Dodávka kŕmnych zmesí pre chov

Dodávka kŕmnych zmesí pre chov

Požadovaná kŕmna zmes pre chov a odchov, ktorá sa má používať pri experimentoch s nosnicami. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je v prílohe č.1 Opis predmetu zákazky
Veřejná zakázka vložena:
15.07.2021 09:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Babičkin dvor, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.08.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Babičkin dvor, a.s.

Kontaktní osoba:
Pavlína Detková

Zadavatel telefon:
+421 917 736 488

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.e-lena.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

24965000-6
Enzýmy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej přípravky pro výrobu vnadících směsí pro ryby, směsi pro sportovní rybolov

Prodej přípravky pro výrobu vnadících směsí pro ryby, směsi pro sportovní rybolov

Zajímáte se o sportovní rybolov a zároveň sháníte prodejce přípravků pro výrobu vnadících směsí? Oslovte nás. Naše společnost MIKROP ČEBÍN a.s., se zaměřuje mimo jiné také na doplňky vnadících a krmítkových směsí pro ryby. Co se týče přípravků pro výrobu směsí pro ryby, můžeme doporučit aromatizovanou proteinovou směs, univerzální koncentrát pro kaprovité a bílé ryby, tekuté top-esence s různými příchutěmi,RED-MIX konopí, ptačí zob, lososový spec-mix. Dále dodáváme vnadící směsi pro sportovní rybolov – pro lov dravých ryb, cejnů a bílých ryb, línů, amurů, pelety pro pstruhy. Můžete si vybrat také proteinové pelety , boiliesové směsi a další doplňky pro vnadění. Složení odpovídá novým trendům v lovu a chovu ryb. Více informací najdete na webových stránkách.


Minerální lizy, krmné směsi, krmiva pro zvířata, výroba a distribuce

Minerální lizy, krmné směsi, krmiva pro zvířata, výroba a distribuce

Sháníte distributora krmných směsí a krmiv pro hospodářská zvířata? Obraťte se na nás. Naše společnost MIKROP ČEBÍN a.s., vyrábí a dodává minerální a minerálně-vitamínové premixy i směsi, které jsou určeny pro výživu všech hospodářských zvířat. Vyrábíme a distribuujeme také doplňková, minerální krmiva a doplňková krmiva (i pro drobnochov-drůbež, holubi, králíci, skot, prasata, koně, ryby, ovce, lesní zvěř (pštrosi), minerální lizy (i instantní), mléčné krmné směsi, medikované směsi a premixy,medikovaná krmiva (medikace krmiv), stimulační doplňky (Reprostim aj.) Konzervační přípravky. Vnadící (vnadící) směsi pro sportovní rybolov. Ekologické výrobky. Poskytujeme servisní a laboratorní služby, poradenství a jiné. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách.


Mléčné krmné směsi pro telata, mléčná výživa telat, prodej, výroba TELMILK

Mléčné krmné směsi pro telata, mléčná výživa telat, prodej, výroba TELMILK

Pokud hledáte firmu, která se zaměřuje na prodej krmných směsí pro telata, pak nás neváhejte oslovit. Naší specializací je výroba a dodávka minerálních a minerálně-vitamínových premixů. Premixy jsou určeny pro výživu hospodářských zvířat. Prodáváme výživu určenou pro telata TELMILK, která má mléčné suroviny i mléčný protein. Je vyráběna z koncentrátů, sušené syrovátky z Holandska. Na přípravu mléčného nápoje musíme mít 1kg suché směsi TELMILK a 6-7 litrů vody. Vše smícháte dohromady ve 2 litrech vody o teplotě 50-55°C, doplníte 4 - 5 litry vody tak, aby měl nápoj teplotu 39-40 °C. Prodáváme dále také produkty TELMILK EX, TELMILK SPEC, TELMILK ECO, TELMILK LEN, TELMILK EX/S50, TELMILK EX/S50 20%, TELMILK SPEC II., MIKROP OVIS. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod a prodej krmiva pro drůbež, králíky, ptáky, psy, kočky ve Fryštáku

Prodejna potravin Můj obchod na Holešovské ul. ve Fryštáku byla zrekonstruována a nyní je nově otevřena. Můžete zde nakoupit běžné potraviny, čerstvé pečivo i ovoce a zeleninu. Také dále v areálu družstva pokračuje prodej krmiva pro nosnice aj. drůbež, králíky, hlodavce i ptáky, v sortimentu máme i granule pro psy, kočky. Otevírací doba - prodejna potravin: - po-pá 5.30-17, so 7-11 hod. Provozní doba - prodejna krmiv: - po, stř, pá 14-17 hod. Sortiment krmiva: - obiloviny - pšenice, ječmen, ovec, kukuřice - králík granule - slepice granule a sypká směs - směs pro kuře K1, K2, BR2 - pro kachny, moráky - směs pro hlodavce - směs zrnin a doplňky pro papoušky, andulky - granule pro psy, kočky. Doplňkový prodej - šrot pšeničný, ječmenný, kukuřičný - brambory.


Výživa, konzervační přípravky, krmiva a doplňky pro skot Pohořelice, stabilizátory, krmné soli

Výživa, konzervační přípravky, krmiva a doplňky pro skot Pohořelice, stabilizátory, krmné soli

Představujeme Vám firmu NutriVet s.r.o. Pohořelice u Brna, která svoji obchodní činnost zaměřila na výživu skotu, konzervace statkových krmiv a prodej krmiv a doplňků. Zemědělcům nabízíme kompletní poradenství při výrobě siláže, která zajistí úspěšný chov skotu. Také nabízíme laboratorní rozbory krmiv, které cíleně řídí výživu skotu a ovlivňuje lepší zdraví zvířat a zlepšuje ekonomiku produktů. Prodej: - výživa, konzervační přípravky, krmiva a doplňky pro skot - aplikátory - analyzátry určené pro zemědělce, analyzátor AgriNIR - konzervační přípravky pro travní, jetelové a vojtěškové siláže Ecosyl - silážní přípravky SAFESIL - stabilizátory - krmení - síta. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vídeňská 1023, Pohořelice.


Prodej krmné směsi pro všechny druhy drůbeže, slepice, krůty, kuřata, brojlery

Prodej krmné směsi pro všechny druhy drůbeže, slepice, krůty, kuřata, brojlery

Hledáte kvalitní krmnou směs pro svou drůbež? Firma MIKROP ČEBÍN a.s. je výrobcem a prodejcem krmné směsi pro všechny druhy drůbeže. Premixi - systém receptur na míru. Pro všechny druhy drůbeže. Minerální krmiva - pro odchov kuřic, pro nosnice, pro výkrm brojlerových kuřat, pro odchov a výkrm krůty. Bílkovinné koncentráty- zdroj bílkovin, minerálních látek a vitaminů. Pro pro užitkové nosnice a výkrm drůbeže. Doplňky chovu - papír pod jednodenní kuřata. MIKROP MIXODIL - tekuté aditivum pro drůbež. Směs vitamínů a stopových prvků. Pro nosnice – podávání v době maximální snášky, při poklesu snášky, při zhoršené kvalitě skořápky, při stresu z vysokých teplot. Brojleři – přispívá ke zlepšení růstu na začátku výkrmu, jeden týden před vakcinací, dva týdny před porážkou, při snížení přírůstků hmotnosti, při stresu z vysokých teplot. A pro ostatní druhy drůbeže. Všechny krmiva jsou zpracována tak, aby výživově vyhovovaly danému druhu drůbeže. Dávkování a podrobné informace naleznete v katalogu produktů pro drůbež na našich webových stránkách.