Rekonštrukcia oplotenia objektov CV Lešť

Rekonštrukcia oplotenia objektov CV Lešť

V objektoch je potrebné zabezpečiť opravu oplotenia formou výmeny oplotenia. Pôjde o demontáž existujúceho oplotenia, ktoré je tvorené zabetónovanými oceľovými stĺpmi o prieme 5-7cm vo výške 2, 4m a oceľovým pletivom o veľkosti oka 5x5cm, oceľovými bránami o výške 2m a šírke od 1-6m. Pri obnove oplotenia je potrebné vykonať aj úpravu terénu min. do 0, 5m z každej strany plotu ako aj odstránenie koreňov a náletových kríkov.

V rámci rekonštrukcie oplotenia je potrebné vykonať opravu elektroinštalácie majákov, napojenie stožiarov osvetlenia so zásuvkovou skriňou, napojenie z rozvádzača HR a napojenie a vybudovanie zásuvkovej skrine vo veži pre ostreľovačov, tiež úprava pripojenia existujúcich majákov z budovy č. 8, úprava existujúceho vedenia medzi majákmi a uloženie NN kábla do zeme.
Veřejná zakázka vložena:
14.07.2021 07:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum výcviku Lešť

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum výcviku Lešť

Zadavatel IČ:
00804932

Kontaktní osoba:
Ing. Lucia Lazárová

Zadavatel telefon:
+421 960 465 865

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Garážová vrata sekční, posuvná, křídlová, rolovací, výklopná - řešení dle individuálních potřeb

Garážová vrata sekční, posuvná, křídlová, rolovací, výklopná - řešení dle individuálních potřeb

Spolehlivá ochrana pro Váš majetek, to jsou garážová vrata od firmy ČERNÍK s.r.o. Zákazníkům dle individuálních potřeb a konstrukčního řešení dodáme sekční garážová vrata, posuvná, křídlová, rolovací či výklopná garážová vrata. Je možné objednat vrata v celé paletě barevných odstínů a provedení. Poskytujeme službu záručního i pozáručního servisu i údržbu jednotlivých výrobků. Sekční garážová vrata otevíravá směrem nahoru jsou vhodná pro jednoduchou garáž i dvojgaráž - skládají se ze sendvičových panelů z PVC materiálu imitujícího dřevo. Posuvná garážová vrata jsou alternativou sekčních vrat - neotevírají se ovšem nahoru, ale k jedné garážové stěně. Křídlová vrata doporučujeme pro místa s častým průchodem osob, nebo tam, kde je omezený vnitřní prostor - dodáváme dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem i s přerušeným tepelným mostem. Garážová rolovací vrata jsou vhodné do libovolného prostoru, výhodou je montáž bez nutnosti stavebních úprav. Instalace je možná před i za otvor. Výklopná garážová vrata dodáváme s manuálním otvíráním i motorovým pohonem. Je možné je doplnit o prosklené prvky.


Pozinkované mobilní oplocení, plotové panely a podstavce k prodeji v e-shopu

Pozinkované mobilní oplocení, plotové panely a podstavce k prodeji v e-shopu

Chcete postavit oplocení? Pak navštivte e-shop lešení-oplocení.cz, který provozuje naše firma CZECHCEMENTBOARD s.r.o. z Hranic. Prodáváme plotové panely, podstavce, spojky a další komponenty za skvělé ceny. Působíme v Přerově, Olomouci, Prostějově a okolí. Skladem máme plotové panely s různými rozměry a silou drátu, bezpečnostní spojky, ale také betonové a plastové podstavce pro správnou stabilizaci a uchycení panelů. Pomůžeme vám vybrat díly se správnými parametry a sestavíme vám pozinkované mobilní oplocení na míru. Neváhejte a vsaďte na skutečné profesionály!


Poplastované bezúdržbové čtyřhranné pletivo s dlouhou životností

Poplastované bezúdržbové čtyřhranné pletivo s dlouhou životností

Potřebujete nový plot? Hledáte firmu, která prodává poplastované pletivo za nejlepší ceny na trhu? Obraťte se na firmu GAVES - DM s.r.o. Ze Znojma. Naše firma Vám poskytne poplastované pletivo za nejlepší ceny na trhu. Poplastované pletivo je možné použít pro oplocení domů, parků, zahrad, ale také průmyslových areálů. Poplastované čtyřhranné pletivo: - prodáváme s různou velikostí ok a průměrem drátu - vysoce odolné vůči korozi - dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě - poplastování Pletivo je dostupné v zelené barvě a je dodáváno v kompaktních nebo klasických rolích po 25 bm .


Posuvné brány a vrata s elektrickým pohonem - rodinné domy, firemní areály

Posuvné brány a vrata s elektrickým pohonem - rodinné domy, firemní areály

Chcete opatřit vaše oplocení posuvnou branou nebo vraty? Uvažujete o posuvné bráně na elektrický pohon pro snadnější vjezd? V tomto případě se obraťte na firmu Ploty Gaves. Vyrobíme Vám a následně dovezeme a montujeme posuvnou bránu nebo vrata na elektrický pohon. Vrata a brány a elektrický pohon realizujeme nejen ve Znojmě, ale také například v okolí Třebíče. Na zakázku Vám vyrobíme bránu nebo vrata podle potřebných rozměrů a z barvy a vzoru pletiva podle vašeho výběru. Následně zajistíme i montáž elektrického pohonu, posuvných kolejnic a dalšího příslušenství pro bránu a vrata na elektrický pohon.


Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Společnost ČERNÍK s.r.o. nabízí montáž garážových vrat v regionu Zlínský kraj. Firma dodává garážová vrata zn. Kružík vysoké kvality, která ochrání Váš majetek. Poradíme s výběrem, dodáme i atypické velikosti a různé povrchové úpravy vrat. Vrata firmy Kružík jsou léty ověřená, díky kvalitě, provedení a bezporuchovosti patří mezi špičky v tomto oboru. Garážová vrata: -rolovací, výklopná, sekční, křídlová, posuvná -pro garáže samostatně stojící nebo garáže součástí rodinných domů.


Kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, zábradlí - ruční kovářská výroba

Kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, zábradlí - ruční kovářská výroba

V kovářství ZAMKOV UH s.r.o. vyrábíme na zakázku mnoho typů kovářských výrobků - kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, schodišťové zábradlí. Ruční kovářská výroba umožňuje vyrábět výrobky propracované v každém detailu. Používáme při výrobě kvalitní kovářské nářadí a materiály - ocel, nerez, litinu i barevné kovy. Součástí naší práce je i ruční kreslení návrhů. Kovářská výroba: - kované brány, branky, ploty - kované mříže na okna i dveře - schodišťové zábradlí. Působíme převážně v lokalitě Zlínský kraj, Morava.