Čištění skleněných fasád, Rakousko

Čištění skleněných fasád, Rakousko

Vážené dámy a pánové,
hledáme spolehlivého partnera pro čištění skleněných fasád (uvnitř i venku) pro větší oblast Vídně. Kontaktujte nás prosím telefonicky co nejdříve. Tisíceré díky!
S přátelským pozdravem
Pan Merkle

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,
wir sind auf der Suche nach einem zuverlässigen Partner für die Reinigung von Glasfassaden (innen- sowie außen) für den Großraum Wien. Bitte um ehestmögliche, telefonische Kontaktaufnahme. Vielen Dank! MfG LDS, Hr. Merkle
Poptávka byla vložena dne:
16.07.2021 13:53

Platnost poptávky:
16.10.2021 12:23

Kontaktní osoba:
LDS Lederer Gebäudereinigung GmbH

Kontaktní email:

Telefon:
+43 016069561-12 oder 069916069561

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chemické čištění fasády, dlouhodobá ochrana povrchu fasády před nečistotami

Chemické čištění fasády, dlouhodobá ochrana povrchu fasády před nečistotami

Pokud fasáda Vašeho domu potřebuje vyčistit od plísně, mechu, graffiti či prachu, nechejte si provést chemické čištění fasády, omítek od firmy Čištění fasád Zlín. Dlouhodobá ochrana povrchu fasády před nečistotami je díky kvalitním prostředkům zajištěna po dobu dalších pěti let. Práce provádíme na Moravě i v regionu Praha. Účinné odstranění nečistot máte při využití odborné firmy zaručeno. Jsme profesionálové v oboru, dokážeme kvalitně a efektivně odstranit většinu nečistot: - biologické – plísně, řasy, mech a pod. - atmosférické – usazeniny částic polétavého prachu, smogu. - specifické nečistoty – cementové povlaky, solné výkvězy, mastnotu apod. Při práci používáme pouze prověřené kvalitní materiály. Chemické čištění lze aplikovat na většinu povrchů - zateplené a barvené fasády, omítky, beton, cihly, zámkové dlažby, keramika, pískovec, travertin, žula, umělý kámen, mramor, břízolit. Pro informace prosím volejte na tel.:607213555.


Anti graffiti systém - odstranění a ochrana povrchů proti graffiti

Anti graffiti systém - odstranění a ochrana povrchů proti graffiti

Poničili Vám vandalové Vaší budovu či plot nevhodnými nápisy a graffiti? Firma SK FASÁDY Vám poradí jak se proti graffiti bránit a poškozený povrch dá do původního stavu. Nabízíme Vám Anti graffiti systém, který spolehlivě odstraní a ochrání povrch prosti sprejerským nápisům a graffiti. Mezi naše služby se řadí: - odstraňování graffiti a ochrana povrchu proti graffiti se zárukou 7 let - komplexní anti graffiti podpora pro vybrané objekty města Ostravy - poradenství v oblasti prevence graffiti - zaměření na čištění, ošetření, impregnace povrchů budov a speciálního čištění - praktické ukázky použití produktů. Pro svou činnost používáme technologie, postupy a produkty firmy Trion Tensid AB, které jsou vysoce účinné. Odstraníme jakékoli graffiti vytvořené různých barvách a typů sprejů použitých na různém povrchu. Naše přípravky AGS Dosahují perfektních výsledků na kompaktním povrchu jako je: - beton - přírodní kámen (žula, mramor, pískovec, vápenec) - keramický povrch (cihla, obklady, dlaždice) - kovový povrch (dopravní značky a prostředky, protihlukové stěny atd.). S námi budete vždy o krok napřed před sprejery.


Kompletní úklidový servis v Praze - zbavíme Vás starosti s úklidem!

Kompletní úklidový servis v Praze - zbavíme Vás starosti s úklidem!

Zajišťujeme a provádíme pravidelné, jednorázové či generální úklidy výrobních prostor, veřejných a administrativních budov, bytových komplexů, kanceláří, firem, ale také úklidy bytů a rodinných domů. Dále nabízíme pomocné práce v zemědělství jako jsou sázení sazenic, pomocné práce v dílně, sklizeň, třídění a balení ostatní služby (úklid, závlaha, zakrytí plodin textilii a další. Úklidové služby provádíme 7 dní v týdnu, ve dne v noci i dle domluvy. Naši zaměstnanci jsou odborníci v oboru. Neváhejte - volejte, pište, těšíme se na Vás!


Profesionální pravidelný úklid firem, kanceláří, průmyslových budov, škol, školek a ordinací

Profesionální pravidelný úklid firem, kanceláří, průmyslových budov, škol, školek a ordinací

Chcete pravidelně využívat služby úklidu? Pak se obraťte na spolehlivou úklidovou službu Henrieta. Naše úklidová firma zajišťuje pravidelný úklid firem kanceláří, průmyslových a administrativních budov, škol, školek, ordinací, klinik, firemních hal a objektů v Olomouci, Litovli a okolí. Jsme připraveni uklidit jakékoli prostory. Čistíme veškeré podlahy různých typů a materiálů. Vyčistíme koberce, parkety, betonové, laminátové, PVC podlahy, mramorové i teracové dlažby. Jako pozornost při dlouhodobé spolupráci máte umytí oken zdarma. Na základě rozsáhlé praxe a profesionálního vybavení garantujeme kvalitu odvedené práce a komplexnost úklidových služeb pro firmy z regionu Šternberk, Uničov, Mohelnice. Kontaktujte nás, rádi vám sestavíme cenovou nabídku úklidových prací přímo na míru.


Půjčování autojeřábů a zajišťování prací ve výškách

Půjčování autojeřábů a zajišťování prací ve výškách

Potřebujete pomoci s prací ve výškách? Poptáváte firmu, která Vám zapůjčí jeřáb, vysokozdvižnou plošinu a zajistí některou z nebezpečných prací? V rámci naší činnosti zajišťujeme nejenom půjčovnu techniky, ale i zaopatření potřebné společnosti k výkonu požadované práce – Zdeněk Jandl – autojeřáby Praha. Náš vozový park obsahuje tři vozidla, které se půjčují a účtují od hodinové sazby, při dlouhodobějším pronájmu jsou ceny výhodnější, víkendy lze po domluvě zařídit. Kontaktujte nás v případě, že hledáte potřebné služby pro montáže ve výškách, kácení a úpravy zeleně, fasádní a natěračské práce, umísťování reklamních bannerů a billboardů, přijďte ovšem s jakoukoliv poptávkou, pokusíme se vyhovět vašim přáním a zajistit cokoliv. Sídlíme v okrese Praha-Východ, ve vesnici Techov a otevřeno máme pro zákazníky od pondělí do pátku v rozmezí 8:00 až 20:00. V případě zájmu se kdykoliv zastavte. Informovat se můžete také na našem webu.


Úklid obchodních center, úřadů, škol, zdravotnických zařízení, hotelů, penzionů - jednorázový i pravidelný

Úklid obchodních center, úřadů, škol, zdravotnických zařízení, hotelů, penzionů - jednorázový i pravidelný

Hledáte poctivou firmu, která se postará o komplexní úklid jakéhokoli objektu? V rámci Ostravska a Moravskoslezského kraje vám naše společnost Best Ostrava s.r.o. zajistí opravdu kvalitní pravidelný i jednorázový úklid. Úklid provádíme pro: - obchodní centra, - úřady, - školy, - zdravotnické zařízení, - penziony, - hotely, - domácnosti, - haly, - sklady a mnoho dalších. Dbáme především na kvalitu našich služeb, přičemž ceny za ně jsou opravdu velmi příznivé. Díky atestovaným, kvalitním přípravkům a zodpovědnému personálu je zaručen ten nejprofesionálnější úklid a vy tak máte po starostech. Dle vašich požadavků pro vás naše společnost vypracuje nezávaznou kalkulaci a vy se tak můžete přesně rozhodnout o rozsahu úklidových prací.