Komplexná obnova objektov Návštevná miestnosť a Vedúci zmeny Banská Bystrica - Kráľová

Komplexná obnova objektov Návštevná miestnosť a Vedúci zmeny Banská Bystrica - Kráľová

Pripravovaná investičná akcia predstavuje zníženie energetickej náročnosti budovy.

Predmetom zákazky sú objekty, ktoré sú súčasťou areálu ÚVTOS B. Bystrica Kráľová. Jedná sa o objekt Vedúci zmeny SO 01 a Návštevná miestnosť SO 02.

Objekt SO 01 je prízemný, zastrešený plochou strechou. Zastavaná plocha objektu je 625, 55 m2. Obvodové steny sú zapustené medzi nosné železobetónové stĺpy. Strešné roviny sú spádové k trojici vnútorných vpustí. Krytina je z asfaltových lepeniek s posypom. Nosnú konštrukciu tvorí montovaný železobetónový skelet s dvomi pozdĺžnymi modulmi.

Objekt SO 02 má pravidelný obdĺžnikový pôdorys jedným podzemným a dvoma nadzemnými poschodiami. Je tvorený ako dispozičný a konštrukčný pozdĺžny trojtrakt. Zastavaná plocha objektu je 322 m2. Strecha je dvojplášťová spádovaná k obvodovým pozdĺžnym stenám.

Detailný opis predmetu zákazky je uvedený v projektovej dokumentácii stavby, ktorá je súčasťou súťažných podkladov a v technickej správe.
Veřejná zakázka vložena:
07.07.2021 11:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Zadavatel IČ:
00738328

Kontaktní osoba:
Ing. Róbert Pálka

Zadavatel telefon:
+421 484 161 006

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zvjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce domů, bytů a komerčních objektů, zateplení fasád

Rekonstrukce domů, bytů a komerčních objektů, zateplení fasád

Hledáte spolehlivého dodavatele stavebních prací za rozumnou cenu? Naše společnost General Vision spol. s r.o. Vám poskytne kompletní stavební práce od A do Z. Výstavba rodinných domů, bytů i nebytových prostor. Rekonstrukce bytů, zateplení budov, ale i další zednické práce Vám zajistí naše společnost General Vision spol. s r.o., která sídlí v Praze. Pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme také stavební truhlařinu, podbití krovů a výstavbu pergol. Zkušenosti, profesionalita a kvalitně odvedená práce. Bydlete podle svých snů. Spokojenost klienta a dodržení termínů je naší prioritou.


Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Stavební firma nabízí kompletní stavební práce představující činnosti od projektu až po kolaudaci a to pro panelové, činžovní i rodinné domy. Provádíme regenerace panelových domů, zateplování střech a fasád. Nabízíme pomoc při získání stavebního povolení, dotací, zelená úsporám. Další naší specializací je rekonstrukce a opravy střech, včetně půjčovny lešení. Navrhneme vám nejvhodnější řešení pro váš dům. Naše práce nás baví!


Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Co nabízíme: - zateplení domů kontaktním zateplovacím systémem - výměna oken a vchodových dveří - rekonstrukce koupelen a kuchyní - výměna rozvodů topení a vody - výměna střešní krytiny - úprava interiérů a další. Firma RD KOMEX s.r.o. je zapsána v Seznamu odborných dodavatelů a veškeré používané materiály jsou zapsány v Seznamu výrobků a technologií.


Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Máte potíže s hledáním stavební firmy ve Středočeském kraji? Dnešní doba zvýšila poptávku dodavatelů stavebních služeb a je čím dál tím složitější najít spolehlivou společnost, která odvede dobrou práci za přívětivou cenu. A výjimkou jsme právě my, stavební firma Miroslav Šindelář působící v okrese Benešov. Provádíme stavby domů na klíč, celkové rekonstrukce starších domů a bytů, ale i samostatné stavební činnosti, jako jsou realizace fasád, terénních úprav kolem domů, pokládky dlažeb, pokrývačství a podlahářství či pokládka obkladů. V celé nabídce máme ještě mnohem více služeb, stačí nás zkontaktovat s individuální poptávkou a my vám nabídneme, co je v našich silách. Sídlíme na adrese Všechlapy 69. Pro prvotní kontakt využijte našeho telefonního nebo e-mailového kontaktu.


Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Představujeme Vám firmu OPS Olomoucké pozemní stavby s.r.o., která svoji činnost zaměřila na pozemní stavitelství většího rozsahu. Společnost disponuje vlastním stavebním dvorem s technickým zázemím, kancelářemi a dílnami. Provádíme výstavbu větších investičních a inženýrských staveb včetně bytové, průmyslové výstavby, realizacemi průmyslových podlah a ČOV. Zabýváme se také kompletními rekonstrukcemi průmyslových a bytových objektů. Pokud Vás naše stavební služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Zákopě 443/2, Olomouc.


Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Čeká vás v blízké době rekonstrukce bytu nebo rodinného domu? Přemýšlíte snad nad stavbou domu na klíč bez jakýchkoliv starostí? Naše firma Stavitelství Kroutil s.r.o. bude pro Vás volbou číslo 1. Jsme profesionály ve sém oboru a provádíme precizní práci ve velmi dobrých časových termínech a za příznivé ceny. Provádíme stavební práce od menších zakázek, jako jsou například realizace terénních úprav kolem staveb, výstavby plotů, přístřešků, zhotovení zateplení a fasád, až po velké projekty na klíč. Oblíbeným produktem je v poslední době instalace sádrokartonů, které jsou velmi moderním řešením při výstavbách a rekonstrukcích. Tyto sádrokartonové systémy a minerální podhledy mají široké využití jak v kancelářích, tak obytných prostorech. Mají dobré izolační, akustické a protipožární vlastnosti. Prohlédněte si naši práci na webových stránkách, kde také najdete spousty recenzí od zákazníků a kontaktní údaje.