Prevádzkovanie výdajne jedál a bufetu pre žiakov a zamestnancov Spojenej školy, Banská Bystrica

Prevádzkovanie výdajne jedál a bufetu pre žiakov a zamestnancov Spojenej školy, Banská Bystrica

Predmetom zákazky je poskytnutie služby, konkrétne zabezpečenie služieb stravovania a doplnkového predaja v bufete pre žiakov a zamestnancov Spojenej školy, Kremnička 10, 974 05 Banská Bystrica. Súčasťou predmetu zákazky je aj prenájom nebytového priestoru určeného na prevádzkovanie výdajne jedál, prevádzkovanie bufetu a tak isto prenájom materiálno - technického vybavenia.

Súčasťou zákazky je:
- zabezpečenie stravovania, ktoré sa musí realizovať v zariadení v správe Objednávateľa, priemerným počtom denne vydaných jedál 300 ks pre žiakov, zamestnancov a iných stravníkov (ďalej len stravníci) využívajúcich priestory Spojenej školy, Kremnička 10, 974 05 Banská Bystrica (ďalej len škola) s jej súhlasom. Výdaj bude prostredníctvom stravných lístkov. V prípade potreby zabezpečiť celodenné stravovanie počas školských prázdnin,

- zabezpečenie doplnkového predaja v bufete v Spojenej škole, Kremnička 10, 974 05 Banská Bystrica prostredníctvom hotovostnej platby,

- zabezpečenie občerstvenia, resp. stravovania s obsluhou pri rôznych akciách organizovaných školou, Banskobystrickým samosprávnym krajom, organizáciou v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK a ostatnými organizáciami na základe objednávky Objednávateľa a pod.

Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti B. Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov (ďalej aj SP) a v prílohách týchto SP.
Veřejná zakázka vložena:
15.07.2021 10:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Spojená škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Spojená škola

Zadavatel IČ:
42195446

Kontaktní osoba:
Beáta Fulnečková

Zadavatel telefon:
+421 949 014 600

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://stavebnabb.edupage.org/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55520000-1
Služby hromadného stravovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní bistro, jídelna - chutná teplá jídla, denní menu, obědy

Kvalitní bistro, jídelna - chutná teplá jídla, denní menu, obědy

Rádi byste si dali na oběd něco dobrého a nemáte moc času na to, aby jste navštívili restauraci? Navštivte naše bistro, které je pro Vás otevřeno každý všední den do 15 hodin. Vaříme pro Vás vynikající polévky a každý den si můžete vybrat ze dvou teplých jídel. Aktuální týdenní jídelníček naleznete na našich webových stránkách. Čeká na Vás příjemná obsluha a skvělé pokrmy, tak nás neváhejte navštívit.


Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Zajištění rautu pro firemní večírky, pečené maso na svatbu - občerstvení pro každou oslavu

Plánujete firemní večírek nebo potřebujete zajistit občerstvení na svatbu či jinou rodinnou oslavu? Společnost Poctivé uzenářství s.r.o. se sídlem v Prosiměřicích dodává v okolí Znojma bohaté rauty se salámovými a sýrovými mísami, pečené maso, řízečky a dalšího tradiční uzené výrobky. Zajištění rautu, pohoštění, kvalitní občerstvení: - pro každou oslavu, svatbu, firemní večírek, školení, meetingy, rodinné setkání, společenské akce - dodáváme kvalitní pečené maso, obložené sýrové a salámové mísy, pečené kýty, klobásy, řízky a další lahodné občerstvení. Při výrobě uzenin používáme pouze kvalitní maso z českých chovů, bez přídavku chemikálií, sojové mouky nebo separátů. Připravíme vám raut pro každou příležitost.


Nabídka teplých jídel a polévek s rozvozem - rozvoz levného menu do domácností i firem

Nabídka teplých jídel a polévek s rozvozem - rozvoz levného menu do domácností i firem

Nechce se Vám přes týden vařit a máte rádi klasickou českou kuchyni? Každý den Vám firma jídelna Plhák zajistí chutné denní menu za skvělé ceny. Rozvážíme po celém Zlíně včetně Želechovic a Lípy. Vaříme poctivá česká jídla jídla bez zbytečné chemie, které rozvážíme pro pracující, seniory i rodiny. Jídelna Plhák: - dva druhy hlavního chodu a polévka – 60 Kč - rozvoz obědů – 70 Kč - aktuální polední menu najdete na naších stránkách - výdej obědů je každý všední den od 10:30 do 12:30 - kvalitní jídla s rozvozem. Jídelna Plhák – to není žádný Fastfood či pizzerie, ale místo, kde vaří klasická česká jídla.


Rozvoz klasických českých jídel do domácností levně po Zlíně a okolí

Rozvoz klasických českých jídel do domácností levně po Zlíně a okolí

Každý den vám zajistíme chutné, teplé jídlo za skvělou cenu. Pokud se Vám nechce přes týden vařit a máte rádi klasickou českou kuchyni, pak zavítejte do Jídelny Plhák ve Zlíně, kde na Vás čekají levná a přitom kvalitní česká jídla. Nabízíme rozvoz jídel a obědů až k Vám domů po celém Zlíně. Každý den si u nás můžete pochutnat na výborném poledním menu za nízké ceny s výběrem ze dvou jídel a polévkou za pouhých 60,- Kč v jídelně a 70,- Kč s rozvozem. Naše aktuální polední menu najdete vždy na naších webových stránkách, které pravidelně aktualizujeme. Přejeme Vám dobrou chuť... A těšíme se na Vaši návštěvu.


Vychutnejte si chuť pečeného selátka nebo vepřového kolena – naložené a předpečené

Vychutnejte si chuť pečeného selátka nebo vepřového kolena – naložené a předpečené

Čeká Vás větší oslava, zahradní slavnost nebo svatba? Přemýšlíte, co dobrého k jídlu by jste svým hostům nabídli? Co takhle je překvapit výborným pečeným selátkem nebo grilovaným kolenem vlastní výroby? Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, navštivte Řeznictví a uzenářství Lukáš Gebauer v Opavě a vyberte si dle chuti. Sele dodáváme nenaložené nebo naložené, předpečené a nachystané rovnou na grilování. Selátko Vám samozřejmě můžeme na Vaše přání dodat již upečené. Pokud budete potřebovat, můžete si u nás objednat i cateringovou službu a my se Vám postaráme o pohoštění na Vaši oslavě. V rámci cateringu Vám poskytneme nejen pečené selátko nebo krůtu, ale i obložené mísy a další kvalitní masné výrobky, pivo. Dále Vám zapůjčíme gril, stan a zajistíme obsluhu. Masné výrobky i catering si můžete jednoduše a rychle objednat prostřednictvím našeho objednávkového formuláře.


Rozvoz obědů do domácností nebo do firem, pro pravidelné stravování bez práce navíc

Rozvoz obědů do domácností nebo do firem, pro pravidelné stravování bez práce navíc

Chcete si hlídat pravidelné stravování, ale nemáte čas a nakonec ani prostor si pro sebe a pro svou rodinu opravdu kvalitní jídlo na každý den připravit? Naše Jídelna Plhák je česká kuchyně, která vaří z poctivých surovin dle receptů ještě našich babiček. Samozřejmě se snažíme co nejvíce přizpůsobit potřebám Vás, zákazníků, a proto se čím dál častěji pouštíme i do velmi lehkých a pestrých jídel, které Vás zasytí, ale bude se cítit lehce a s chutí do další práce. V naší nabídce naleznete, maso, ryby, zeleninu, těstoviny, rýži a další chutné suroviny, které Vám naši kuchaři připraví tak, že se Vám na všechno budou jen sbíhat sliny. Denní nabídka poledního menu je výběr ze dvou jídel plus polívka. Jídlo podáváme za lidové ceny, ale na kvalitě jídla a poctivosti porcí nikdy nešetříme. Využijte naše služby a přijďte se najíst do prostor naší jídelny nebo si nechejte dovést jídlo tam, kde se právě nacházíte. Náš dovoz po celém Zlíně Vám zajistí pravidelné stravování a žádné starosti navíc.