Stavebné úpravy pre vybudovanie pracoviska Angiografie

Stavebné úpravy pre vybudovanie pracoviska Angiografie

Predmetom zákazky sú stavebné úpravy pracoviska ANGIA a nevyhnutné stavebné úpravy priľahlých časti rádiologického oddelenia ako aj zákroková sála pre OAIM /ARO/. Stavebné úpravy sa budú realizovať v jestvujúcich priestoroch rádiologického pracoviska na I.NP a čiastočne v I.PP. Budova v ktorej sa budú prevádzať stavebné úpravy je napojená na všetky inžinierske siete. K budove sú vedené jestvujúce vnútroareálové komunikácie. Jestvujúce vstupy na pracovisko ostanú nezmenené. Vzhľadom na interiérovú rekonštrukciu sa stavba okrem prístupových ciest pre materiály nedotýka exteriéru a nie je potrebné pre ňu vyžadovať ochranné pásma. Požiadavky na demolácie nie sú predmetom stavby. Záber poľnohospodárskeho a lesného pôdneho fondu nie je potrebný nakoľko sa stavba bude realizovať v jestvujúcich priestoroch I.NP a čiastočne v I.PP a nedôjde ani k výrubu zelene. Angio pracovisko bude obsahovať ovládač, Angio vyšetrovňu, príprava pacienta, šatňu, umyvárku lekárov, upratovačku a čistiaca miestnosť. Sklad liekov ARO a sklad prístrojov ARO budú slúžiť pre oddelenie ARO. Zákroková sála pre ARO bude obsahovať zákrokovú sálu, filter, upratovačka, kúpeľná ARO pacientov. Dvere do vyšetrovne Angia zo skladu liekov a skladu prístrojov sa zamknú a zhotový sa priečka z požiarneho sádrokartónu vyplnená nobasilom. Technická miestnosť a strojovňa VZT budú v zhotovené na I.PP. Nad ANGIO pracoviskom sú sociálne zariadenia lôžkového dodelenia a pod ANGIOM pracoviskom je strojovňa VZT a čiastočne chodba.
Realizácia stavebných úprav sa uskutoční v zmysle projektovej dokumentácie vypracovanej spoločnosťou DOMINO PROJEKT, Ing. Juraj Šuty, Berlínska 19, Košice.
Verejný obstarávateľ v danom postupe verejného obstarávania postupuje podľa § 112 ods. 6 zákona o verejnom obstarávaní.
Veřejná zakázka vložena:
14.07.2021 07:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica Trenčín

Zadavatel IČ:
00610470

Kontaktní osoba:
Ing. Michal Plesník

Zadavatel telefon:
+421 326 566 838

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fntn.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Máte potíže s hledáním stavební firmy ve Středočeském kraji? Dnešní doba zvýšila poptávku dodavatelů stavebních služeb a je čím dál tím složitější najít spolehlivou společnost, která odvede dobrou práci za přívětivou cenu. A výjimkou jsme právě my, stavební firma Miroslav Šindelář působící v okrese Benešov. Provádíme stavby domů na klíč, celkové rekonstrukce starších domů a bytů, ale i samostatné stavební činnosti, jako jsou realizace fasád, terénních úprav kolem domů, pokládky dlažeb, pokrývačství a podlahářství či pokládka obkladů. V celé nabídce máme ještě mnohem více služeb, stačí nás zkontaktovat s individuální poptávkou a my vám nabídneme, co je v našich silách. Sídlíme na adrese Všechlapy 69. Pro prvotní kontakt využijte našeho telefonního nebo e-mailového kontaktu.


Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Představujeme Vám firmu OPS Olomoucké pozemní stavby s.r.o., která svoji činnost zaměřila na pozemní stavitelství většího rozsahu. Společnost disponuje vlastním stavebním dvorem s technickým zázemím, kancelářemi a dílnami. Provádíme výstavbu větších investičních a inženýrských staveb včetně bytové, průmyslové výstavby, realizacemi průmyslových podlah a ČOV. Zabýváme se také kompletními rekonstrukcemi průmyslových a bytových objektů. Pokud Vás naše stavební služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Zákopě 443/2, Olomouc.


Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Čeká vás v blízké době rekonstrukce bytu nebo rodinného domu? Přemýšlíte snad nad stavbou domu na klíč bez jakýchkoliv starostí? Naše firma Stavitelství Kroutil s.r.o. bude pro Vás volbou číslo 1. Jsme profesionály ve sém oboru a provádíme precizní práci ve velmi dobrých časových termínech a za příznivé ceny. Provádíme stavební práce od menších zakázek, jako jsou například realizace terénních úprav kolem staveb, výstavby plotů, přístřešků, zhotovení zateplení a fasád, až po velké projekty na klíč. Oblíbeným produktem je v poslední době instalace sádrokartonů, které jsou velmi moderním řešením při výstavbách a rekonstrukcích. Tyto sádrokartonové systémy a minerální podhledy mají široké využití jak v kancelářích, tak obytných prostorech. Mají dobré izolační, akustické a protipožární vlastnosti. Prohlédněte si naši práci na webových stránkách, kde také najdete spousty recenzí od zákazníků a kontaktní údaje.


Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Stavební firma nabízí kompletní stavební práce představující činnosti od projektu až po kolaudaci a to pro panelové, činžovní i rodinné domy. Provádíme regenerace panelových domů, zateplování střech a fasád. Nabízíme pomoc při získání stavebního povolení, dotací, zelená úsporám. Další naší specializací je rekonstrukce a opravy střech, včetně půjčovny lešení. Navrhneme vám nejvhodnější řešení pro váš dům. Naše práce nás baví!


Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Co nabízíme: - zateplení domů kontaktním zateplovacím systémem - výměna oken a vchodových dveří - rekonstrukce koupelen a kuchyní - výměna rozvodů topení a vody - výměna střešní krytiny - úprava interiérů a další. Firma RD KOMEX s.r.o. je zapsána v Seznamu odborných dodavatelů a veškeré používané materiály jsou zapsány v Seznamu výrobků a technologií.


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)