Hybridní pošta pro VZP ČR II

Hybridní pošta pro VZP ČR II

Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexní služby hromadné korespondence pro VZP ČR, tedy dokončovací práce na dokumentech VZP ČR skládající se z tisku, kompletace zásilek, zajištění jejich distribuce k poštovní přepravě, vytvoření elektronických kopií zásilek (tzn. jeden dokument nebo více dokumentů) určených pro elektronickou archivaci a zajištění zpětné vazby s atributem doručení dokumentu.
Veřejná zakázka vložena:
16.07.2021 09:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
16.08.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Zadavatel IČ:
41197518

Zadavatel ulice:
Orlická 2020/4

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
Ing. Klára Mayerová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vzp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79920000-9
Balení a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Roznos reklamních letáků do schránek i o víkendu – využijte silný marketingový nástroj

Roznos reklamních letáků do schránek i o víkendu – využijte silný marketingový nástroj

Hledáte způsob, jak efektivně, rychle a hlavně za nízké náklady oslovit co nejvíce lidí? Už jste přemýšleli o reklamních letácích, ale nevíte, jak na to? Obraťte se na společnost Česká distribuční k.s., která Vám poradí, jak by měl leták vypadat a jak často roznášet letáky a zajistí Vám roznos i o víkendech po celé ČR. Reklamní letáky více ovlivňují nákupní chování než TV reklama, proto by jste tomuto marketingovému nástroji měli věnovat dostatečnou pozornost. Úspěšnost letáku pomocí těchto rad: - pravidelný roznos letáků – i o víkendech – důležitá je periodicita - nejmenší doporučený formát A5, nejlépe však A4 - dále atypické tvary, nadrozměrné letáky nebo letáky v obálce - gramáž – plnobarevný oboustranný A4 formát, 90 g LVC (křída lesk) Jak by měl leták vypadat: - dobře čitelný nadpis – název akce a datum trvání - logo, adresa a mapa prodejen – kdo zákazníka oslovuje - grafická čistota a přehlednost - jasná, stručná sdělení – držet se tématu - kvalitní fotografie - leták by měl poskytovat zábavu – recepty, možnosti využití atd. - osobní přístup k zákazníkům Pokud nevíte, kolik letáků bude potřeba a kolik zhruba bude roznos stát, navštivte naší on-line webovou aplikaci letákovou samoobsluhu na www.letakova-samoobsluha.cz, kde si snadno vyberete plánovanou distribuční oblast a aplikace Vám spočítá potřebný počet letáků a cenu. Poté Vás bude kontaktovat naše obchodní oddělení a pomůže Vám při sestavení kampaně.


Mobilní aplikace pro digitalizaci kontrol upřesní a zvýší kvalitu distribuce letáků

Mobilní aplikace pro digitalizaci kontrol upřesní a zvýší kvalitu distribuce letáků

Rozhodli jste se i Vy pro reklamu pomocí letáků a hledáte společnost, která by Vám zajistila distribuci ? A zároveň byste uvítali, aby tato společnost šla s dobou a umožnila Vám snadnou kontrolu a vyhodnocení díky digitalizaci? Obraťte se na společnost Česká distribuční k.s., která je specialistou v adresné i neadresné distribuci v celé České republice. Zavedli jsme pro zjednodušení a zpřesnění kontrol mobilní aplikaci určenou kontrolorům, která pomáhá zvyšovat kvalitu distribuce. Aplikace umožní kontrolorům zadávat ihned do systému veškerá zjištěná data, která jsou okamžitě viditelná v CEDI. Aplikace tedy výrazně zrychlí celý proces provedení, zpracování a vyhodnocení kontrol. A eliminuje se tím i riziko vzniku chyb. Systém z aplikace ukládá data o lokalitě, stavu distribuce i fotodokumentaci z fyzické kontroly. K dispozici jako součást výsledné zprávy jsou i fotky, kde klient vidí dosaženou kvalitu distribuce. Neurychlí se nejen kontroly, ale i případné reklamace. Pro více informací o aplikaci i distribuci nás neváhejte kontaktovat.


Adresné doručování zásilek, reklamní i osobní dopisy, kontrola správnosti adres

Adresné doručování zásilek, reklamní i osobní dopisy, kontrola správnosti adres

Potřebujete pomoci při adresném doručování zásilek? Firma Česká distribuční k.s. je vám k dispozici. Specializujeme se na adresné doručování reklamních a osobních dopisů v celé České republice. Kompletně se postaráme o vaše direct-marketingové kampaně a transproma. Celou kampaň vám zhotovíme na klíč - od tisku, kompletace až po doručení. Provedeme validaci a kontrolu správnosti adresy, a tím pomůžeme minimalizovat vaše náklady, ušetříte za nedoručené zásilky, za tisk a poštovné. Zpracujeme vám přehlednou výslednou zprávu po každé distribuci a sdělíme vám důvod nedoručení (např. přestěhování adresáta). Tím dochází ke zpětné vazbě při příští distribuci. Každá zásilka je opatřena jedinečným čárovým kódem pro kontrolu jejího pohybu. Doručování probíhá 7 dní v týdnu i ve večerních hodinách. S námi ušetříte čas i peníze!


Přesvědčete se o výhodách reklamních letáků a o přínosu tohoto marketingového nástroje

Přesvědčete se o výhodách reklamních letáků a o přínosu tohoto marketingového nástroje

Chcete se přesvědčit o důležitosti letáků pro spotřebitele? Přemýšlíte také o formě této reklamy? Pak se obraťte na společnost Česká distribuční k.s., která se Vám postará o roznos letáků do schránek i o víkendu. Představíme Vám šest výhod reklamních letáků. 1) důležitý marketingový nástroj – snadné porovnání cen pro zákazníky, získání informací a inspirací, může sloužit i jako návod 2) sympatie u spotřebitelů – zákazníci si mohou vybrat, které letáky chtějí, nejsou agresivní oproti televizním či internetovým reklamám 3) nové analytické technologie umožňují klesání počtu roznesených letáků, ale jejich zásah zůstává 4) zvyšují životní úroveň – dáváme práci více než 6000 distributorům 5) plní sociální roli – pomáhají spotřebitelům naplánovat si dopředu nákup, zorientovat se v nabídce zboží a tím i kontrolovat rozpočet 6) důležitý zdroj informací – informace o novinkách, produktech, návod Chcete-li se dozvědět více k reklamním letákům neváhejte nás oslovit, rádi Vám zodpovíme otázky a poskytneme veškeré potřebné informace. Navíc jsme schopni Vám snížit počty distribuovaných kusů a tím Vám výrazně ušetříme náklady.


Roznos letáků dle cílových skupin, vytipování zákazníků, geomarketing - ušetřete až 50 % nákladů

Roznos letáků dle cílových skupin, vytipování zákazníků, geomarketing - ušetřete až 50 % nákladů

Chcete cíleně oslovit vaše zákazníky a nechcete přitom zbytečně plýtvat finančními prostředky? Obraťte se na nás a my vám díky geomarketingu zajistíme roznos vašich letáků přesně dle skupin, na které cílíte! Propojením marketingových dat a digitálních map vznikají geodata, pomocí kterých můžeme jednoduše sledovat chování zákazníků a to z různých pohledů: - území, - sociodemografické údaje, - ekonomické. Přesně díky těmto údajům můžete přesně cílit na vámi vybranou cílovou skupinu! Využít můžete také naší letákové samoobsluhy, pomocí které lze rychle a v pár krocích naplánovat letákovou kampaň on-line. Vyzkoušet ji můžete přímo na našich internetových stránkách. Více informací o této neadresné distribuci letáků najdete na našich internetových stránkách nebo nás můžete přímo kontaktovat a rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy!


Letáková samoobsluha - snadné a rychlé plánování reklamních kampaní i pro malé a střední zadavatele

Letáková samoobsluha - snadné a rychlé plánování reklamních kampaní i pro malé a střední zadavatele

Navrhněte si jednoduše svou vlastní letákovou kampaň pomocí naší interaktivní aplikace Letáková samoobsluha. Jedná se o kvalitní aplikaci tohoto charakteru na trhu. Sami si pohodlně naplánujete svou vlastní distribuci. Letáková samoobsluha Vám umožní jednoduše vytvořit oblast pro roznos Vašich letáků, kterou si můžete vybrat sami. Díky vytvoření vlastní oblasti distribuce na míru, ušetříte za nadbytečný tisk letáků i jejich distribuci v oblastech, které Vás nezajímají. Na interaktivní mapě najdete svoji prodejnu a zakreslíte kolem ní spádovou oblast, kterou můžete rovněž vybrat pomocí PSČ a ihned zjistíte, kolik je schránek ve Vámi vybrané lokalitě. Aplikace vypočítá předpokládanou cenu za roznos a můžete si vybrat z různých velikostí papírů a gramáží. Jedním kliknutím odešlete nezávaznou poptávku. Náš tým Vás bude kontaktovat s návrhem realizace Vaší kampaně. Zajistíme také další potřebný servis tiskového zpracování. Svou kampaň si navrhněte sami na www.letakova-samoobsluha.cz