Sladkosti, ořechy, Ukrajina

Sladkosti, ořechy, Ukrajina

Dobrý den,
jsem exportním manažerem společnosti Arkmen z Ukrajiny. Jsme výrobci sladkostí, občerstvení a vlašských ořechů. Již exportujeme do 10 zemí.
Ráda vám představím naše výrobky.
S pozdravem
Ira Sviatetska

Původní znění:
Inquiry
Hello, I''m export manager of Arkmen company from Ukraine. We are manufacturers of sweets, snacks and walnuts. Already export to 10 countries.
Will be glad to present you our products.
Regards,
Ira Sviatetska
Poptávka byla vložena dne:
12.07.2021 10:23

Platnost poptávky:
12.10.2021 08:22

Kontaktní osoba:
Arkmen LLC

Kontaktní email:

Telefon:
067 825 3427

Země:
Ukraine

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Francouské macarons – makronky – dopřejte si jedinečný kulinářský zážitek s touto dokonalou sladkostí z mandlí

Francouské macarons – makronky – dopřejte si jedinečný kulinářský zážitek s touto dokonalou sladkostí z mandlí

Chcete si pochutnat na dokonale chuťově vyladěných makronkách? Hledáte cukrářskou výrobnu v Olomouci, kde dělají ty nejlepší makronky? Navštivte cukrárnu a kavárnu Sladký Méďa, kde si můžete vybrat z několika příchutí vláčných makronek. Tyto drobné mandlové laskonky vyrábíme v několika ovocných příchutích - borůvkové, citrónové, jahodové, malinové nebo pomerančové. Pochutnat si můžete i na klasických příchutích, jako je čokoláda, vanilka, koks, ořech nebo pistácie. Makronky si můžete také objednat online a následně si je pak vyzvednout naší cukrárně. Na zakázku pro vás připravíme i macaron pops nebo makronkové věže, které ozdobí slavností tabuli svatební hostiny nebo narozeninové oslavy.


Prodej surovin na výrobu ledové tříště, cukrové vaty, zmrzlinových krémů a dalších na Eshopu

Prodej surovin na výrobu ledové tříště, cukrové vaty, zmrzlinových krémů a dalších na Eshopu

Pronajímáte si stroj na výrobu ledové tříště a potřebujete i suroviny? Pořádáte větší akci pro děti a rádi by jste jim zajistili cukrovou vatu? Obraťte se na společnost CORNiCO Company, s.r.o., která sídlí v Hranicích a která se zaměřuje nejen na pronájem strojů na výrobu oblíbených pochutin, ale i na eshopový prodej surovin. Suroviny pro ledové tříště, zmrzlinové krémy, horké nápoje, cukrovou vatu, či těsto na palačinky, donuty a vafle jsou prodávány v prášku. Stačí je rozmíchat vodou dle návodu. Pro nachos či bramborové spirály dodáváme i koření a soli. Zakoupit u nás můžete i tuk vhodný na to nejlepší smažení. Ledová tříšť je prodávána v několika oblíbených příchutích, od banánu, citrónu, jahody, pomeranče, limetky a mnoho dalších. Najdete u nás i velký výběr cukrářských posypů či polev na dochucení a dozdobení zmrzlin, palačinek, donutů, lívanců a vaflí. Prodáváme i oříšky a jiné cukrovinky pro doplnění Vašeho stánku.


Objednávka dortů na oslavy, svatby a další příležitosti prostřednictvím e-shopu

Objednávka dortů na oslavy, svatby a další příležitosti prostřednictvím e-shopu

Objednávku dortů pro různé typy oslav, jako jsou narozeniny nebo svatba z pohodlí domova umožňuje cukrárna Sladký Méďa v Olomouci. Pokud si potřebujete objednat dort, stačí, když navštívíte náš e-shop. Na našem e-shopu si můžete vybrat dorty buďto z naší nabídky a my ho připravíme s náplní a nadpisem dle Vašeho výběru, nebo si můžete dort navrhnout sami podle Vašich představ. Vybrat si můžete z dortů ovocných, čokoládových, nahých, klasicky zdobených nebo cheesecake dorty. Dorty si v naší cukrárně můžete vyzvednout do 3 pracovních dnů po zadání objednávky.


Výroba a prodej chutného a čerstvého  pečiva a zákusků

Výroba a prodej chutného a čerstvého pečiva a zákusků

Lahodné čerstvé pečivo a zákusky vyráběné podle poctivé receptury vyrábí a prodává v oblasti Brna-venkov pekárna IVANKA s.r.o. sídlící v Moravském Krumlově. Máte-li chuť na chutný a křupavý chléb či lahodný ovocný nebo krémový zákusek, navštivte některou z našich prodejen pekárny IVANKA. V našich prodejnách v okolí brna můžete zakoupi pekařské výrobky, a to: - chléb – kváskový, krumlovský, cibulový, tmavý, toastový, česnekový a další - rohlíky – grahamový, tukový, pizza rohlík, anglický rohlík - pletýnky, bulky a kaiserky - bagety a veky - koláče, hřebeny, šátečky, záviny, bábovky a další. Můžete si u nás také pochutnat na cukrářských výrobcích a zákuscích, jako jsou: koblihy a donuty - karamelové a ovocné dortíky - ovocné a krémové řezy - tvarohovo-ovocné dorty Přejeme Vám dobrou chuť!


Cukrářský posyp - na zdobení a dekoraci palačinek, zmrzlin, zákusků a krémů

Cukrářský posyp - na zdobení a dekoraci palačinek, zmrzlin, zákusků a krémů

Pokud chcete zkrášlit své cukrářské či zmrzlinové výrobky, vyberte si z rozsáhlé nabídky cukrářských zdobení. Pestré cukrářské posypy prodává firma CORNiCO Company, s.r.o. Cukrářské sypání je vhodné nejen na dorty, ale také na dekoraci zmrzliny, cukroví, palačinek, vaflí a dalšího. Vybrat si můžete z různých druhů. Cukrářská směs: - směs karamelizovaných, posekaných kousků lískových ořechů - směs malých čokoládových, barevných kuliček - směs malých barevných kuliček - směs z úlomků sušenek a čokolády - směs z úlomků sušenek, karamelu a čokolády - směs malých modrých šmoulých tyčinek - směs malých barevných mini Lentilek Vynikající cukrářská zdobení pro všechny zmrzlinářské a cukrářské výrobky dodává CORNiCO Company, s.r.o. - dodavatel surovin, obalů i strojů na výrobu toho nejlepšího čerstvého popcornu, nachos, ale i crepés, vaflí a mnoho dalších snack pochoutek.


Cukrářská výrobna – zakázková výroba domácích zákusků s objednáním přes e-shop

Cukrářská výrobna – zakázková výroba domácích zákusků s objednáním přes e-shop

Hledáte cukrárnu, kde Vám připraví domácí zákusky pro vaši oslavu? Rádi byste své hosty potěšili sladkým barem? Pak navštivte cukrárnu Sladký Méďa v Olomouci, kde Vám připraví dezerty podle vašeho výběru podle domácích receptur. Z výrobků naší cukrářské výrobny si můžete pochutnat na: - mini dezertech – Pavlova, ovocný košíček, cheesecake, harlekýn, kelímky (mascarpone, jogurtový, tiramisu) a další - roládách – ořechová, čokoládová, šlehačková, s jahodami - klasické zákusky – cheesecake s ovocem, harlekýn, Míša, čokomalinová kostka, medovník, různé druhy řezů - svatební koláčky - sladký bar – dortová lízátka, cupcakes a další - makronky – borůvkové, čokoládové, citrónové, jahodové, kávové apod. Objednávky přijímáme i prostřednictvím našeho e-shopu.