Bystřice pod Hostýnem, budova 24 - rekonstrukce vbzduchotechniky a přestavba lékárny - PD

Bystřice pod Hostýnem, budova 24 - rekonstrukce vbzduchotechniky a přestavba lékárny - PD

Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro vydání stvebního povolení pro stavbu; zpracování dokumentace pro provádění stavby; zajištění autorského dozoru; zajištění osoby koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.
Veřejná zakázka vložena:
07.07.2021 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo obrany, Odbor nemovité infrastruktury, Sekce práv

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo obrany, Odbor nemovité infrastruktury, Sekce práv

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 1/221

Zadavatel PSČ:
160 01

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Jitka Nekvasilová

Zadavatel telefon:
+420 973 229 824

Fax:
+420 973 229 805

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.army.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Brněnský dodavatel klimatizačních jednotek

Brněnský dodavatel klimatizačních jednotek

Trápí vás neúprosné horko v bytě, domě nebo na pracovišti? Rozhodujete se, jak vyřešit tenhle problém a stále váháte? Pomůžeme vám s vaším rozhodnutím. Přenechte řešení i realizaci naší společnosti FRIGOM, s.r.o., která je odborník na klimatizační systémy. Prvním impulzem bude vaše poptávka, poté bude na konkrétní místo poslán náš technik, který zanalyzuje terén a místo instalace Poté bude zaslána nabídka, pokud se vám bude líbit, započneme spolupráce a staneme se vašim dodavatel nejlepší klimatizační jednotky. Tak je to jednoduché. Naše nabídka zahrnuje kvalitní servis, jednotky čistíme, měníme filtry, technický pohled budov a klimatizací. Práce provádíme v rodinných domech a bytech, průmyslových prostorách, firmách a společnostech. Naše společnost se nachází v Brně na ulici Trnkova 87. Pro prvotní kontakt volejte na telefonní číslo nebo využijte kontaktního webového formuláře.


Vzduchotechnika Plzeň

Vzduchotechnika Plzeň

Prověřená společnost SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. spolehlivý dodavatel špičkové vzduchotechniky se zárukou kvalitně odvedené práce a špičkových výrobků. Společnost SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. si zakládá na spokojenosti zákazníků a dodává pouze vysoce kvalitní zařízení, které je řádně otestováno a splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Výsledkem je garantovaná bezporuchovost veškeré vzduchotechniky, kterou nabízíme. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se nás obrátit s dotazy. Naši vyškolení zaměstnanci Vám připraví nabídku na míru Vašim požadavkům


Projekty rodinných domů na klíč - projektová dokumentace do 10 dnů

Projekty rodinných domů na klíč - projektová dokumentace do 10 dnů

Projektová dokumentace může být hotova už do 10 dnů. Vyberte si nový dům z naší nabídky, ve které je více než 950 originálních projektů. Každý z vás si rozhodně přijde na své, protože každému zákazníkovi se snažíme co nejvíce vyhovět. Naše rodinné domy zohledňují všechny vaše potřeby, dispoziční uspořádání, velikost a styl. Rodinné domy od C+C Cimbál jsou cenově dostupné, ovšem jsme schopní nabídnout řešení i pro náročnější zákazníky – sídla s nadstandardní výbavou. Naše služby se také vztahují na servis při zpracování vaší hypotéky. U nás si navíc můžete vybrat, do ničeho vás netlačíme – chcete jen hrubou stavbu? Žádný problém, stejně tak jako rodinné domy na klíč. Projekty rodinných domů od C+C Cimbál ručí za tyto služby: - Kompletní dokumentace do 10 dnů - Vysoká kvalita projektové dokumentace - Vysoká kvalita realizované práce - Návrhy a studie zahrad - Sleva 40 % na okna OKNAWIN - Sleva 15 % na vybavení koupelny a topenářskou techniku - Věření kvality stavby před dokončením - Možnost technického dozoru - Katalogy v tištěné nebo elektronické podobě na CD - Grafický návrh koupelny zdarma Jestliže jste v situaci, kdy máte zájem o rodinný dům a chtěli byste si ho nechat zhotovit na míru, neváhejte naši společnost kontaktovat. Jsme to nejlepší řešení pro vaše bydlení. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Projektová kancelář – 24 let zkušeností v oboru

Projektová kancelář – 24 let zkušeností v oboru

Společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. z Prahy je projektová kancelář s více jak dvacetiletou zkušeností v oblasti projektování staveb zaměřených převážně na potravinářský průmysl. Zpracováváme zakázky pro potravinářské závody a výrobny potravin masného a drůbežářského průmyslu včetně speciálních technologií, sklady a logistická centra, provozy pro zpracování ryb, výrobny hotových pokrmů, jatek pro skot i vepře, balící linky pro maso nebo sušárny salámů. Veškerá specifika projektů pro novostavby a rekonstrukce objektů do nejmenších detailů propracuje projektová kancelář PMZ PROJEKT, spol. s r.o.


Návrh a realizace projektové dokumentace všech stupňů  - Ing. Tomáš Novotný

Návrh a realizace projektové dokumentace všech stupňů - Ing. Tomáš Novotný

Projektová dokumentace je základním kamenem stavby každého domu a je nejdůležitějším dokumentem, který potřebujete k získání stavebního povolení. Ing. Tomáš Novotný poskytuje projekční práce na klíč v Praze a Středních Čechách. Mezi jeho služby patří vyřizování stavebního povolení, technický a autorský dozor,vypracování územního rozhodnutí, dodání dokumentace pro provedení stavby a výběr dodavatele, doporučení stavební firmy, statické výpočty a posudky, prohlídky domu statikem, stavební průzkum a například posouzení poruch konstrukcí a další výpočty a posudky. Spokojenost zákazníků s výsledky mé práce je moji největší odměnou. Pozorně naslouchám potřebám klienta a jsem vždy otevřený pro další nějaké návrhy.


Nezávislé ochlazovače do aut

Nezávislé ochlazovače do aut

Jste majitelem staršího vozu bez klimatizace? Pokazila se vám nynější klimatizace ve vašem automobilu a potřebujete akutně v horkých dnech pomocníka na cesty? Kontaktujte TOP Servis – Holan s.r.o., doporučíme vám nejvhodnější řešení pro danou situaci. Nabídka se skládá z ochlazovačů pro autobusy, dodávky, kamiony, traktory, obytné vozy i karavany. Sortiment nabízí hned několik druhů klimatizátorů, které se liší funkcemi a použitím. K hlavním jednotkám prodáváme také příslušenství, jako jsou filtry, nádrže na vodu, dezinfekce, náhradní řídící jednotky a součástky. Ochlazovače jsou ve většině případů závislé na baterii vozu, takže fungují i při přestávkách a zastaveních. Jsou tiché, mají dálkové ovládání a snadnou údržbu. Chcete-li zjistit více podrobností o produktu, pošlete nám poptávku a mi vám obratem zašleme informace a cenovou nabídku. Nebo se podívejte rovnou na náš e-shop. Zastavte se za námi každý pracovní den od 7:00 do 15:30 na ulici Mladoboleslavská 790, Praha 9.