravotnickém, automobilovém nebo potravinářském a spotřebním odvětví průmyslu. Zajistíme kompletní realizaci zakázky (návrh, konstrukci, finální výrobu). V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte.


Opravy CNC strojů Čelákovice - modernizace i programování

Opravy CNC strojů Čelákovice - modernizace i programování

Sesterská společnost CZ.TECHU KOPRETINA s.r.o. nabízí v Čelákovicích generální opravy a modernizace CNC strojů. Společnost provádí modernizace a opravy elektrických částí strojů. Dále poskytuje smluvní servis pro výrobky společnosti Heidenhain pro ČR a SR. Opravy: - soustruhů - karuselů - obráběcích center - frézek - vyvrtávaček - strojů brousících, lisovací, ohýbacích a dalších speciálních. Konkrétní výpis strojů, které opravujeme naleznete na našich webových stránkách nebo se informujte na telefonním čísle 326 993 844.


Pravidelná diagnostika a kontrola obráběcích strojů – servisní správa

Pravidelná diagnostika a kontrola obráběcích strojů – servisní správa

Hledáte spolehlivou firmu, která provádí servisní správu obráběcích strojů? Pravidelnou diagnostiku a kontrolu obráběcích strojů zajistí společnost VTL Blansko, a.s. První výjezd k novému zákazníkovi provádíme bezplatně. Diagnostiku a kontrolu obráběcích strojů provádíme v pravidelných intervalech – snižuje se tím riziko výpadku výrobních kapacit a produkce. Revizní technici naší společnosti vždy provedou přísnou mechanickou kontrolu a u strojů s řídícím systémem i pečlivou kontrolu jednotlivých elektronických součástí – na základě naměřených hodnot je možné odhalit i případné budoucí poruchy.


Dodavatel automatizovaných strojů do lisoven

Dodavatel automatizovaných strojů do lisoven

Potřebujete automatizaci výroby v oblasti lisování a odvíjení? Podnikáte v tomto odvětví a potřebujete zefektivnit váš provoz? P/A Bohemia s.r.o. – naše společnost nabízí zákazníkům řešení a modernizaci jejich lisoven. Váš projekt jsme schopni zrealizovat dle vašich požadavků a výrobních podmínek, po osobní konzultaci a zhodnocení plochy a prostoru vytvoříme návrh, který lze zkonstruovat od začátku až po finální verze. Do samotného stroje umíme zakomponovat všechny fáze výroby – začínáme podavačem, pokračujeme odvíjením materiálu, samotným rovnáním, nabízíme různé stříhačky, nůžky a mazačky a končíme u samotného navíjení. Stačí, když nás kontaktujete a my Vám poskytneme veškeré potřebné informace k realizace a dodání vašeho budoucí stroje. Garantujeme plný servis i po uplynutí záruční doby a kvalitní zaškolení vašeho personálu. Navštivte nás v Olomouci, na adrese Brněnská 462/47. Na webových stránkách najdete veškeré kontaktní údaje.