Audiovizuálny dokument na tému: Biotopy a biodiverzita, najmä v rámci sústavy Natura 2000

Audiovizuálny dokument na tému: Biotopy a biodiverzita, najmä v rámci sústavy Natura 2000

Predmetom zákazky je vytvorenie audiovizuálneho dokumentu, ktorého obsahom bude vo forme vizuálnych obrazov ukázať špecifické územia Slovenska, ktoré sú zaradené do sústavy Natura 2000 vrátane 12 podporných šotov.
Veřejná zakázka vložena:
07.07.2021 07:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
EUROTREND

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.08.2021 14:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
EUROTREND

Kontaktní osoba:
Bc. Peter Baláž

Zadavatel telefon:
+421 +42 131 910 944 480

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.eurotrend.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92110000-5
Výroba (tvorba) filmov a videozáznamov a príbuzné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spoty, šoty, TV reklamy, promo videa, virály natočí video studio POLAS

Spoty, šoty, TV reklamy, promo videa, virály natočí video studio POLAS

Studio POLAS je odborníkem na natáčení videa, spotů a dalších pořadů na klíč za velmi dostupných cenových podmínek. Referenční ukázky, poradenství a osobní konzultace zdarma. na trhu od roku 1993, stabilní tým odborníků, skvělé reference - to jsou důvody, proč se obrátit na videostudio POLAS. Komplexní služby videostudia zahrnují natáčení, střih, 3D, dabing, přepisy, digitalizace, transkodace PAL-SECAM-NTSC, filmy 8 a 16mm na video. Klíčovací studio, mediální tréninky a další speciální projekty na klíč. V oblasti natáčení spotů, šotů, TV reklam, promo videí, virálů, videí z virtuálního světa a dalších typů pořadů dokáže VYROBIT VŠE, NA CO SI VZPOMENETE.


Kameraman Praha - profesionální služby na klíč

Kameraman Praha - profesionální služby na klíč

Kameramani video studia POLAS jsou zkušení profesionálové. V oblasti natáčení videa Vám poskytnou služby na klíč včetně technické podpory, jako je svícení a snímání zvuku. Zajistí také základní režijní vedení produkce. Následně provedou střih a postprodukci natočeného materiálu s ohledem na Vaše požadavky na výsledné video. V případě zájmu mohou kameramani zajistit také on-line přenosy (live stream) na více kamer, včetně produkcí s virtuálními prvky (virtuální studio, telemosty z různých prostředí aj.). Pro půldenní a denní služby profesionálních kameramanů jsou připraveny výhodné balíkové ceny, které zahrnují nejen honorář kameramana, ale i cenu využívané technologie. Pokud tedy hledáte služby profesionálního kameramana na vysoké technologické úrovni za přijatelnou cenu, kontaktujte videostudio POLAS z Prahy!


Dabingové služby a lokalizace videí - odhlučněná zvuková kabina

Dabingové služby a lokalizace videí - odhlučněná zvuková kabina

Zvukové pracoviště video studia POLAS z Prahy disponuje odhlučněnou kabinou, která je využívána především pro dabing krátkometrážních videí, ať už synchronní či overvoice, nebo výrobu kompletní nové zvukové stopy. Perfektně zde zvládnou lokalizace videí i bez mezinárodní zvukové stopy a prázdné obrazové verze. A navíc za dobrou cenu! Lokalizace videa, jak se procesu převodu do lokální jazykové verze odborně říká, může být mnohdy oříškem, zvláště, chceme-li mít výsledek skutečně dokonalý. Bez prázdné obrazové verze (tedy videa bez textových prvků a grafik) je totiž nutné některé pasáže reanimovat, zbavit je starých textů a nahradit je žádaným jazykem. Velmi lukrativní je v tomto případě zadat výrobu více mutací najednou, což je zaběhlou praxí například u zastoupení větších firem. Obtížné pasáže je totiž nutné v editačním softwaru jednorázově naprogramovat, pro další mutace se pak mění pouze vlastní obsah již takto připravených úprav. Cena za každou další mutaci se tak dá snížit až na polovinu. Pokud jde o zvukovou stránku videa, chybí-li mezinárodní zvuková stopa (tj. bez mluveného slova v původním znění), obvykle nezbývá, než vyrobit celý zvuk znovu, včetně stylově podobné hudby s odpovídajícím typem autorských práv a ruchy či efekty. Úspornějším, avšak méně elegantním řešením, je přemluvit přes původní zvuk novou jazykovou verzi (technologie overvoice), což se dnes používá spíše u videí k pracovním či studijním účelům. Dabing realizují vždy prověření, rodilí herci s dlouholetou praxí v precizně odhlučněné kabině. Jednotlivé hlasy si klient může vybrat z databáze či je dle originálu zákazníkovi studio samo doporučí. Dlouholeté zkušenosti v oboru dabingových služeb a lokalizace videí a skvělé reference videostudia POLAS Praha jsou zárukou, že i Váš projekt tam zvládnou na výbornou.


Postprodukce klipů, filmů i virálních videí pro soukromníky i firmy

Postprodukce klipů, filmů i virálních videí pro soukromníky i firmy

Natočením obrazových či zvukových materiálů práce na filmu, klipu či firemním spotu nekončí. Právě naopak. Teď přichází zásadní fáze - postprodukce - při které se dá mnohé vylepšit, přidat řada efektů i vychytávek. Právě postprodukce je jedním z oborů společnosti POLAS VIDEOSTUDIO. Pokud tak chcete vytvořit skutečně kvalitní a originální dílo, neváhejte se na nás obrátit. Co si žádá úspěšná postprodukce? Zkušené pracovníky, dobré nápady, ale také moderní techniku. Ve společnosti POLAS VIDEOSTUDIO máme vše. V oboru postprodukce působíme již řadu let, jsme tak schopni vytvářet videopořady, TV spoty, virální videa, dokumenty, znělky, jingly i videa pro web a sociální sítě. Díky dlouholetým zkušenostem totiž přesně víme, co si který formát vyžaduje, a zajistíme, aby u nás byly spokojené nadnárodní společnosti, menší firmy i soukromé osoby. Ani v oblasti techniky ale nezůstáváme pozadu. K dispozici máme dvě moderně vybavené střižny. V rámci postprodukce si tak poradíme s náročnými triky a montážemi obrazu i zvuku, problém pro nás není ale ani tvorba 3D modelů a animací. Odhlučněné zvukové pracoviště pak slouží pro dabing i jinou práci se zvukem. Jaké služby jsme vám tedy v rámci postprodukce schopni nabídnout? Je jich skutečně mnoho. Zajistíme: - střih - klíčování - animace - titulky - dabing - přepisy - digitalizaci videa a celuloidových filmů. Hledáte spolehlivého partnera, na kterého se můžete v oblasti postprodukce stoprocentně spolehnout? Obraťte se na společnost POLAS VIDEOSTUDIO, rádi vyhovíme všem vašim požadavkům, ať už chystáte celovečerní film nebo krátký firemní spot.


Videostreaming z Vaší akce od privátních akcí po megakoncerty

Videostreaming z Vaší akce od privátních akcí po megakoncerty

Potřebujete zajistit živé vysílání z konference, koncertu, sportovního přenosu nebo presentace výrobku? Pak se spolehněte na společnost SAN SERVIS s.r.o. z Prahy, která nabízí zajištění veřejného nebo privátního videostreamingu nejen na platformách Facebook, YouTube, Skype WebM, Webex. Pro zvýšení počtu oslovených diváků videstreamingu nabízíme také možnost simultánního překladu v jakékoliv jazykové mutaci. Při živém vysílání využíváme kamery ve FullHD se střižnou a kvalitním zvukovým mixem. Více podrobností o možnostech živého vysílání – videostreamingu Vám sdělí ve společnosti SAN SERVIS s.r.o.


Virtuální prostředí studia oživí on-line přenosy, konference, semináře i další videa

Virtuální prostředí studia oživí on-line přenosy, konference, semináře i další videa

Odborné semináře, e-learning, konference, on-line přenosy či telemosty a jiná sama o sobě vizuálně nepříliš atraktivní témata je možné výrazně obohatit jejich zasazením do dokonalého virtuálního prostředí. Přednášející se pak může pohybovat třeba přímo v obsahu svého kurzu, sám si jednotlivé jeho části a prvky ovládat atd. Možnosti virtuální reality jsou i zde velmi široké a stále se objevují nová technická řešení i programy, jak výstupy dále zdokonalovat. S rozmachem sociálních sítí, chytrých telefonů i dostatečné kapacity připojení k internetu souvisí také nástup dalších forem a typů videí, vzkazů, blogů nebo přenosů, často využívajících i nové palety nástrojů k jejich ovládání a personalizaci. Audiovize zkrátka musí jít s dobou a orientace Vašeho dodavatele videí v trendech a vývoji audiovizuální tvorby je nezbytným předpokladem úspěchu. Chcete-li mít jistotu, že zvolíte dodavatele dobře, obraťte se na videostudio Polas. Osobní reference jeho klientů hovoří za vše přímo na www stránkách tohoto studia s tradicí již od roku 1991!