Technická zadavatelská a projektová kancelář - Rámcová dohoda

Technická zadavatelská a projektová kancelář - Rámcová dohoda

Předmětem zakázky je uzavření Rámcové dohody na poskytování konzultační podpory pro přípravu zadávacích řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a podpora projektového řízení spočívající především v následujících oblastech:
- IT infrastruktura,
- Aplikace a IT komponenty,
- IT služby
Veřejná zakázka vložena:
16.07.2021 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
19.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
33 185 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Nad Štolou 936/3

Zadavatel PSČ:
170 64

Zadavatel obec:
Praha 7

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Hájková

Zadavatel telefon:
+420 974 884 602

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hypotéční úvěry, vyřízení hypotéky - financování bydlení s výhodnou úrokovou sazbou‎

Hypotéční úvěry, vyřízení hypotéky - financování bydlení s výhodnou úrokovou sazbou‎

Kupujete nemovitost a potřebujete pomoc s financováním bydlení? S vyřízením hypotéky vám pomůže kancelář Finanční poradenství Martin a Jakub Šlajsovi. Díky dlouhodobému působení v oblasti financí, hypotečních a spotřebních úvěrů, pomáháme klientům s výběrem hypotečního úvěru s výhodnou úrokovou sazbou. Naše služby: - finanční poradenství - financování bydlení - investiční plány - hypotéky na koupi bytu, domu, pozemku - hypoteční úvěry s výhodnou úrokovou sazbou - spotřební úvěry - řešení exekucí. Hypoteční úvěry vyřizujeme na koupi nemovitosti v okresech Prostějov, Olomouc, Přerov, Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Boskovice, Vyškov, Kroměříž. Poskytujeme odborné konzultace v oblasti finančního poradenství.


Manažer, asistentka, obchodník týmu pro finanční plánování a poradenství - kancelář Olomouc, Prostějov

Manažer, asistentka, obchodník týmu pro finanční plánování a poradenství - kancelář Olomouc, Prostějov

Jsi komunikativní, týmový a hledáš práci na HPP, DPP nebo DPČ? Finanční poradenství Martina Šlajse rozšiřuje tým a hledá manažera týmu na HPP, asistentku a obchodníky na HPP, DPP i DPČ pro obor finanční plánování a poradenství pro olomoucký, jihomoravský, pardubický, moravskoslezský a zlínský kraj. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, mnoho benefitů, osobní i profesní rozvoj a podporu vedení. Kancelář máme v Olomouci a Prostějově. Podmínkou je střední vzdělání s maturitou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Vyřízení výhodné hypotéky a úvěrů, poradenství v oblasti investic, vytvoření investičních plánů

Vyřízení výhodné hypotéky a úvěrů, poradenství v oblasti investic, vytvoření investičních plánů

Dostali jste se do finanční tísně? Hledáte odborníka, který by Vám poradil a vytvořil vhodné investiční plány? Vybrali jste si krásný dům ke koupi a potřebujete vyřídit hypotéku? Chystáte se na rekonstrukci na úvěr? Se vším Vám pomůže firma Finanční poradenství Prostějov Jakub a Martin Šlajsovi. Působí v celém Olomouckém kraji, v okolí Prostějova, Přerova, ale i v Brně. Pomůžeme Vám se zvýšením finanční gramotnosti. Vytvoříme Vám finanční rezervy pro domácnost i vhodný investiční plán. Celkově se zaměřujeme na poradenství v oblasti investic. Samozřejmě řešíme i financování bydlení, vyřídíme hypotéky i úvěry na pořízení nového domu či bytu, ale i na rekonstrukce. Svěřte se nám v oblasti peněz a vyděláte na tom.


Odkup a správa pohledávek Liberec, obchod s pohledávkami, prodej a nákup nemovitostí

Odkup a správa pohledávek Liberec, obchod s pohledávkami, prodej a nákup nemovitostí

Představujeme Vám firmu Renta, spol. s r.o. z Liberce, která svoji činnost zaměřila na obchod s pohledávkami od bank, leasingových společností, firem či občanů. Nejste schopni dostát svým finanční závazkům z podnikatelské činnosti? Jste ve finanční tísní a potřebuje nutně dostát svým finančním závazkům? Pak naše firma Renta, spol. s r.o. z Liberce Vám pomůže vyřešit Vaše problémy s pohledávkami. Součástí obchodu je i jednání s dlužníky o jejich závazcích a nabídka restrukturalizace jejich závazků tak, aby byli schopni dostát svým závazkům a přitom přestát svoje zadlužení. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská 147/30, Liberec.


Pomoc s vyřízením hypotéky s výhodnou úrokovou sazbou na financování Vašeho vysněného bydlení

Pomoc s vyřízením hypotéky s výhodnou úrokovou sazbou na financování Vašeho vysněného bydlení

Plánujete koupi rodinného domu nebo bytu? Pořizujete pozemek na stavbu domu? Chystáte se rekonstruovat? A potřebovali by jste pomoci s vyřízením hypotéky? Obraťte se na Úvěrové Centrum s.r.o., která Vám pomůže s vyřízením hypotečního úvěru s výhodnou úrokovou sazbou v okolí Hodonína i Brna. Hypotéku můžete využít k financování koupi rodinného domu, bytu, pozemku i rekreační nemovitosti. Ale také samozřejmě Vám pomůže při financování rekonstrukce či k vybudování inženýrských sítí. Využít je můžete i při vypořádání u rozvodu, rozchodu nebo dědického řízení. Poskytujeme i účelové úvěry bez zajištění, kdy můžete dosáhnout na částku až 1.000.000 korun. Využít jej můžete ke koupi družstevního bytu na částku. Jedná se o překlenovací úvěr ze stavebního spoření. U tohoto úvěru nemusíte dokládat faktury za modernizaci nemovitosti.


Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům

Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům

Potřebujete poradit či vyřídit Kotlíkovou dotaci v Moravskoslezském kraji? Jsme tady pro Vás! Naše firma Ing. Dalibor Čmiel poskytuje poradenství v oblasti kotlíkové dotace. Dotace na kotle v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům. U nás Vám zajistíme v programu Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji: - poradenství o žádost dotace instalace ekologického vytápění - zastoupení základě Plné moci při veškerém administrativním jednání - přípravu všech nezbytných formulářů - podání žádosti před realizací i po realizaci opatření - doložení všech nezbytných dokumentů pro úspěšné vyplacení dotace Postaráme se o VŠE až do podpisu Vaší smlouvy o dotaci. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.