Obrábění kovů na CNC strojích, frézování, broušení, soustružení

ZAKO Turčín, spol. s r.o.

Obrábění kovů na CNC strojích, frézování, broušení, soustružení

Na kvalitní služby v oblasti kovoobrábění se můžete spolehnout u společnosti ZAKO Tručín spol. s r.o., která se specializuje na obrábění kovů na CNC vertikálních a pětiosých strojích, CNC soustruzích, horizontální CNC obrábění, dále na frézování, broušení a klasické soustružení.

Vnútroštátna preprava tovaru po železnici

Vnútroštátna preprava tovaru po železnici

Vykonávanie vnútroštátnej železničnej prepravy materiálu a techniky v nákladných vlakoch verejnej prepravy, alebo samostatnými ucelenými vojenskými vlakmi po tratiach v správe poskytovateľa železničnej dopravnej cesty vozňami dopravcu alebo vozňami, ktoré sú vo vlastníctve Ministerstva obrany SR (ďalej len MO SR) vozne prepravcu. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí oddiel B.2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
12.07.2021 10:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.08.2021 08:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Kontaktní osoba:
Mgr. Kristína ŠAJBIDOROVÁ

Zadavatel telefon:
+421 960 322 251


Zadavatel web:
http://mosr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60200000-0
Služby železničnej dopravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Doprava stavební mechanizace a strojů

Doprava stavební mechanizace a strojů

Potřebujete přepravit stavební mechanizaci a stroje? Využijte železniční přepravu, která je rychlá a flexibilní. Oslovte soukromou železniční společnost Železnice Peštál s.r.o. Služby poskytujeme po celé České republice. Lokomotivy řady 701, 740, které obsluhuje kvalifikovaný personál, dokáží přepravit cokoli. Výhody: - možnost přepravy velkoobjemových zásilek - ideální pro dlouhé vzdálenosti - nízké náklady - nezávislost na dopravním provozu silnic - šetrnost k životnímu prostředí Věříme, že s našimi službami budete spokojeni. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Realizujeme kompletní služby na stavebních výlukách

Realizujeme kompletní služby na stavebních výlukách

Potřebujete firmu, která Vám zrealizuje kompletní služby na stavebních výlukách? Pak neváhejte a oslovte společnost Železnice Peštál, která sídlí v Třebíči. Stavební výluky jsou činnosti, které souvisí s opravou a údržbou kolejového svršku a spodku ať na tratích, či ve stanicích. Převážíme na stavby nebo ze stavby kolejnice, pražce, výhybky, štěrk a jiný materiál. Naši práci realizujeme v Brně na hlavním nádraží, dolním nádraží, případně na 4.tém koridoru. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Pozemní přeprava po sinici a železnici – maximálně respektuje požadavky zákazníka

Pozemní přeprava po sinici a železnici – maximálně respektuje požadavky zákazníka

Potřebuje včas a za příznivou cenu přepravit své zboží? Mezinárodní společnost NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED Vám zajistí převoz zásilek pozemní přepravou jako po silnici, tak i po železnici. Garantujeme rychlost, spolehlivost a příznivé ceny. Zvolit si zákazníci mohou LTL sběrnou zásilku v případě menších zásilek nebo zásilek nezvyklých tvarů, v tomto případě se neplatí za celý vůz. Pokud Vaše zboží vyžaduje minimum manipulace a maximální rychlost dodání, nabízíme služby LTL celosvozovou zásilku. Zde maximálně respektujeme požadavky zákazníka, poskytujeme chladírenské vozy, v případě nutnosti zkrácení tranzitu na minimum angažujeme dva řidiče na vůz. Rychlou a spolehlivou pozemní přepravu zboží žádejte u NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED.


Doprava stavebního materiálu - železniční přeprava

Doprava stavebního materiálu - železniční přeprava

Potřebujete po České republice přepravit stavební materiál či jiné komodity? Využijte služby železniční společnosti Železnice Peštál s.r.o., která má v oboru železniční dopravy bohaté zkušenosti. Jsme flexibilní, proto dokážeme zajistit přepravu komodit v různém rozsahu nejen v oblasti poslední míle. K dispozici máme kvalifikovaný personál a lokomotivy řady 701 a 740. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Rádi byste se dozvěděli více informací? Neváhejte nás kontaktovat!


Spolehlivá železniční doprava materiálu, komodit včetně poradenství

Spolehlivá železniční doprava materiálu, komodit včetně poradenství

Za samotným zrodem společnosti stojí Jaromír Peštál, jehož vášní již od čtyř let byla a je železnice. K vytvoření prosperující firmy vedla i trnitá cesta, kterou absolvoval úspěšně. Hledáte-li někoho, kdo vám pomůže se železniční dopravou, firma Železnice Peštál s.r.o. z Třebíče je pro vás tím pravým ořechovým. Zařizuje veškeré služby v železniční dopravě včetně oprav a údržby lokomotiv. Spolupracuje se širokým spektrem klientely, přepravních společností a to s garancí kvality, propracovanosti i flexibility. Pokud máte požadavek na dopravu určitým typem vozu popřípadě vlečkovou přepravu, společnost vše vyřídí k vaši spokojenosti i v rámci celé České Republiky. Neváhejte a obraťte se na firmu Železnice Peštál s.r.o.


Silniční a železniční přepravní služby v rámci ČR a celého světa

Silniční a železniční přepravní služby v rámci ČR a celého světa

Je připravena Vám nabídnout služby přímo na míru včetně domácího a zahraničního programu pro distribuci Vašeho zboží. Silniční a železniční specialisté Vám navrhnout efektivní řešení, které splní vaše potřeby, pokud jde o tranzitní dobu, flexibilitu a inovaci. Nabízíme vysokou úroveň služeb a jedinečné řešení. Pro další informace o naší činnosti najdete na odkazu viz níže.