Poptávám opracování odlitků

Poptávám opracování odlitků

V prílohe Vám posielam výkresy na opracovanie, hláv-odliatkov“ (1ks+1ks) na horizontky – kusy máme vyhrubované a vyžíhané – potrebujeme ich dorobiť na hotovo.
Poprosím o preverenie kapacít a tech. možností + CP a termín realizácie
Pomohlo by nám aspoň opracovanie aj jednej z hláv, ale termín by sme potrebovali do polovice augusta.
Dajte mi vedieť, či máte záujem o spoluprácu a hlavne kapacity. Ďakujem.
Poptávka byla vložena dne:
08.07.2021 09:35

Platnost poptávky:
08.08.2021 07:30

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Machara

Kontaktní email:

Telefon:
+420 +421 917 987 873

Okres:
Zlín

Obrázek:
Poptávám opracování odlitků

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


CNC soustružení a frézování - přesné stroje pro výrobu průmyslových dílů

CNC soustružení a frézování - přesné stroje pro výrobu průmyslových dílů

Jsme společnost CNC-MORAVIA s.r.o. z Prostějova a vyrábíme průmyslové díly pro zákazníky z celé České republice. Svému oboru skvěle rozumíme, a proto klademe velký důraz na efektivní a přesnou výrobu. Provádíme CNC soustružení a frézování komponentů na zakázku, pro které využíváme moderní a přesné strojní technologie. Mezi ně patří například frézky HAAS, soustruhy ST10/Y s podavačem a Akira Seiki SL25, brousící zařízení Chevalier, pásová pila BIANCO nebo rovinná bruska. Umíme zpracovat standardní a atypické díly v různém množství. V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Výroba lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků - strojírenská zakázková výroba

Výroba lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků - strojírenská zakázková výroba

Nástrojárny mohou v případě nedostatku výrobních kapacit využít možnosti kooperace s firmou Nexnet Mold s.r.o. Uherský Brod. V oblasti strojírenské zakázkové výroby nabízí volné výrobní kapacity pro výrobu malých serií výrobků - lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků, elektrod apod. Garantujeme vysokou přesnost a kvalitu výroby. Výrobky jsou využívány např. v automobilovém, elektrotechnickém a spotřebním průmyslu. Kooperace pro nástrojárny: - vzhledem k volné výrobní kapacitě kooperujeme s jinými firmami v rámci strojírenské výroby, provádíme jak obrábění tvarově velmi složitých ploch, tak frézování klasických, jednoduchých tvarů. Na zakázku vyrobíme grafitové nebo měděné elektrody. Malosériová výroba: - dodáme návrhy a vyrobíme lisovací nářadí a jiné tvarově složité kusy.


Obráběč kovů, nabídka práce | České Budějovice

Obráběč kovů, nabídka práce | České Budějovice

Do kolektivu v Českých Budějovicích přijmeme šikovného obráběče kovů. Požadujeme: - vyučení v oboru - schopnost práce s výkresovou dokumentací - manuální zručnost - zodpovědnost a samostatnost - praxe a zkušenosti s CNC (řídicí systém SIEMENS a HEIDENHAIN) výhodou. Nabízíme Vám: - zázemí ve stabilní společnosti - příspěvky na stravování a penzijní připojištění. Pokud se Vám naše nabídka líbí a splňujete požadavky, kontaktujte prosím Moniku Zemanovou na emailové adrese: m.zemanova@wimmer.info.


Strojírenská výroba - zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů

Strojírenská výroba - zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů

Velkou část zakázek firmy ZAKO Turčín z regionu Zlínský kraj tvoří zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů. Strojírenská výroba dílů dle dodané dokumentace, s možností následné montáže. Firma má za sebou 20 let úspěšného fungování, díky špičkovým technologiím zaručujeme kvalitní výrobu ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Sídlo firmy: Zlín - Březnice. Jsme vybaveni pro výrobu strojních dílů - strojní obrábění: - soustružnicko-frézovací centrum - obráběcí centra – pětiosé a vertikální CNC - CNC soustruhy - horizontální vyvrtávačky pro CNC obrábění - klasické frézování, soustružení - rovinné brusky - lisy, vrtačky.


Svařování nerezové oceli TIG, MIG/MAG metodou pro různá odvětví průmyslu

Svařování nerezové oceli TIG, MIG/MAG metodou pro různá odvětví průmyslu

Hledáte-li profesionála na svařování komponentů z nerezu, vsaďte na naši společnost GIOMETAL s.r.o. se sídlem v Brně. S mnohaletými zkušenostmi v oboru zpracováváme potravinářskou nerez pro pivovary, zdravotnictví, čistírny odpadních vod a jiné gastronomické provozy. Dále chemickou nerez, která se hodí do prostředí se zvýšeným výskytem organických a anorganických kyselin (bazény, průmysl). Také ostatní legované a nelegované oceli se specifickými vlastnostmi pro výrobu strojních součástek a automobilových dílů. Pro svařování využíváme TIG metodu (kombinace ochranné atmosféry a wolframové elektrody) pro detailní zpracování svárů a poloautomatickou (MIG/MAG) metodou s použitím drátové elektrody pro legovanou ocel. V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.


Výroba průmyslových pružin na zakázku - tlačné, tažné, torzní a ploché

Výroba průmyslových pružin na zakázku - tlačné, tažné, torzní a ploché

Poptáváte pružiny pro konkrétní odvětví průmyslu? Pak kontaktujte naši společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna, která vyrábí a vyvíjí průmyslové pružiny na zakázku. Dodáváme pružiny různých typů: - tlačné, tažné, torzní - ploché, tvarové, vratové - nástrojové, talířové, listové a další Většinu standardních pružin lze objednat přímo ze skladu nebo v našem e-shopu. V případě většího odběru či specifických požadavků neváhejte oslovit náš tým profesionálů. Vyrábíme také atypické pružiny na zakázku přesně podle požadavků zákazníka a rádi se podílíme na kompletní realizaci zakázky od začátku až po finální výrobu. Také vám pomůžeme s výpočtem a konstrukcí pružin a vhodným výběrem povrchových úprav včetně adekvátního postupu čištění.