Geodetická kancelář, geometrické plány a dokumenty pro stavbu rodinného domu

PAVELKA - VTP s.r.o.

Geodetická kancelář, geometrické plány a dokumenty pro stavbu rodinného domu

Společnost PAVELKA - VTP s.r.o. z Uherskohradišťska poskytuje kvalitní a komplexní služby geodetické kanceláře - zajistí vám tak zaměření hranic pozemku nebo vytyčení základů stavby. Pro finální kolaudaci vám připraví veškeré náležitosti, jako například dokumentaci o provedení stavby.

Rekonstrukce strojovny chlazení

Rekonstrukce strojovny chlazení

Předmětem veřejné zakázky je kompletní rekonstrukce strojovny chlazení v hale Rondo na adrese Křídlovická 911/34, 603 00 Brno-střed. Bližší informace jsou obsaženy zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
12.07.2021 11:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
STAREZ SPORT, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
25 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
STAREZ SPORT, a.s.

Zadavatel IČ:
26932211

Zadavatel ulice:
Křídlovická 911/34

Zadavatel PSČ:
603 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
MT Legal s.r.o, advokátní kancelář, Jakubská 121/1, 602 00 Brno

Zadavatel telefon:
+420 542 210 351

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://sportujemevbrne.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42165000-3
Kondenzátory páry

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba chladících pultů a boxů na míru

Zakázková výroba chladících pultů a boxů na míru

Otevíráte novou prodejnu a potřebujete chladící pult na míru? Nebo naopak potřebujete nový chladící box do masokombinátu nebo řeznictví? Realizujeme veškeré zakázky na panelové chladící a mrazící boxy do prodejen podle Vašich potřeb a představ. Máme na paměti, že každý podnik má své specifické požadavky týkající se chladících zařízení a vybavení, jako jsou chladící či mrazící boxy nebo pulty, a proto ke každé zakázce proto přistupujeme zcela individuálně a navrhujeme optimální řešení na míru pro každého zákazníka. Navíc na všechny námi vyrobené chladící zařízení poskytujeme záruční a pozáruční servis.


Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně Praha – gastronomické vybavení

Mrazící skříně jsou základním gastronomickým vybavením jídelen, restaurací a vývařoven. Společnost GASTROART CZ spol. s r.o. z Prahy nabízí široký výběr těchto spotřebičů s různými objemy i rozměry od prověřených výrobců. Zachování čerstvosti potravin v mrazících skříních z naší nabídky je garantováno moderním systémem chlazení, intuitivním ovládáním, vnitřním rozdělením a kontrolkou poruchy. Profesionální vybavení pro gastronomii včetně mrazících skříní Vám dodá společnost GASTROART CZ spol. s r.o.


Přenosná suchá dochlazovací zařízení – chlazení na pivo a sudové nápoje, chladící výčep

Přenosná suchá dochlazovací zařízení – chlazení na pivo a sudové nápoje, chladící výčep

Potřebujete přístroj pro chlazení a stáčení nápojů? Hledáte firmu, která dodává výčepní zařízení? Obraťte se na společnost Karel Kašpar LEDO servis, která se postará o dodávku chladících výčepních zařízení. Dodáváme přenosná chladící a výčepní zařízení pro stáčení piva a dalších sudových nápojů, která jsou vhodná jak pro domácí použití, tak i společenské akce s menším počtem konzumentů. Ovládání chladících zařízení je řešeno snadno přístupnými prvky ve výšce výčepních kohoutů. Prodáváme chladící výčep na pivo a sudové nápoje ANTELA a chlazení na pivo ANTA.


Chladící zařízení, klimatizace, vzduchotechnika České Budějovice, výčepní chladicí zařízení

Chladící zařízení, klimatizace, vzduchotechnika České Budějovice, výčepní chladicí zařízení

Představujeme Vám firmu Chlazení Machalouš, s.r.o. z okresu České Budějovice, která svoji činnost zaměřila na prodej, montáž a servis chladících zařízení. Svým zákazníkům montujeme kvalitní klimatizace a vzduchotechniku do bytů, rodinných domů, kanceláří, hotelů, restaurací a dalších objektů. Dále také dodáváme mobilní klimatizace a výčepní chladicí zařízení. Pokud Vás naše služby či chladící zařízení, klimatizace a vzduchotechnika zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ohrazení 53, Ledenice, okres České Budějovice.


Servis chladících zařízení pro obchody a prodejny – pulty, boxy, mrazničky

Servis chladících zařízení pro obchody a prodejny – pulty, boxy, mrazničky

Kompletní záruční a pozáruční servis a opravy chladících zařízení, jako jsou pulty, boxy a mrazničky v obchodech, prodejnách a skladech potravin, masa či ovoce, poskytuje v okolí Znojma společnost Karel Kašpar LEDO servis. Všem našim zákazníkům můžeme zaručit po nahlášení problémů na chladícím zařízení servisní zásah do několika málo hodin po ohlášení problému. Na veškeré problémy a poruchy na námi instalovaných chladících zařízeních jsme schopni reagovat velice rychle díky toho, že máme naskladněny veškeré důležité součástky a komponenty pro opravu vzniklých poruch na chladících zařízeních. Díky pozáručnímu servisu, který taktéž provádíme, si naši klienti mohou býti jisti, že prodloužíme životnost a správné fungování chladícího zařízení. Provádíme servis: - chladniček a mrazáků - velkých chladících boxů na jatkách a skladech - chladících vitrín - nerezových chladících pultů - výrobníků ledu


Prodej a servis výčepního zařízení a chlazení – produkty českého výrobce LINDR

Prodej a servis výčepního zařízení a chlazení – produkty českého výrobce LINDR

Potřebujete profesionální chladič nápojů, který se jednoduše obsluhuje, a zároveň je i snadná jeho instalace? Hledáte chladiče nápojů, které poslouží i jako mobilní výčep? Obraťte se na firmu Ráj Gastronomie.cz. Prodáváme výčepní zařízení a chlazení značky LINDR. Výčepní zařízení LINDR patří díky unikátní konstrukci se dvěma chladící kompresory mezi nejvýkonnější ve své třídě. Jdou určeny ke chlazení a stáčení dokonale vychlazeného piva a dalších nápojů na akcích většího rozsahu, jako jsou festivaly, eventové akce apod. Další výhodou výčepních zařízení a techniky LINDR je jednoduchá a rychlá instalace, vysoký výkon a snadná manipulace a mobilita. Chladící zařízení LINDR je schopno díky moderní technologii připravit kvalitně vychlazený nápoj již do 10-15 minut od zapnutí přístroje. Kvalitní a rovnoměrné chlazení nápoje probíhá bez teplotního šoku. Naše firma se navíc postará i o servis zařízení, které si u nás zákaznicí zakoupí.