Poptávám dodávku stropních trámů včetně montáže

Poptávám dodávku stropních trámů včetně montáže

Poptávám dodávku stropních trámů včetně montáže.
Jedná se o trámy rozměr 160 x 260 mm, délka 7990 mm 7 ks, 6530 + čep 1 ks, 1670 + čep 1 ks, 3130 4 ks, 2250 + 2 čepy 1 ks.
V příloze výkres trámového stropu.
Za Vaši nabídku děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
14.07.2021 07:25

Platnost poptávky:
14.08.2021 06:29

Kontaktní osoba:
Kopecký Vlastislav

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 821 065

Okres:
Žďár nad Sázavou

Obrázek:
Poptávám dodávku stropních trámů včetně montáže

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

Opravy a rekonstrukce střech rodinných, bytových domů a hospodářských stavení

Máte poškozenou nebo starou střechu? Obraťte se na naši společnost BAST CZ s.r.o. z Kuřimi a zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi vrací. V rámci služeb realizujeme opravy a kompletní rekonstrukce střech rodinných, bytových domů, hospodářských stavení a jiných objektů. Zaměřujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce a s dlouholetou tradicí působíme v Brně, Ostravě, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích a v celé České republice. Příhradové vazníky a střešní konstrukce dodáváme pro všechny typy střech (ploché i sedlové). Chcete se dozvědět více? Pak nám zavolejte a domluvte si nezávaznou schůzku. Se vším ochotně poradíme a pokusíme se pro vás najít vhodné řešení.


Střešní konstrukce, realizace střech včetně tesařských a pokrývačských prací

Střešní konstrukce, realizace střech včetně tesařských a pokrývačských prací

Základem každého domu je kvalitní střecha. Svěřte rekonstrukci či stavbu střechy do rukou specialistů na střechy. Společnost BAUFIRMA MPR s.r.o. z Jaroměřic nad Rokytnou realizuje výstavbu střešních konstrukcí včetně včetně tesařských a pokrývačských. Realizace střech - poskytujeme kompletní pokrývačské a tesařské práce, střešní konstrukce, hydroizolace, zateplení plochých a šikmých střech, opláštění, pokládku střešní krytiny. S realizacemi střech máme mnohaleté zkušenosti.


Prejzové střechy, pokryvačské práce, rekonstrukce střech

Prejzové střechy, pokryvačské práce, rekonstrukce střech

Potřebujete zrenovovat střechu na historických objektech, které jsou velni členité? Nejlepším řešením je pokládka prejzové střechy. Zpracování prejzové střechy je velmi obtížné, proto je nutné tuto práci přenechat odborníkům, a to naší společnosti STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která má mnoholeté zkušenosti v tomto oboru. Neváhejte a kontaktujte nás. Prejzovou střechu realizuje variantou na sucho šroubováním nebo do malty. Samozřejmostí je dodání nejkvalitnějšího materiálu, a to od společnosti Tondach. Dále zajistíme i pokládku břidlice, pálené a betonové krytiny či moderního eternitu, který neškodí zdraví. Součástí naší práce je kompletní provedení střech. Realizujeme jak pokryvačské práce, tak klempířské a tesařské práce, montáž střešních oken.


Výroba dřevěných příhradových vazníků a nosných střešních konstrukcí na klíč pro rodinné domy

Výroba dřevěných příhradových vazníků a nosných střešních konstrukcí na klíč pro rodinné domy

Dřevěné vazníky se používají jako nosná konstrukce střech. Kvalitní, pevné a stabilní příhradové vazníky a nosné konstrukce střech pro rodinné domy vyrábí firma KARPEN PLUS s.r.o. se sídlem v Brně. Dodáme a namontujeme dřevěné vazníky, včetně návrhu technického řešení. Střešní příhradové vazníky a nosné konstrukce střech se hodí nejen na rodinné domy, ale také pro stavbu celodřevěných hal, jízdáren, skladů, pro nástavby občanských staveb i panelových objektů. Vazníkové střechy jsou ekologické a certifikované výrobky. Naše služby: - návrh příhradových vazníků na požadovaný typ stavby - výroba na míru - rychlá odborná montáž. Vazníkové příhradové střešní konstrukce vyrábíme podle platných norem a předpisů.


Kompletní dodávky střech Červený Kostelec, hromosvody, pálená, betonová, plechová střecha

Kompletní dodávky střech Červený Kostelec, hromosvody, pálená, betonová, plechová střecha

KUKO s.r.o. Červený Kostelec Naše činnost je zaměřena na realizaci kompletních střech pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla včetně instalace hromosvodů. Naše firma KUKO s.r.o. zajišťuje střechy na klíč a komplexní realizace střešních plášťů od známých výrobců jako jsou Tondach, Bramac, Lindab, Eternit, Cembrit a dalších. Veškeré řezivo ošetřujeme impregnačními přípravky. Klempířské prvky jsou k dispozici v různých barevných odstínech s dokonalou povrchovou úpravou. Působíme v lokalitách Královéhradeckého kraje jako jsou Krkonoše, Úpice, Malé Svatoňovice, Rtyně v Podkrkonoší, Batňovice, Česká Skalice, Náchod, Hronov, Police nad Metují, Stárkov a spoustu dalších měst a obcí.


Dodavatel tesařských a pokryvačských prací Beroun

Dodavatel tesařských a pokryvačských prací Beroun

Ocitli jste se v situaci, kdy musíte hledatel dodavatele střešních prací? Bydlíte ve Středočeském kraji, v okolí Berouna a rozhodli jste se k rekonstrukci střechy? Nebo stavíte nový dům? Vaši novou střechu vám s radostí položí naše firma Jan Brabec, zabývající se tesařstvím a pokrývačstvím. Naši klienti si mohou vybrat z rozsáhlé nabídky kvalitních a spolehlivých služeb v nabízené oblasti. Umíme zrealizovat jak demontáže, tak montáže střešních krytin, z tvrdého i plechového materiálu. Není pro nás problém rovná i šikmá střecha, provádíme dokonce i izolace střech, různé menší opravy a klempířské práce zároveň. Doplňkovou službou je instalace střešních oken nebo vystavění komínu. Také rekonstruujeme památky – např. věže, kapličky, střechy kostelů. Naše práce je vždy profesionální, s ohledem na vaše požadavky a příjemnou cenu. Využijte naší telefonní linky, kontaktního webového formuláře nebo e-mailové adresy k navázání budoucí spolupráce. V případě potřeby osobního setkání sídlíme na adrese Lidická 1480, Beroun.