Výkonový transformátor VVN/VN s výkonom 25 MVA

Výkonový transformátor VVN/VN s výkonom 25 MVA

Transformátory VVN/VN musia spĺňať požiadavky noriem STN EN 60076 a Nariadenia Komisie (EÚ)
č. 548/2014.
Trojfázové olejové výkonové transformátory VVN/VN sú určené pre inštaláciu do vonkajšieho prostredia rozvodne za účelom transformácie napätia.
Veřejná zakázka vložena:
15.07.2021 09:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Východoslovenská distribučná, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.08.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Východoslovenská distribučná, a. s.

Kontaktní osoba:
Dvorožňák Peter

Zadavatel telefon:
+421 907 419 194

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31100000-7
Elektromotory, generátory a transformátory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Distribuční a výkonové transformátory

Distribuční a výkonové transformátory

Hledáte originálního dodavatele přístrojů a rozvaděčů vysokého napětí? Stojíte před složitým projektem realizace distribučních transformátorů a potřebujete partnera, na kterého se můžete spolehnout? Neváhejte se obracet na naši společnost VFSERVIS s.r.o. Mezi naše nejžádanější produkty v oblasti transformátorů patří portfolio čítající olejové distribuční transformátory pro výkony až 2000kVa vhodné zejména pro použití ve výrobách či městských aglomeracích, suché transformátory se zalévaným vinutím pro výkony až 30MVA pro použití v nadměrně vlhkém či mrazivém prostředí, suché transformátory RESIBLOCK s izolací ze skelného vlákna pro výkony do 40MVA a veškeré výkonové transformátory ABB. Našim zákazníkům nabízíme bezkonkurenční kvalitu za přijatelnou cenu, potřeby našich zákazník stavíme na první místo. Neváhejte se sami přesvědčit o našem zákaznickém servisu a kontaktujte nás na našich webových stránkách, anebo nás navštivte v sídle naší společnosti na adrese Stará Duchcovská 48/102, Teplice. Společně nalezneme to nejvhodnější řešení pro Váš projekt. VFSERVIS s.r.o – rychlost, kvalita a preciznost!


Kuželočelní průmyslové převodovky

Kuželočelní průmyslové převodovky

Sháníte kuželočelní průmyslovou převodovku? Výkonné a kvalitní převodovky jsou k dostání u obchodní společnosti SPONA – ROL s.r.o., výhradního obchodního zástupce renomovaných italských výrobců STM, GSM, RACE, LAFERT Motors v České republice. U nás si jistě vyberete. Spolehlivé univerzální kuželočelní převodovky řady RXO/V 800 splňují požadavky pro přenos energie ve středně těžkém a těžkém průmyslu. Ideální volbou je také řada RXO/V 700 s robustním tělem a velkým množstvím volitelného příslušenství. Výborný poměr cena/výkon naleznete u produktové řady O a S. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Stavebnicové servomotory MODACT Pečky, jednootáčkové, pákové, přímočaré, víceotáčkové

Stavebnicové servomotory MODACT Pečky, jednootáčkové, pákové, přímočaré, víceotáčkové

Představujeme Vám firmu ZPA Pečky, a.s. z okresu Kolín, která svou činnost zaměřila na výrobu servomotorů značky MODACT, komponentů servomotorů a armatur. Naší specialitou jsou servomotory MOA a MOA OC, určené k provozu v extrémních podmínkách jaderných elektráren. Servomotory MODACT snadno ovládají šoupata, ventily, klapky nebo kulové kohouty a to i v prostředí s nebezpečím výbuchu plynů a par. Naše společnost ZPA Pečky, a.s. ráda doloží získaný prestižní certifikát EN ISO 9001:2008 od společnosti TÜV NORD CERT GmbH. Pokud Vás naše stavebnicové servomotory zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Tř. 5. května 166, Pečky.


Zprostředkování planetových průmyslových převodovek typu EX/EXB

Zprostředkování planetových průmyslových převodovek typu EX/EXB

Hledáte vhodný typ převodovky pro průmyslové účely? Firma SPONA – ROL s.r.o. z Brna zajišťuje kvalitní, kompaktní a výkonné planetové průmyslové převodovky typu EX/EXB. Planetové průmyslové převodovky typu EX/EXB: - díky jejich planetovému soukolí jsou vhodné pro těžké i náročné práce - disponují možností konfigurace produktu vzhledem k několika způsobům upevnění, rozložení převodovky, motorového rozhraní či výstupní hřídele - mohou být využity téměř i pro jiné jakékoliv použití Pokud potřebujete poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit.


Prodej a výhradní servis výkonných motorů Lombardini a Kohler - benzínové, dieselové

Prodej a výhradní servis výkonných motorů Lombardini a Kohler - benzínové, dieselové

Poptáváte výkonné motory? Naše společnost Laski, s.r.o. ze Smržic je prodejcem a výhradním servisním střediskem motorů Lombardini a Kohler. Značka Lombardini zahrnuje přes 5 000 rozdílných variant motorů s vysokou výkonností 3,5 - 47 kW, které lze využít pro stavebnictví, zemědělství, výrobu lodí, automobilů a jiná odvětví průmyslu. Tyto dieselové motory se skvěle hodí pro malé harvestory při sklizních ovoce, mini bagry nebo vibrační válce. Pro víceúčelová vozidla volte spíše benzínové motory Kohler (chlazené vzduchem). Ty uplatníte pro travní sekačky, malotraktory, vibrační válce a desky. Jsme připraveni vám pomoci na více místech v České republice. Rádi přivítáme nové zákazníky, ale i nové partnery pro provoz nových středisek.


Automatické okenní pohony pro stínící techniku  – chytrá domácnost

Automatické okenní pohony pro stínící techniku – chytrá domácnost

Jsme společnost TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna zabývající se dodávkou automatických okenních pohonů pro stínící techniku a jiné moderní technologie pro vaši chytrou domácnost. Naše automatické okenní pohony pro rolety, žaluzie i markýzy jsou: - spolehlivé a odolné - zapojitelné s jedním či více tlačítky - ovládané dálkově či manuálně klikou - dostupné za velmi příznivé ceny - s mechanickými a elektronickými konci spínače Pohony splňují nejpřísnější normy EU, a pro případ výpadku je možné konkrétní pohon vybavit ručním odblokováním. Samozřejmostí je pro nás zpracování nabídky, spolehlivý přístup a kompletní dodávka zakázky včetně doplňků až do domu.