Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

CENTROPLAST, s.r.o.

Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

Výrobou a dodáním plastových obalových materiálů vysoké kvality se zabývá společnost Centroplast, s.r.o., která se specializuje na plastové fólie a hadice, hydroizolační fólie a agrofólie svařitelné teplem, které jsou využívány především v zemědělství.

Poptávám podlahářské práce

Poptávám podlahářské práce

Rád bych poprosil o nabídku nové podlahy, betonové stěrky. Jednalo by se o podlahu ve sklepním prostoru který se předělává na obytný prostor. Plocha je 115 metrů čtverečních. V aktuální chvíli je ve sklepě starý beton. Bude tedy třeba vše proměřit a vypracovat nabídku. Jednalo by se o prostor níže na obrázku.
Poptávka byla vložena dne:
14.07.2021 07:22

Platnost poptávky:
14.08.2021 06:31

Kontaktní osoba:
Matyáš Metz

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 330 542

Okres:
Praha-město

Obrázek:
Poptávám podlahářské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velmi odolné polyuretanové a epoxidové podlahy dle konkrétních požadavků

Velmi odolné polyuretanové a epoxidové podlahy dle konkrétních požadavků

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec Provádíme povrchové úpravy betonových podlah. Polyuretanové a epoxidové podlahy splňují vysokou odolnost vůči vodě, olejům, ropným produktům a některým druhům kyselin a zásad. Povrchové úpravy těchto betonových ploch zaručují skvělé odolné vlastnosti. Díky nim nalezly epoxidové a polyuretanové podlahy uplatnění jako parkovací plochy, pro skladovací prostory, garáže, rekonstrukce opotřebovaných průmyslových podlah. Vytvoříme vám podlahovou konstrukci dle konkrétních požadavků na zatížení jak mechanické, tak i chemické.


Pokládka podlah všeho druhu Brno

Pokládka podlah všeho druhu Brno

Chcete rekonstruovat podlahy? Či zhotovit pokládku zbrusu nové podlahy do nového domu nebo bytu? Týká se Vás jeden z těchto případů? Využijte služeb naší společnosti Podlahářství Albrecht, která sídlí v Brně a je opravdovým specialistou ve svém oboru. Realizujeme pokládky podlah všeho druhu. Klienti mohou vybírat z dnes velmi oblíbených laminátových podlah, vinylových podlah nebo i korkových a koberců. Pokud máte doma parkety, nabídneme broušení a renovaci, pokud ne a jste fanouškem dřevěné podlahy, zajistíme položení nových parket. Kontaktujte nás s vašimi představami, my vyhotovíme cenovou nabídku a pokud se naše představy potkají, můžeme se pustit do realizace. Věříme, že spojení preciznosti, dobré ceny a přívětivých termínu Vás přesvědčí si naši firmu pro spolupráci zvolit. Využijte kontaktního formuláře, navštivte naše facebookové stránky nebo web, kde zjistíte více informací i kontaktní údaje. Sídlo naší společnosti se nachází na ulici Balbínova 450/23 v Brně. Navštívit nás můžete i zde.


Zátěžové podlahy, panely, které chrání trávník na stadionu při koncertu, výstavě.

Zátěžové podlahy, panely, které chrání trávník na stadionu při koncertu, výstavě.

Potřebuje vyřešit dočasné zakrytí trávníku na sportovním stadionu, aby mohl proběhnout koncert, výstava, vystoupení, akce města? Srovnat nezpevněnou plochu, aby byla pochůzná? Na to jsou nejvhodnější zátěžové podlahy od firmy PODLAHY Liška, s.r.o. z Brna. Tyto dočasně mobilní panely pokryjí plochu a ochrání trávník a zpevní podlahu po dobu potřebnou na pořádní akce. Hlavní výhody: -dají se velmi rychle složit i při plném provozu -nevadí jim ani působení slunečního svitu, mráz či vysoké teplot -houževnatosti, pevnosti, tepelné izolace, chemické odolnosti -možné zatížení je 2 - 6 tun/dm2 podle typu -jsou vyrobeny z granulátu získaného recyklací PVC z elektrických kabelů -v častých případech se jejich použití stalo jediným možným, nebo ideálním řešením.


Prodej a pokládka podlahových krytin Praha, plovoucí dřevěné podlahy, linolea, PVC, korek, koberce

Prodej a pokládka podlahových krytin Praha, plovoucí dřevěné podlahy, linolea, PVC, korek, koberce

Představujeme Vám firmu Martin Slanina z okresu Praha, která svoji činnost zaměřila na prodej a pokládku podlahových krytin. Součástí služeb je i poradenství o pokládce vhodné podlahové krytiny. Podle typu zvolené krytiny provádíme přípravu podkladu. Naše firma je schopna zajistit dodávky a pokládku podlahových krytin jako jsou plovoucí dřevěné nebo laminátové podlahy, PVC a vinylové podlahy, linolea, marmolea, korek a koberce. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ke Strouze 152, Dolní Břežany, okres Praha.


Betonové komponenty a služby spojené s betonováním

Betonové komponenty a služby spojené s betonováním

Hledáte takového dodavatele betonových produktů, který umí skloubit vysokou kvalitu výrobku s příjemnou cenou s bezkonkurenčním servisem? Hledejte v naší společnosti HB Beton s.r.o. a s jistotou Vám zajistíme všechny výše zmíněné parametry. Na trhu prodáváme veškeré betonové produkty potřebné zejména k stavebním účelům. Z našeho sortimentu si můžete zakoupit zboží potřebné pro zahradní a terénní úpravy, a to veškeré betonové dlažby, obrubníky, svahovky, zatravňovací betonové systémy. Co se týče stavebního materiálu, nabízíme betonové rošty, překlady, hrazení, ale i stropnice, skruže nebo tvárnice s cihlami. Velmi žádanou službou je transportbeton a čerpání betonu přímo na místě stavby. Jako doplňkovou službu pro zákazníky máme přepravu materiálu, zejména kameniva a cementu, disponujeme sklápěčkou, pumpomixem i hydraulickou rukou, takže s manipulací není žádný problém. Navštivte nás denně od 6:00 do 14:30 na adrese Horní Žďár 37, v Jindřichově Hradci. Pro případné dotazy volejte na telefonní čísla nebo využijte e-mailové adresy.


Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Přemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy? Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, vzorů a zátěžové třídy, ale provádí i pokládku, montáže a poradenství v této oblasti. Provádíme pokládku a montáž nejen podlah vinylových, korkových, vodivých (elektrostatické) PVC (lino, linoleum), ale i koberců. Součástí našich služeb je i vyrovnávání nerovností i tmelení podlah a prodej příslušenství (podlahové lišty, schodové profily, vyrovnávací profily a další). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.