Nákup motorových olejov

Nákup motorových olejov

Predmetom zákazky je zabezpečenie dodávky olejov pre motorové vozidlá domácej a zahraničnej produkcie pre letné a zimné použitie
Veřejná zakázka vložena:
07.07.2021 11:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Zadavatel IČ:
44855206

Kontaktní osoba:
Ing. Ľubomír Války

Zadavatel telefon:
+421 911 748 271

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.aomvsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09211000-1
Mazacie oleje a mazivá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oleje pro automatické převodovky autobusů, nákladních vozidel a zemědělských strojů

Oleje pro automatické převodovky autobusů, nákladních vozidel a zemědělských strojů

Potřebujete stálého dodavatele olejů pro automatické převodovky? Hledáte firmu, která poskytuje tribotechnické poradenství a doporučí Vám správný typ oleje pro automatické převodovky? Obraťte se na firmu MERLIN-PLUS. Prodáváme oleje pro automatické nebo poloautomatické převodovky s vysokou provozní spolehlivostí. Tyto oleje mají také velmi nízký bod tuhnutí, výbornou teplotní stabilitu a velmi dobré antioxidační vlastnosti. Oleje také dosahují vynikajících viskozitně stabilních hodnot během provozu. Pořídíte u nás oleje pro automatické i poloautomatické převodovky pro autobusy, nákladní vozidla, zemědělské stroje, ale i osobní automobily.


Motorové motorové oleje a maziva pro dvoutaktní a čtyřtaktní motocykly

Motorové motorové oleje a maziva pro dvoutaktní a čtyřtaktní motocykly

Potřebujete kvalitní oleje pro Váš motocykl? Hledáte velkoobchodního prodejce motocyklových olejů a maziv? Všechny potřebné oleje a maziva pro motocykly pořídíte u společnosti MERLIN-PLUS spol. Prodáváme oleje a maziva pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory motocyklů. Nakoupíte u nás jak semisyntetické, syntetické tak i minerální kvalitní motorové oleje značky ELF. Námi prodávané oleje jsou kompatibilní s katalyzátory. Náš sortiment zahrnuje oleje, které vyhovují náročným provozním požadavkům městského provozu a také dojezdu na dlouhé vzdálenosti. Pořídíte u nás i oleje pro sportovní motocykly, které zajistí nejvyšší výkonové schopnosti a snižují tření a opotřebení motoru.


Víceúčelové oleje pro naftové motory, převodovky  a hydraulické systémy zemědělských a stavebních strojů

Víceúčelové oleje pro naftové motory, převodovky a hydraulické systémy zemědělských a stavebních strojů

Potřebujete speciální víceúčelový olej pro zemědělské a stavební stroje? Hledáte olej, který lze použít jak pro motory, tak i převodovky a hydraulické systémy? Kontaktujte společnost MERLIN-PLUS z Hrušek u Břeclavi, kde si můžete vybrat speciální víceúčelové oleje pro zemědělské a stavební stroje značek TOTAL a MANNOL. Víceúčelové oleje TOTAL lze použít ve většině mechanických agregátů zemědělských maziv. Viskozitní rozsah zahřátého oleje umožňuje mazání motoru, převodovky i hydraulického okruhu. V zimních podmínkách zajišťuje jeho nízká viskozita snadné starty a spolehlivý provoz okruhů. Víceúčelový olej STOU od MANNOL lze použít celoročně pro motory, převodovky a hydraulické systému zemědělských a stavebních strojů. Lze jej použít ve většině nových i starších mechanických systémů zemědělské techniky. Snižuje provozní náklady díky jeho všestrannému využití.


Velkoobchodní prodej motorových olejů a maziv TOTAL, ELF, MANNOL a MOL

Velkoobchodní prodej motorových olejů a maziv TOTAL, ELF, MANNOL a MOL

Firma MERLIN-PLUS, spol. s.r.o. , která sídlí v Hruškách u Břeclavi, se zabývá velkoobchodním prodejem a distribucí motorových olejů a maziv značek TOTAL, ELF, MANNOL a MOL, a to na území Jihomoravského, Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje a na Vysočině. MERLIN- PLUS představuje spolehlivého partnera a distributora olejů a maziv pro autoservisy, zemědělské společnosti, autodopravce, a strojírenské a stavební firmy. Dodáváme motorové oleje pro nákladní, osobní a užitková vozidla, ale i pro zemědělské stroje a stavební techniku. Zajistíme ovšem také dodávku olejů a maziv pro hydraulické, turbínové a převodové systémy, ale zároveň i oleje pro cirkulační okruhy, plynové motory, kompresory a pneumatická zařízení či procesní oleje. Pro naše odběratele navíc zajistíme i pravidelnou dodávku plastických maziv, kapaliny pro obrábění kovů a speciální oleje, maziva či kapaliny.


Motorové oleje Shell - velkoobchodní balení za výborné ceny

Motorové oleje Shell - velkoobchodní balení za výborné ceny

Shánité kvalitní motorové oleje? Naše firma ADAMEC – ADRO s.r.o. Vám je nabízí v té nejvyšší kvalitě a v různých baleních. Motorové oleje Shell poskytujeme i ve velkoobchodním balení za výborné ceny: - balení ve 209 litrových sudech - 1000 litrové kontejnery - malé 20 litrové balení. Dopravu nad 200 litrů poskytujeme zdarma. V nabídce naleznete také částečně syntetický olej Shell Advance 4T AX, který je speciálně vyroben pro moderní vysokootáčkové čtyřdobé motory. Poskytuje vynikající ochranu motoru při všech provozních podmínkách a překračuje požadavky od všech hlavních výrobců motocyklů. Dalším syntetickým motorovým olejem v naší nabídce je olej Shell pro nákladní vozy s lepšími ochrannými vlastnostmi a vysokou výkonností. Všechny naše oleje Vám zaručují: - vynikající ochranu motoru i v těch nejtěžších podmínkách - účinnou ochranu před tvorbou kalů a usazenin - bezpečné studené starty - prokazatelnou úsporu pohonných hmot - vysokou oxidační a termickou stabilitu - nižší spotřebu oleje. Prodej olejů, maziv a kapalin Shell: - Shell Helix pro benzínové a malé naftové motory - Shell Rimula pro naftové motory - Shell Advance pro motory a motocykly - Shell Spirax převodové oleje - Shell Donax převodové oleje pro automatické převodovky - Shell Harvella, Donax TD, TC víceúčelové oleje - Shell Tellus – hydraulické oleje - Shell Nautilus – oleje pro lodě. Spokojený zákazník je naší nejvyšší prioritou, proto Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem toho správného oleje. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Prodej motorových olejů značek Castrol, Shell, Total

Prodej motorových olejů značek Castrol, Shell, Total

Jste z Brna a hledáte prodejce motorových olejů značek Shell, Castrol, Total aj? Neváhejte a obraťte se na naši společnost! V naší nabídce najdete motorové oleje a jiná maziva za bezkonkurenční ceny. Nakoupíte u nás až o 50% levněji než u kterýchkoliv jiných prodejců. Veškeré značkové oleje jsou v originálním balení. Převážná část zboží je skladem a do 48 hodin od objednání jej budete mít doma. Krom originál balených olejů máme i rozlévané motorové oleje. Proto neváhejte a objednejte si ještě dnes z pohodlí domova. Celou nabídku sortimentu naleznete na našich www.