Kontejnerová doprava, dovoz stavebního materiálu, stěhování strojů

Kamenivo Zlín Rybníky

Kontejnerová doprava, dovoz stavebního materiálu, stěhování strojů

Naše společnost Igor Čejka - kontejnerová doprava vám nabízí dovoz stavebního materiálu do 3,5 tuny s využitím hydraulické ruky ve Zlíně a okolí. Zabýváme se také odvozem suti i stavebního odpadu nebo stěhováním a převozem strojů.

Dřevěné přepravní bedny, Německo

Dřevěné přepravní bedny, Německo

Žádám o nabídku na dodání 9 ks dřevěných (překližkových) přepravních beden s vnějšími rozměry DxŠxV 578 x 218 x 226 cm (vnitřní rozměry: DxŠxV 570 x 210 x 195cm) dle přiložených předpisů firmy Siemens, jako bedna s křížovou opěrnou patkou pro kontejnerovou dopravu.
Uveďte prosím dodací lhůtu a náklady na dopravu.

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,

ich bitte um ein Angebot zur Lieferung von 9St Holz-(Sperrholz)Transportkisten mit den Außenmaßen LxBxH 578 x 218 x 226 cm (Innenmaße: LxBxH 570 x 210 x 195cm) nach anhängenden Vorschriften der Fa. Siemens, als Querkufenkiste für den Containertransport.
Bitte geben Sie die Lieferzeit und die Versandkosten mit an.
Poptávka byla vložena dne:
12.07.2021 10:13

Platnost poptávky:
12.10.2021 08:21

Kontaktní osoba:
Kunststofftechnik Weißbach GmbH

Kontaktní email:

Telefon:
+493 725 346 228

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba palet, dřevovýroba, zpracování dřeva, sušení, dodávka po celé ČR i zahraničí!

Výroba palet, dřevovýroba, zpracování dřeva, sušení, dodávka po celé ČR i zahraničí!

Pokud hledáte firmu z Dačic a okolí, která se zabývá dřevovýrobou a sušením palet, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost Pila Benda s.r.o., se specializuje na zpracování dřeva. Provádíme vlastní sušení palet. Není pro nás problém vysušit palety až na 12%. Což se využívá především pro skladování a přepravu cigaret. Provádíme také tepelné ošetření, kdy zbavujeme dřevo dřevokazného hmyzu, IPPC, pokud jsou na paletách přepravovány potraviny, popřípadě když se zboží vyváží z EU, kde je ošetření IPPC potřeba. Jsme výrobci dřevených eur palet. Vyrábíme palety různých druhů a dodáváme po celé ČR, Rakousku i Německu. Nejvíce dodávek směřuje do zahraničí. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Skládací paletové nástavce a ohrádky ELMO - výroba a prodej

Skládací paletové nástavce a ohrádky ELMO - výroba a prodej

Skládací paletové nástavce jsou vhodné pro přepravu a uskladnění zboží na paletách, tím dosáhnete lepšího využití úložné plochy palety. Tradiční česká firma Jan Šuster se specializuje na výrobu a prodej těchto nástavců a ohrádek ELMO. Působíme po celém okolí Opavy a také Ostravy a Olomouce. Naše paletové nástavce a ohrádky naleznou uplatnění skoro ve všech průmyslových odvětvích a nahradí papírové krabice i plechové a plastové boxy. Paletové ohrádky (nástavce) se sestavují na sebe, dle požadavků a potřeb zákazníka lze výšku sestavy uzpůsobit. To vše realizujeme s kompletní péči o zákazníka, zajistíme dopravu, montáž i poradenství. Firma Jan Šuster má vlastní areál, kde vyrábí a skladuje své výrobky. Přepravu má zajištěnou vlastní dopravou a vše dodá dle požadavku zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Výroba dřevěných beden na uskladnění obilí a ostatní zrniny na zakázku

Výroba dřevěných beden na uskladnění obilí a ostatní zrniny na zakázku

Hledáte vhodné nádoby pro uskladnění své úrody? Obraťte se na společnost Dřevovýroba POPP a syn s.r.o., která se již řadu let specializuje na výrobu dřevěných beden, palet a obalových materiálů. Mezi naším sortimentem naleznete speciální dřevěné bedny vhodné pro uchovávání obilí i ostatní zrniny. Vyrábějí se ze suchého oboustranně hoblovaného dřeva s per-drážkou. Tyto bedny poskytují zrnu optimální podmínky s potřebnou cirkulací vzduchu. Standardně bedny dodáváme v rozměrech 120 cm x 95 cm a 140 cm x 110 cm a výšce 115 nebo 130 cm. Na základě domluvy však bedny vyrobíme i v rozměrech dle přání zákazníka. Bedny na obilí mohou být vybaveny dřevěnými dvířky, které jsou umístěny zevnitř, nebo kovovými zvenku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Bedny, palety, obaly ze dřeva - zakázková výroba, prodej

Bedny, palety, obaly ze dřeva - zakázková výroba, prodej

Sháníte vhodnou bednu, obal či paletu? Oslovte společnost Dřevovýroba Popp a syn, s.r.o., kde Vám vyrobí dřevěné obaly na míru, přesně podle Vašich potřeb. Zabýváme se výrobou dřevěných beden a kontejnerů vhodných ke skladování a transportu zemědělských komodit, průmyslových strojů i náhradních dílů pro automobilový průmysl. Obaly jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození, stohovatelné, vynikají dobrou manipulací. Dále vyrábíme jednorázové palety a dřevěné palety různých nosností i rozměrů pro stavební materiály, pivo a potraviny. Vice informací naleznete na našich webových stránkách.


Europalety, dřevené palety, pilařský provoz, pila, dodávka palet do 24 hodin!

Europalety, dřevené palety, pilařský provoz, pila, dodávka palet do 24 hodin!

Sháníte-li výrobce dřevěných palet v blízkosti Dačic, pak neváhejte a přijeďte k nám. Naše firma Pila Benda s.r.o., sídlí v Dačicích a zabývá mimo jiné také výrobou dřevěných palet, europalet. Pilařský provoz je zaměřen na výrobu dřevěných palet eur. Ročně naše firma vyrobí až čtvrt milionu ks palet. Výrobu palet provozujeme na dvou plně automatizovaných linkách zn. Storti. Naše společnost má vlastní autodopravu, takže dodání palet je zajištěno do 24 hodin na místo určené našim zákazníkem. Vlastníme také sušku zn. Mühlböck. Výrobky tak umíme vysušit na určitou vlhkost, nebo ji umíme tepelně ošetřit proti dřevokaznému hmyzu. Vše plníme dle požadavků našich zákazníků. Neváhejte a navštivte nás na pile v Dačicích, nebo nás kontaktujte telefonicky či emailem. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Výkup, výroba a prodej palet - atypické, standardní dřevěné palety a europalety

Výkup, výroba a prodej palet - atypické, standardní dřevěné palety a europalety

Nejen ke skladování a převozu zboží se dnes využívají dřevěné palety. Dřevěné palety se dají využít i k výrobě nábytku. Postele, pohovky, zahradní židle i konferenční stolky mohou vzniknout jednoduše a levně díky dřevěným paletám a nábytek z palet je v posledních letech velmi oblíbenou alternativou. Výrobou, prodejem a výkupem dřevěných palet se zabývá společnost VPS - Jan Šuster. Jsme schopni vyhovět veškerým vašim požadavkům. Prodáváme standardní palety i europalety, dále vyrábíme dřevěné palety, bedny, víka, elmo ohrádky a jiné obaly atypických velikostí i se zvýšenou nosností. Ať už potřebujete koupit jakékoliv palety či obaly, u nás najdete vše. Kromě prodeje se zabýváme i výkupem dřevěných palet. Máte nadbytečné palety, které vám jen překáží, a přemýšlíte, jak je ještě využít? Řešení je snadné, vykoupíme je od vás za velmi výhodných podmínek. Peníze od nás obdržíte na místě a v hotovosti. Výkup je možný na několika místech po celé severní Moravě: - Ostrava, Opava, Olomouc, Bruntál - Kopřivnice, Otrokovice, Lesní Albrechtice Proč koupit dřevěné palety zrovna u nás? Na jejich výrobu používáme pouze kvalitní řezivo, které odebíráme od dlouhodobě prověřených dodavatelů. Při jejich krácení používáme velmi přesnou kapovací pilu a ošetřujeme je certifikovanou metodou IPPC. Všechny naše výrobky z oblasti dřevěných palet skladujeme ve vlastním skladu. Díky přesné logistice vám můžeme zaručit spolehlivé dodání palet přesně podle vašich požadavků. Vyzkoušejte naše služby a přesvědčte se o našich kvalitách i vy.