Korekce chrupu, léčba anomálií a estetických vad fixními rovnátky

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Korekce chrupu, léčba anomálií a estetických vad fixními rovnátky

MUDr. Helena Dvořáková, specialista v oboru stomatologie zve do své ordinace v Ortokovicích děti i dospělé ze Zlínského regionu, kteří chtějí mít rovné a krásné zuby. Fixní rovnátka upravují nepravidelnosti zubů a řeší veškeré estetické problémy.

Novostavba BD s podporovanými byty v obci Dubné

Novostavba BD s podporovanými byty v obci Dubné

Jedná se o soubor staveb - první je novostavba - 22 bytových jednotek o velikosti do 50 m2, druhou stavbou je veřejná místní komunikace s živičným povrchem. třetí stavbou je veřejná kanalizace - výtlak PED 63 a čtvrtou stavbou je veřejné osvětlení u komunikace
Veřejná zakázka vložena:
12.07.2021 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Dubné

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.08.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Dubné

Zadavatel ulice:
Dubné 60

Zadavatel PSČ:
373 84

Zadavatel obec:
Dubné

Kontaktní osoba:
Božena Kudláčková - starostka obce

Zadavatel telefon:
+420 387 992 034

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.dubne.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Nový projekt – moderní bytový komplex u Prahy

Uvažujete nad vlastním bydlením? Láká Vás klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy? Pak Vás jistě zaujme nabídka společnosti Service Financial s.r.o. Nový projekt moderních bytových domů městského rázu slibuje komfortní a energeticky nenáročné bydlení. Podzemní parkovací stání jsou s byty propojeny výtahy, při projektování se myslelo také na akustickou pohodu a ochranu soukromí jednotlivých bytů. V okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost od lékaře, pediatra, lékárny, masážního studia, kadeřnictví nebo cukrárny. Nový projekt bytového komplexu u Prahy Vás zaujal? Pak se neváhejte pro více informací obrátit na Service Financial s.r.o.


Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Čeká vás v blízké době rekonstrukce bytu nebo rodinného domu? Přemýšlíte snad nad stavbou domu na klíč bez jakýchkoliv starostí? Naše firma Stavitelství Kroutil s.r.o. bude pro Vás volbou číslo 1. Jsme profesionály ve sém oboru a provádíme precizní práci ve velmi dobrých časových termínech a za příznivé ceny. Provádíme stavební práce od menších zakázek, jako jsou například realizace terénních úprav kolem staveb, výstavby plotů, přístřešků, zhotovení zateplení a fasád, až po velké projekty na klíč. Oblíbeným produktem je v poslední době instalace sádrokartonů, které jsou velmi moderním řešením při výstavbách a rekonstrukcích. Tyto sádrokartonové systémy a minerální podhledy mají široké využití jak v kancelářích, tak obytných prostorech. Mají dobré izolační, akustické a protipožární vlastnosti. Prohlédněte si naši práci na webových stránkách, kde také najdete spousty recenzí od zákazníků a kontaktní údaje.


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)


Specialista na poli developerských projektů

Specialista na poli developerských projektů

Rozhodli jste se investovat do nového bydlení a máte rádi spojení moderního a využitelného designu? Naše společnost Trigema a.s. vám představí aktuální projekty v oblasti rezidenčního bydlení v Praze. Mezi dva největší projekty, které momentálně běží, řadíme obytný dům Fragment v Karlíně se 140 byty k pronájmu s garážovým stáním. Bydlení bude vynikat moderním vzhledem, bohatou technologickou vybaveností a příjemným zeleným prostředím. Další významnou výstavou bytů bude oblast lihovaru ve Smíchově, která bude probíhat do roku 2025. Nabídne více jak 500 bytů v Praze 5. Tento projekt je zajímavý svou nabídkou chystaných služeb, a areálu se plánuje obchodní síť, zázemí pro děti, což je školka, dětské vyžití a také supermarket či kavárny. Je to zcela nový koncept budoucího bydlení. Zkuste se informovat o možnostech. Dále se chystá několik dalších plánů v oblasti bydlení v Praze nebo Plzni, které by měly obsahovat více než 2500 obytných jednotek. V případě zájmu se ucházejte o nové místo k bydlení, vyplňte webový formulář s vašimi kontaktními údaji a naši pracovníci vás budou informovat. Nebo rovnou navštivte naše prodejním centrum v budově Explora Business Centre na ulici Bucharova 2641/14 v Praze 5.


Stavební činnost Chrudim, výstavba bytových a nebytových budov, odvlhčení budov

Stavební činnost Chrudim, výstavba bytových a nebytových budov, odvlhčení budov

Představujeme vám firmu Ivan Horváth z okresu Chrudim, která svoji činnost zaměřila na veškeré stavební práce. Díky vlastní stavební mechanizaci jsme schopni zajistit kompletní výstavbu bytových a nebytových budov. Dále svým zákazníkům provádíme sanace, injektáže a odvlhčení budov. Řemesla a služby: - stavební činnost - výstavba bytových a nebytových budov - sanace, injektáže, odvlhčení budov - stavební mechanizace. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat, sídlíme na adrese Prosetín 110 v okrese Chrudim.


Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

HAVAX a.s. Liberec - stavební firma, výstavby domů, průmyslové stavby, rekonstrukce objektů a zateplování budov. Naší specializací jsou stavby na klíč a to jak občanské, bytové tak i průmyslové. Jsme schopni realizovat kvalitní stavby v krátkém časovém termínu po celé České republice. V současné době dokončujeme stavební projekty: Bytový Dům Riegrova TRW Rychnov u Jablonce Apartmánový Dům Pavlovická Inspirovat se můžete na našich stránkách viz reference.