Potisk plechů, kovových a plastových předmětů, skla sítotiskem, digitálním tiskem

Jiří Křístek - OFSITO s.r.o.

Potisk plechů, kovových a plastových předmětů, skla sítotiskem, digitálním tiskem

Na kvalitní potisk reklamních předmětů, plochých i ohnutých materiálů, výrobu obalů se můžete spolehnout v tiskárně Jiří Křístek - OFSITO s.r.o., která sídlí u Uherského Hradiště ve Zlínském kraji. Potiskujeme kovové výrobky a polotovary, plechové tabule, plastové reklamní obaly a různé předměty z plastu.

Centrální matice TS Ostrava

Centrální matice TS Ostrava

Předmětem nákupu je dodávka a instalace centrální matice TS Ostrava, sloužící k přepínání a distribuci audio a video signálů pro jednotlivá pracoviště TV studia Petra Bezruče a pro distribuci signálů mezi studii ČT, včetně živého vysílání.
Veřejná zakázka vložena:
07.07.2021 10:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká televize

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
20.07.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká televize

Zadavatel ulice:
Kavčí hory, Na Hřebenech II 1132/4

Zadavatel PSČ:
140 70

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Zdeněk Ruchař

Zadavatel telefon:
+420 261 137 534


Zadavatel web:
http://www.ceskatelevize.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kabelové příslušenství

Kabelové příslušenství

Nabízíme vám obrovský výběr kabelů, vodičů a veškeré kabelové příslušenství, které si jen umíte představit V portfoliu máme širokou nabídku kabelového příslušenství, která zahrnuje několik typů vývodek, chránících systémů na trubky a kabely, otevřené a zavřené vlečné řetězy a jejich příslušenství, různé koncovky, spojky a značení. Také si můžete vybírat ze sortimentu kabelového nářadí, což je nedílnou součástí výbavy. Na internetových stránkách naleznete online katalog výrobků, kde jsou rozepsané veškeré parametry a velikosti všech součástek a komponentů. Můžete si vybírat v klidu od vašeho počítače. Najdete nás na adrese Důl Max 39CZ – 27306 Libušín/Kladno. V případě zájmu o spolupráci, stačí naši společnost kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


Bezpečnostní komponenty pro stroje a strojní zařízení - lišty, nárazníky, spínače a zámky

Bezpečnostní komponenty pro stroje a strojní zařízení - lišty, nárazníky, spínače a zámky

Potřebujete-li zakoupit kvalitní bezpečností systémy pro stroje a strojní zařízení? Pak se neváhejte obrátit na společnost Teprostroj s.r.o. se sídlem v Břeclavi, která má spolehlivost, kvalitu a spokojenost zákazníků na prvním místě a nabízí veškeré bezpečnostní systémy a senzory pro stroje a strojní zařízení. V široké nabídce našeho sortimentu seženete: - signální světla - signalizační věže - signalizující majáky - signalizace s led diodami - zvukové systémy - zvukové signalizující systémy - spínací rohože - spínací lišty - bezpečností nárazníky - bezpečnostní relé - kapacitní senzory - senzory ultrazvukové - indukční senzory - prostorové senzory - optické senzory - bezpečnostní senzory Zajišťujeme veškeré bezpečnostní komponenty pro stroje a strojní zařízení, které udržují bezpečnou vzdálenost pracovníka od strojního zařízení a chrání jej tak před případným zraněním. Pro více informací o bezpečnostních komponentech pro stroje se podívejte na naše webové stránky či nás kontaktuje pomocí emailové adresy. Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy.


Servis elektrických zařízení Praha - Čakovice, servis a opravy rozvoden, technologických zařízení

Servis elektrických zařízení Praha - Čakovice, servis a opravy rozvoden, technologických zařízení

Představujeme Vám firmu MONTÁŽE ČAKOVICE s.r.o. Praha - Čakovice, která zajišťuje kompletní servisní služby elektrických zařízení. Velkým společnostem poskytujeme nepřetržitou servisní službu 24 hodin denně 365 dní v roce. Součástí služeb je zajištění bezporuchového provozu elektrických zařízení. Jde především o pravidelnou údržbu, opravy, periodické prohlídky, revize, seřizování, případné výměny a měření. Servisní služby: - servis a opravy řídících a monitorovacích systémů - servis a opravy systémů měření a regulace - servis a opravy rozvoden - servis a opravy vybraných technologických zařízení Pokud Vás naše servisní služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Ke stadionu 855/22, Praha - Čakovice.


Expresní výroba plošných spojů Praha, pružné plošné spoje, prototypová výroba, nerezové šablony

Expresní výroba plošných spojů Praha, pružné plošné spoje, prototypová výroba, nerezové šablony

Představujeme Vám firmu PragoBoard s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na výrobu desek plošných spojů pro vývoj a sériovou výrobu. Dále zpracováváme vstupní data, která vykreslujeme na laserovém fotoplotru. Díky vysoké profesionalitě zpracování dat umožňujeme výrobu plošných spojů jak špičkovým tak i začínajícím návrhářům. Naše služby: - expresní výroba plošných spojů - prototypová výroba - pružné plošné spoje - laserem řezané nerezové šablony - FLEX-RIGID Pokud Vás naše výroba plošných spojů zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Technologický park Běchovice, Praha.


Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Spolehlivé propojení zařízení zajistí vysoce kvalitní multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory LEMO, které dováží a prodává společnost Mechatronic, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní konektory LEMO naleznou své uplatnění jak ve zdravotnictví, díky své dlouhé životnosti a odolnosti v těžkém průmyslu, v informačních systémech a technologiích, pro jejich spolehlivost je využívají komunikační systémy veřejných záchranných složek jako hasiči, policisté a záchranáři. Naleznete je také u audio vybavení, mikrofonů, neobejdou se bez nich kina, televize, divadla ani rádia. Požadujete o konektorech LEMO více informací? Ochotně Vám je sdělí ve společnosti Mechatronic, spol. s r.o.


Sinusové filtry, odrušovací filtry, tlumivky, transformátory - výroba

Sinusové filtry, odrušovací filtry, tlumivky, transformátory - výroba

Sortiment výrobků SKYBERGTECH: - Jednofázové odrušovací filtry - Jednofázové odrušovací filtry s vysokým útlumem - Odrušovací ARMY filtry jednofázové s vysokým útlumem - Jednofázové odrušovací filtry TZS. - Třífázové odrušovací filtry - Třífázové odrušovací filtry (nesymetrický odběr) - Třífázové odrušovací filtry typu TZSřada - Třífázové rozvaděčové filtry - Odrušovací filtry jednofázové a třífázové s vysokým krytím - Tlumivky určené pro frekvenční měniče a softstartéry - Tlumivky jednofázové a třífázové typu TZS. V případě zájmu o inusové filtry, odrušovací filtry, tlumivky či transformátory neváhejte kontaktovat společnost SKYBERGTECH!