Ojeté vozy, Egypt

Ojeté vozy, Egypt

Jsme rostoucí egyptská společnost, která dováží ojeté vozy / havarijní vozy - a použité díly
Těšíme se na dodávku ojetých osobních automobilů 2015-2021. 1600 CC - benzín
Hyundai Tuscon, CN7 a I x 35, - KIA (Cerato a sportage)

Naše platby vždy uspokojí vaše potřeby

Původní znění:
Inquiry
Dear Sirs

We are a growing Egyptian company that import used cars / accident cars - and used parts
We are eager to be supplied with USED 2015-2021 passengers cars.1600 CC - Gasoline
Hyundai Tuscon, CN7 and I x 35, - KIA (Cerato and sportage)

We hope to receive your availability to supply

Our payments will always satisfy your needs
Poptávka byla vložena dne:
12.07.2021 10:22

Platnost poptávky:
12.10.2021 08:17

Kontaktní osoba:
Sayed Elbawab


Telefon:
+201 222 433 122

Země:
eGYPT

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivý dovoz aut s garancí, na splátky z Německa, EU

Spolehlivý dovoz aut s garancí, na splátky z Německa, EU

Zaměřujeme se na rychlý a spolehlivý dovoz aut z německých autobazarů s garancí a možnosti splátek. Náš proškolený tým má dlouholetou zkušenost v servisu a prodeji vozidel a vždy vám poskytne profesionalitu a především kvalitu dovezených vozů. Zaměřujeme se na tyto služby: - garance dovezených aut z Německa, EU - auta ve skvělém stavu včetně servisních knížek a nestočených kilometrů - auta jako nová po 3letém servisovaném leasingu - rychlý a spolehlivý dovoz aut možný i na splátky - auta na objednávku, na zakázku včetně zajištění dokumentů v ČR (technická, registrace, přepis) - automatické ověření VIN kódu. Neváhejte a pořiďte si vůz dle vašich představ ! Pro více informací si s námi sjednejte nezávaznou schůzku, kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem vozu.


Dovoz a prodej ojetých vozů z Německa na objednávku – spolehlivý přepravce

Dovoz a prodej ojetých vozů z Německa na objednávku – spolehlivý přepravce

Hledáte dopravce, který by Vám dovezl automobil ze zahraničí? Rádi by jste si pořídili ojetý vůz z Německa? Oslovte firmu Přeprava aut Luděk Rusina z Frýdku-Místku a budete jistě spokojeni. S dovozem a prodejem ojetých či nových vozů ze zahraničí, převážně tedy z Německa máme bohaté zkušenosti. Jsme schopni díky moderní technice převést najednou až deset vozů. U nás máte možnost si nechat auto přivést i na objednávku. K dispozici jsme každý den od 8:00 do 18:00 i v neděli. Dále poskytujeme i odtahové služby a přepravu vozů po celé České republice a EU. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit telefonicky, emailem či nás navštivte osobně na adrese sídla ve Frýdku-Místku.


Autorizovaný prodej ojetých i nových vozů Škoda různých typů za skvělé ceny

Autorizovaný prodej ojetých i nových vozů Škoda různých typů za skvělé ceny

Zvažujete nad koupí nového či ojetého vozu značky Škoda? Pak neváhejte a zastavte za námi do Brna. Jsme firma Autonova Brno s.r.o. a poskytujeme kvalitní nové i ojeté vozy značky ŠKODA. Ojeté vozy prodáváme již řadu let. Nabízíme testovací jízdy nových, ale i ojetých automobilů. Prověřené vozy lze u nás prodat s možností protiúčtu. Nabízíme také kompletní pojištění. Vozy si u nás můžete zaplatit hotově nebo si je vzít na úvěr či leasing. Vozy též vykupujeme a ocenění vozů je zdarma. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Více informací naleznete na www nebo se rovnou za námi zastavte!


Prodej přezkoušených bazarových vozů – modely značky Fiat a Opel

Prodej přezkoušených bazarových vozů – modely značky Fiat a Opel

Uvažujete o koupi ojetého vozidla značky Fiat nebo Opel? Hledáte v okolí Brna a Svitav prodejce přezkoušených bazarových vozů? Zastavte se do Autocentra u Labutě ve Svitávce, kde na Vás čeká široký výběr přezkoušených bazarových vozů. V naší nabídce najdete přezkoušené bazarové vozy , a to především značky Fiat a Opel. Všechna námi prodávané modely vozidel byly pravidelně servisovány, automobily navíc nebyly havarovány a jsou bez koroze. Ke každému vozidlu máme k dispozici servisní knížku. Našim zákazníkům také zajistíme poprodejní servis – jsme autorizovaným servisem vozidel Opel a Fiat a seženete u nás i veškeré náhradní díly.


Výkup nákladních vozidel Nymburk, prodej, servis a pronájem nákladních vozů, odtahová služba

Výkup nákladních vozidel Nymburk, prodej, servis a pronájem nákladních vozů, odtahová služba

Představujeme Vám firmu Primatruck s.r.o. z okresu Nymburk, která svou obchodní činnost zaměřila na výkup, prodej, pronájem a servis nákladních vozidel všech značek. Zajistíme prodej vozidel všech značek, stáří a druhu. Nabízíme jak vozidla nehavarovaná, tak havarovaná. Výkup vozidel zajišťujeme pro vozidla různého stáří. Po prohlídce Vám sdělíme odkupní cenu. U nás si můžete pronajmout velký výběr nákladních vozidel, tahačů, návěsů a přívěsů za výhodné ceny. Zabýváme se i servisem nákladních vozidel včetně pravidelných oprav a údržby. Poskytujeme odtahovou službu pro všechny druhy osobních, dodávkových i nákladních vozidel a také autobusů nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Pokud Vás naše služby či nákladní vozy zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Dovoz aut z Německa rychle a s potřebnou dokumentací

Dovoz aut z Německa rychle a s potřebnou dokumentací

Převoz vozu zajistíme rychle a to ve skvělém stavu a včetně všech potřebných dokumentů. Původ vozu garantujeme! Převoz auta ze zahraničí je náročný a je nutné splnit řadu předpisů. Neriskujte proto, že naletíte podvodníkům a nechte převoz vašeho vozu na nás. Stačí si vyhlédnout váš vysněný vůz a my vám ho na zakázku přivezeme. Kvalitu všech dovezených aut garantujeme, máte tak jistotu, že nejsou kradená, vlastněná leasingem nebo třetí osobou. Veškerou potřebnou dokumentaci navíc zařídíme za vás. Co vám tedy při dovozu aut nabízíme? - Auta ve skvělém stavu včetně servisních knížek a nestočených kilometrů - Zajištění technické, registrace a přepisu v ČR - Automatické ověření VIN kódu S námi tak za velmi příznivé ceny dostanete auto přesně podle vašich představ. Zajistíte pro vás auta všech značek i stáří. Chcete nové auto po leasingu, ojetý vůz nebo veterána? Žádný problém. Že nemáte na nové auto zrovna peníze? Nevadí, u nás si vysněný vůz můžete pořídit i na splátky. Nemusíte vyhodit balík peněz, abyste dostali spolehlivé a krásné auto, které vypadá jako nové. Stačí se spolehnout na rychlý dovoz aut z Německa, který vám nabízí firma RDAutomobil s.r.o. z Nového Jičína.