Poptávám výměnu čelního skla u vozu značky Renault

Poptávám výměnu čelního skla u vozu značky Renault

Kolik by stála výměna čelního skla na vůz Renault Scenic 2, rok výroby 2003. Skla nemám připojištěné a viníka taky né, tak bych si to hradil sám. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
14.07.2021 07:40

Platnost poptávky:
14.08.2021 06:34

Kontaktní osoba:
Mrázek Milan

Kontaktní email:

Telefon:
+420 733 283 111

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tónování autoskel – aplikace prvotřídní autofólie SunTek

Tónování autoskel – aplikace prvotřídní autofólie SunTek

Hledáte způsob, jak vylepšit vzhled Vašeho vozidla? Chcete chránit interiér vašeho vozidla a cestující před UV slunečním zářením? Obraťte se na firmu Autosklo PEMI, která zajistí tónování autoskel. Autoskla tónujeme pomocí špičkových autofólií SunTek. Ty nejen že vylepší vzhled vašeho automobilu, ale zároveň poskytují ochranu interiéru vozidla a cestujících proti UV záření, snižují riziko oslnění a jsou odolné vůči tlaku zvenku a úderům. Vybrat si můžete ze široké škály odstínů a druhů filmů. Po skončení aplikace obdržíte i potřebné doklady týkající se atestů a dokumenty o certifikaci.


Profesionální tónování autoskel bez demontáže skel - zatmavovací fólie

Profesionální tónování autoskel bez demontáže skel - zatmavovací fólie

Autofólie lze na skla vozu aplikovat bez demontáže skel. Profesionální tónování autoskel provádí po celé Moravě firma CARTINT Zlín. Zatmavovací fólie aplikujeme bez demontáž skel, tím se vyhnete možným problémům v podobě netěsnosti skel, nebo klepání. Instalace fólií zabere pouze 2-4 hodiny, podle počtu zatmavovaných oken. Na materiál i práce poskytujeme záruku 5 let. Výhody autofólie: - dokonalejší vzhled vozu - dlouhá životnost, stálost barev - optická i mechanická ochrana před zloději - odolnost proti poškrábání a mastnotě - snížení teploty ve vozidle - ochrana před UV zářením - zvýší ochranu před oslněním posádky - po zatmavení skel získáte pocit soukromí.


Autoskla ceník, velkoobchod  Praha - nejlepší ceny autoskel

Autoskla ceník, velkoobchod Praha - nejlepší ceny autoskel

Působíme jako velkoobchod autoskel, proto máme většinu autoskel skladem. Cena autoskla je dána mnoha faktory. V prvé řadě se jedná o typ a značku vozu, ale také rok výroby. Dále hraje roli vybavení a příslušenství autoskla - zda má vyhřívání, anténu, kameru, reflexní folii a akustiku neboli protihlukovou fólie. Pro zjištění přesné ceny autoskla volejte naši bezplatnou infolinku. Rádi Vám sdělíme aktuální cenu autoskla. Kromě prodeje také provádíme odborné opravy a výměny autoskel všeho druhu pro všechny typy osobních vozů, nákladních vozů i autobusů. Nabízíme také mnoho doplňkových služeb jako je leptání VIN na okna, ekologická likvidace autoskel či měření propustnosti autoskel certifikovaným přístrojem. Další službou je mobilní zasklívání. Bližší informace naleznete na našich www stránkách...


Výměna a oprava autoskel u nákladních vozidel i autobusů na počkání od zkušené firmy

Výměna a oprava autoskel u nákladních vozidel i autobusů na počkání od zkušené firmy

Potřebujete výměnu nebo opravu poškozených čelních, bočních nebo zadních autoskel na všechny typy nákladních vozidel a autobusů? irma Autoskla VACEK s.r.o. provádí autoskla v Brně nejdéle, proto mají tu nejlepší praxi v oboru - svěřte nám vaše autosklo i vy! Výměnu autoskla u nákladních vozidel nebo autobusů provedeme i na počkání do 2 hodin. Opravy čelních skel nákladních vozů a autoskel čelních, bočních i zadních u autobusů provádíme scelováním prasklin do 10 cm, technologií GLASS REPAIR. Měníme skla pro nákladní automobily značek SCANIA, IVECO, TATRA, VOLVO, LIAZ, MAN, AVIA a další. Neváhejte nás kontaktovat a přijeďte na výměnu autoskla k nám!


Mobilní výměna autoskel všech typů

Mobilní výměna autoskel všech typů

Naše firma AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec je vám plně k dispozici při mobilní výměně autoskel všech typů. Nabízíme výměny a opravy autoskel v místě kde si řeknete vy. Naše služba s mobilní výměnou autoskla vám jednoduše vyřeší dilema, zda s rozbitým sklem neuváženě pokračovat v jízdě. Řešení je velmi jednoduché, kontaktujete nás AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec. Mobilní výměna a oprava autoskel jsme Vám k dispozici 365 dní v roce výměna a oprava čelního skla v místě, které si určíte Vy vyřešení pojistné události u Vás doma, chalupě atd. - zdarma


Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Mobilní výměna, opravy pojištěných autoskel u osobních a nákladních vozů nebo autobusů

Potřebujete vyměnit autosklo? Máte na čelním skle prasklinu, kterou je nutné co nejrychleji opravit? Kontaktujte společnost Autosklo Pemi, která se postará o výměnu nebo opravu čelního skla. Postaráme se o opravu nebo výměnu autoskla v co nejkratší době. Pokud potřebujete Vaše autosklo ihned vyměnit, zavolejte nám . Díky naší službě mobilní výměna autoskla Vám přijede sklo vyměnit na jakékoliv místo, které si určíte. Odbornou výměnu autoskel provedeme na počkání a vyřídíme veškeré jednání s pojišťovnou za Vás. Drobné praskliny na autoskle, které nevyžadují výměna skla, jsme schopni opravit během jedné hodiny – námi používaná metoda opravy je taktéž uznávaná všemi pojišťovnami.