Nákup učebních pomůcek

Nákup učebních pomůcek

Předmětem této části Veřejné zakázky je dodávka Kruhového trenažéru pro koně, kočáru pro výuku vozatajství a přívěsu pro přepravu koní.
Veřejná zakázka vložena:
07.07.2021 10:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131

Originální záznam:

Okres:
Benešov

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
647 346 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131

Zadavatel IČ:
61664651

Zadavatel ulice:
Mendelova 131

Zadavatel PSČ:
256 01

Zadavatel obec:
Benešov

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Křížová

Zadavatel telefon:
+420 257 280 173

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zemsbn.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34000000-7
Přepravní zařízení a pomocné výrobky pro přepravu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej stájových podlahových rohoží, vhodné pro zpevnění povrchu stájí i dostihových drah

Prodej stájových podlahových rohoží, vhodné pro zpevnění povrchu stájí i dostihových drah

Vlastníte stáj a potřebujete vhodnou podlahu pro komfort a bezpečí koně? Či potřebujete zpevnit povrch venkovní jízdárny nebo dostihové dráhy? Pak se obraťte na společnost Equicov s.r.o., která sídlí v Třebíči a specializuje se na výrobu a dodávku vnitřních i venkovních stájí, přístřešků i ohrad pro koně a další hospodářská zvířata. Rozlišujeme dva typy gumových podlahových rohoží. Stájové gumy zámkové jsou nepropustné a vhodné pouze pro vnitřní použití, tedy především pro ustájení koní. Jsou protiskluzové, odvádějí močovinu, při došlapu jsou pružné a mají tedy dobrý vliv na stav kloubů zvířete. Navíc zabraňují prochladnutí, proto je lze využít i pro další hospodářská zvířata či pro psy. Protože jsou odolné vůči olejům, můžete je umístit i do garáží a dílen. Rohož děrovaná je propustná, využívá se pro zpevnění venkovních povrchů. Protože jsou neporézní, a velmi zhutnělé, jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a proti opotřebení. Umístit je lze na dostihové dráhy, parkurové závodiště, venkovní parkoviště, zahradní cesty i příjezdové komunikace.


Eshop přírodní superprémiové, hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou - kvalitní granule pro psy, kočky

Eshop přírodní superprémiové, hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou - kvalitní granule pro psy, kočky

Společnost BARDGOG group s.r.o. zajistí zásobování pro regionální prodejce krmiv v ČR i na Slovensku i pro koncové zákazníky - majitele psů a koček, kteří preferují kvalitní granule. Pokud objednáváte jako koncový zákazník, vyberte si v eshopu superprémiové, prémiové či hypoalergenní krmivo pro psy nebo kočky, podle toho, co Vám vyhovuje. Pokud máte zájem stát se regionálním prodejcem naší firmy, kontaktujte nás prosím prostřednictvím mailu. Doprava je Zdarma u objednávek nad 1500,- Kč. Kvalitní krmivo Bardog: - prémiová řada - kuřecí a rýže, jehněčí a rýže - superprémiová řada - kuřecí, krůtí nebo jehněčí maso, jelení maso - hypoalergenní krmivo s hmyzí bílkovinou pro psy s alergiemi, citlivým zažíváním nebo s potravinovou intolerancí - losos a ovoce, kachní - super prémiové krmivo pro koťata, kočky dospělé, starší, žijící v bytě, kastrované i s citlivým zažíváním.


Kvalitně zpracované a postavené přístřešky pro koně a hospodářská zvířata na míru

Kvalitně zpracované a postavené přístřešky pro koně a hospodářská zvířata na míru

Chováte koně, které máte po většinu roku na pastvině a potřebujete pro ně postavit přístřešek? Chcete pro hospodářská zvířata odolný přístřešek, který by byl kvalitně postaven? Obraťte se na společnost Equicov s.r.o., která sídlí v Nové Vsi u Třebíče a která se specializuje na stavbu vnitřních i venkovních boxů, ohrad, stájí a přístřešků pro koně a další hospodářská zvířata. Přístřešky mají kvalitní ocelovou konstrukci, která je vyplněna výdřevou. Konstruovány jsou ve skládaném panelovém systému. Přístřešky Vám můžeme zhotovit buď ve standardních rozměrech 3x3m, 3x6m, 3x9m, 6x6m, nebo přímo míru dle vašich potřeb a požadavků. Díky atraktivnímu a kvalitně zpracovanému vzhledu je možné přístřešek využít i jako garáž pro auto, pergolu či kůlnu. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Dodávka a montáž ohrad, ohradníkových systémů

Dodávka a montáž ohrad, ohradníkových systémů

Potřebujete zhotovit novou ohradu? Hledáte firmu, která Vám vytvoří ohradníkové systémy přesně podle Vašich potřeb? Obraťte se na firmu Equicov, která se zabývá realizací ohrad a ohradníkových systémů. Ohrady a ohradníkové systémy sestavíme na klíč Dodávka ohrad zahrnuje: - konzultace, vytvoření 3D návrhu - doprava - montáž za pomocí vlastního vybavení a techniky Výstavbu ohrad a ohradníkových systémů realizujeme v rámci celé ČR.


Parkurový a skokový materiál a další překážky  za výhodné ceny

Parkurový a skokový materiál a další překážky za výhodné ceny

Potřebujete si pořídit nové parkurové překážky? Hledáte firmu, která se zabývá prodejem skokových a parkurových překážek? Navštivte firmu EQUICOV v Okříškách u Třebíče. Nakoupíte zde veškerý potřebný parkurový a skokový materiál za ty nejlepší ceny na trhu. Prodáváme rahna, zinkové stojany na rahna, kompletní kavalety i samostatné kříže ke kavaletě. Najdete u nás i doplňkový materiál, jako je zinková lišta a zinkový hák na překážky.


Prodej včelařských potřeb - mezistěny z pravého vosku, souší, krmivo pro včely

Prodej včelařských potřeb - mezistěny z pravého vosku, souší, krmivo pro včely

Včelařské potřeby a doplňky prodává společnost Výrobna mezistěn a včelařských potřeb, s.r.o. ve Stražisku, okres Prostějov. Jsme spolehlivý dodavatel dobrých včelařských potřeb. Najdete u nás mezistěny, které vyrábíme z pravého včelího vosku. Zakoupit můžete také pravý včelí vosk, souší. Vosk i souší také vykupujeme. V naší prodejně prodáváme široký sortiment včelařských pomůcek: - mezerníky, sirné knoty, krmivo pro včely, kukly, klobouky, dýmáky, královské mřížky, rámkové přířezy, rozpěráky, klícky, pastovače, uteplívky do úlu, sklenice na med a spoustu dalších potřeb. U nás si také přijdou na své milovníci včelí kosmetiky. Vyrábíme kosmetické výrobky obsahující včelí produkty a propolis. Rádi Vám ochotně poradíme a pomůžeme s výběrem pomůcek potřebných k provozování chovu včel. Jsme zde pro včelaře z celé České republiky. Zavolejte nám a dohodněte si termín odběru.