Novostavba nájomných bytov 2x12 b.j. Medveďov - 1. Etapa 1x12 b.j.

Novostavba nájomných bytov 2x12 b.j. Medveďov - 1. Etapa 1x12 b.j.

Stručný opis zákazky : Predmetom zákazky je vybudovanie nájomných bytov v obci Medveďov. V rámci 1.etapy je riešený 1 objekt bytového domu- 12 b.j. Bytové domy budú samostatne stojace objekty na rovinatom pozemku dopravne napojené na miestnu komunikáciu. Pozemky sú vo vlastníctve uchádzača. Konštrukčne bude bytový dom navrhnutý ako jeden dilatačný celok, nosné konštrukcie budú murované s priečnym nosným systémom. Objekt nie je podpivničený a má tri nadzemné podlažia so šikmou strechou.
Veřejná zakázka vložena:
14.07.2021 07:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Medveďov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Medveďov

Zadavatel IČ:
00305588

Kontaktní osoba:
Ing. Ladislav Kulacs

Zadavatel telefon:
+421 315 541 237

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Naše společnost VAMIRO s.r.o. se specializuje na prodej a dodávku modulových domů čtyř typů. V naší nabídce naleznete dvojdomek MIRO a MIKA každý o ploše 162 m2. Dále pak rodinný dům VAKA a chatu z kontejneru. Všechny modulové domy lze postavit bez základové desky, jsou mobilní a s rychlou výstavbou. Domy jsou vybaveny kotli, radiátory, elektrickou rozvodnou, sporákem, dřezem a koupelnou. Tyto stavby jsou variabilní a lze je sestavit podle přání klienta. Bydlete nebo mějte sídlo podnikání snad a rychle zbudované bez zbytečných prodlev. Neváhejte a oslovte naši společnost. Vzorové domy si můžete prohlédnou v Mostě a vybrat si ten pravý přímo pro Vás.


Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Uvažujete nad vlastním bydlením? Láká Vás klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy? Pak Vás jistě zaujme nabídka společnosti Service Financial s.r.o. Nový projekt moderních bytových domů městského rázu slibuje komfortní a energeticky nenáročné bydlení. Podzemní parkovací stání jsou s byty propojeny výtahy, při projektování se myslelo také na akustickou pohodu a ochranu soukromí jednotlivých bytů. V okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost od lékaře, pediatra, lékárny, masážního studia, kadeřnictví nebo cukrárny. Nový projekt bytového komplexu u Prahy Vás zaujal? Pak se neváhejte pro více informací obrátit na Service Financial s.r.o.


Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Čeká vás v blízké době rekonstrukce bytu nebo rodinného domu? Přemýšlíte snad nad stavbou domu na klíč bez jakýchkoliv starostí? Naše firma Stavitelství Kroutil s.r.o. bude pro Vás volbou číslo 1. Jsme profesionály ve sém oboru a provádíme precizní práci ve velmi dobrých časových termínech a za příznivé ceny. Provádíme stavební práce od menších zakázek, jako jsou například realizace terénních úprav kolem staveb, výstavby plotů, přístřešků, zhotovení zateplení a fasád, až po velké projekty na klíč. Oblíbeným produktem je v poslední době instalace sádrokartonů, které jsou velmi moderním řešením při výstavbách a rekonstrukcích. Tyto sádrokartonové systémy a minerální podhledy mají široké využití jak v kancelářích, tak obytných prostorech. Mají dobré izolační, akustické a protipožární vlastnosti. Prohlédněte si naši práci na webových stránkách, kde také najdete spousty recenzí od zákazníků a kontaktní údaje.


Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Máte potíže s hledáním stavební firmy ve Středočeském kraji? Dnešní doba zvýšila poptávku dodavatelů stavebních služeb a je čím dál tím složitější najít spolehlivou společnost, která odvede dobrou práci za přívětivou cenu. A výjimkou jsme právě my, stavební firma Miroslav Šindelář působící v okrese Benešov. Provádíme stavby domů na klíč, celkové rekonstrukce starších domů a bytů, ale i samostatné stavební činnosti, jako jsou realizace fasád, terénních úprav kolem domů, pokládky dlažeb, pokrývačství a podlahářství či pokládka obkladů. V celé nabídce máme ještě mnohem více služeb, stačí nás zkontaktovat s individuální poptávkou a my vám nabídneme, co je v našich silách. Sídlíme na adrese Všechlapy 69. Pro prvotní kontakt využijte našeho telefonního nebo e-mailového kontaktu.


Specialista na poli developerských projektů

Specialista na poli developerských projektů

Rozhodli jste se investovat do nového bydlení a máte rádi spojení moderního a využitelného designu? Naše společnost Trigema a.s. vám představí aktuální projekty v oblasti rezidenčního bydlení v Praze. Mezi dva největší projekty, které momentálně běží, řadíme obytný dům Fragment v Karlíně se 140 byty k pronájmu s garážovým stáním. Bydlení bude vynikat moderním vzhledem, bohatou technologickou vybaveností a příjemným zeleným prostředím. Další významnou výstavou bytů bude oblast lihovaru ve Smíchově, která bude probíhat do roku 2025. Nabídne více jak 500 bytů v Praze 5. Tento projekt je zajímavý svou nabídkou chystaných služeb, a areálu se plánuje obchodní síť, zázemí pro děti, což je školka, dětské vyžití a také supermarket či kavárny. Je to zcela nový koncept budoucího bydlení. Zkuste se informovat o možnostech. Dále se chystá několik dalších plánů v oblasti bydlení v Praze nebo Plzni, které by měly obsahovat více než 2500 obytných jednotek. V případě zájmu se ucházejte o nové místo k bydlení, vyplňte webový formulář s vašimi kontaktními údaji a naši pracovníci vás budou informovat. Nebo rovnou navštivte naše prodejním centrum v budově Explora Business Centre na ulici Bucharova 2641/14 v Praze 5.


Stavební činnost Chrudim, výstavba bytových a nebytových budov, odvlhčení budov

Stavební činnost Chrudim, výstavba bytových a nebytových budov, odvlhčení budov

Představujeme vám firmu Ivan Horváth z okresu Chrudim, která svoji činnost zaměřila na veškeré stavební práce. Díky vlastní stavební mechanizaci jsme schopni zajistit kompletní výstavbu bytových a nebytových budov. Dále svým zákazníkům provádíme sanace, injektáže a odvlhčení budov. Řemesla a služby: - stavební činnost - výstavba bytových a nebytových budov - sanace, injektáže, odvlhčení budov - stavební mechanizace. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat, sídlíme na adrese Prosetín 110 v okrese Chrudim.