Výroba technické pryže, pryžové výlisky z formy, ostatní pryžové výrobky

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Výroba technické pryže, pryžové výlisky z formy, ostatní pryžové výrobky

Kromě pogumování válců se společnost ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o. věnuje rovněž výrobě technické pryže. V souladu se systémem managementu jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001:2015 vyrábíme a dodáváme pryžové výlisky z formy a ostatní pryžové výrobky.

Didaktické pomôcky do učební ZŠ Zarevúca, ZŠ Sládkovičova, ZŠ Klačno, ZŠ Bystrická cesta

Didaktické pomôcky do učební ZŠ Zarevúca, ZŠ Sládkovičova, ZŠ Klačno, ZŠ Bystrická cesta

Predmetom zákazky je vnútorné vybavenie učební. Verejný obstarávateľ rozdelil zákazku na 3 častí s cieľom umožniť
účasť čo najväčšieho počtu uchádzačov. Jedná sa o vybavenie učebni ZŠ didaktickými pomôckami, technickými
pomôckami, laboratórnymi pomôckami, školským nábytkom a inými učebnými pomôckami v závislosti od ich využitia, ako aj ich konečného umiestnenia na miesto uvedené v čl. 5.2 týchto súťažných podkladov v
nasledovnom rozsahu:
Časť A: Didaktické pomôcky do učební ZŠ Zarevúca, ZŠ Sládkovičova, ZŠ Klačno, ZŠ Bystrická cesta a pracovisko na ul.Dončova v Ružomberku.
Časť B: ITK do učební ZŠ Zarevúca, ZŠ Sládkovičova, ZŠ Klačno, ZŠ Bystrická cesta a pracovisko na ul. Dončova v
Ružomberku.
Časť C: Nábytok do učební ZŠ Zarevúca, ZŠ Sládkovičova, ZŠ Klačno, ZŠ Bystrická cesta a pracovisko na ul. Dončova v Ružomberku.
Podrobný popis a množstvá sú uvedené v časti C Určenie ceny (cenová ponuka príloha ku kúpnej zmluve) a podrobná špecifikácia dodávky predmetu zákazky je uvedená v Časti B Opis predmetu zákazky v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
07.07.2021 10:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Ružomberok

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.07.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Ružomberok

Kontaktní osoba:
Mgr. Mária Brezniaková

Zadavatel telefon:
+421 444 314 417


Zadavatel web:
https://www.ruzomberok.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162000-5
Vzdelávacie vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stojan na dezinfekční prostředky – Ochrana zaměstnanců levně a efektivně

Stojan na dezinfekční prostředky – Ochrana zaměstnanců levně a efektivně

Naše společnost Enprag s.r.o. vyrábí kovový nábytek a v poslední době jsme naši nabídku rozšířili právě o pomocníky zabraňující šíření této nemoci. Zakupte si náš zbrusu nový a praktický stojan, který můžete umístit na recepci, ke kancelářím, nebo do výrobních hal bez jakéhokoliv zásahu do vaší původní architektury. Stojany jsou velmi praktické, a lze do nich umístit antibakteriální gely, ubrousky, koš a také informativní tabuli. Je možnost také navrhnout konstrukci dle vašeho přání a uzpůsobit potřebám, a to vše díky našemu konstrukčnímu oddělení. Dále v naší nabídce naleznete nábytek do výrobních hal, kanceláří, škol nebo také zdravotnické vybavení nebo systémy pro štíhlou výrobu. Sídlíme v Praze a můžete nás kontaktovat na bezplatné lince.


Praktické vybavení pracovny, kancelářský a sektorový nábytek - prodej v e-shopu

Praktické vybavení pracovny, kancelářský a sektorový nábytek - prodej v e-shopu

Chcete vykonávat pracovní povinnosti v příjemném prostředí? Pak navštivte e-shop společnosti Nábytek Brno Rostislav Životský a pořiďte si moderní vybavení známých výrobců BRW, Orfa nebo Jamall. S námi si vytvoříte pracovnu, kde se budete lépe cítit i soustředit. Dodáváme moderní a klasický sektorový nábytek pro archivací dokumentů a uložení dalších nezbytných věcí. Skladem máme širokou škálu rozměrů i barev. Mezi funkční vybavení patří například skříňky, šuplíky, police, komody, psací stoly nebo kancelářské židle (látkové, kožené a zdravotní pro maximální podporu páteře). Dbáme na přátelské jednání a férové ceny. V případě zájmu zajistíme dodání nábytku vlastní dopravou, která je při objednávce nad 10 000 Kč zdarma.


Zakázková kovovýroba - spolehlivé výrobky přesně podle vašich požadavků

Zakázková kovovýroba - spolehlivé výrobky přesně podle vašich požadavků

Zakázková kovovýroba společnosti KOVONA SYSTEM, a.s. má své zákazníky nejen u nás, ale i na globálních trzích, kde se prosazuje především díky nabídce komplexního řešení každého komponentu s maximálním důrazem na nákladovou optimalizaci prostřednictvím snižování materiálové náročnosti a pečlivým zvážením poměru technologických investic a pracnosti. V oblasti zakázkové kovovýroby klademe důraz jak na kvalitu a spolehlivost dodávek, tak i na výhodnou cenu, která však nikdy nesmí být na úkor kvality. Vyrábíme široké spektrum sofistikovaných výrobků, jako jsou například: - kovové židle kombinované s plastovými prvky - regálové systémy - kancelářské, jídelní i jiné stoly - výlisky z plechu - válcované profily - ohýbané konstrukce Naším velkým úspěchem je spolupráce s firmou IKEA, které dodáváme různé židle, stoly i regálové systémy. Zakázková kovovýroba a výroba v naší společnosti obecně probíhá za pomocí různých technik, jako je lisování, ohýbání trubek a profilů, svařování, laserové pálení a práškové lakování. Vyrábíme díly pro automobilový průmysl nebo například kovové nohy pro výškově nastavitelné stoly, a našim tradičním a vlastním produktem jsou regály vyráběné v několika typových řadách, které nacházejí uplatnění zejména v dílnách, garážích, prodejnách, archivech a jiných skladovacích prostorech úřadů, firem a domácností.


Archivační otočné skříně na šanony - šetřete místem v kanceláři či archívu

Archivační otočné skříně na šanony - šetřete místem v kanceláři či archívu

Máme důmyslný a efektivní způsob, jak archivovat Vaše dokumenty. Otočné archivační skříně na šanony Vám umožní přehledně uchovat Vaše spisy. U společnosti KOVO PRAKTIK s. r. o. si můžete vybírat z několika barev a dřevěných odstínů. Archivační otočné skříně na šanony mají tyto vlastnosti a výhody: - otáčivá konstrukce - police přizpůsobené přesně na výšku šanonů - ušetří až 44% prostoru ve srovnání s policovými skříněmi nebo regály - otočné skříně vyrábíme v 2 - 6 policovém provedení - ke skříním lze připevnit i kolečka s brzdou - přidávání pater dle Vaši potřeby až do výše 6 pater - umožňují pohyb s otočným regálem v kanceláři nebo skladu - patra se otáčejí najednou. - lze vytvořit až šestipatrovou archivační otočnou skříň - do patra umístíte až 24 šanonů Díky otočnému mechanismu lze uspořádat až 144 pořadačů jen na polovině čtverečního metru. Velmi lehké otáčení archivační skříně umožňují ložiska umístěná přímo na otočném kříži, který je vybaven stavěcími šrouby.


Kancelářské stoly – elektricky výškově stavitelné, pracovní, jednací včetně doplňků

Kancelářské stoly – elektricky výškově stavitelné, pracovní, jednací včetně doplňků

Potřebujete vybavit kancelář pracovními stoly, které budou mít nejen nadčasový design, ale budou také variabilní a uživatelsky přívětivé? Pak navštivte prodejnu nábytku KAFKA & ŠUBA. Pořídíte u nás široký sortiment kancelářských stolů v různých barevných provedeních a rozměrech. Zdarma Vám také zpracujeme 3D vizualizaci – kancelář si také můžete navrhnout sami on-line z vašeho domova. Dostupné varianty kancelářských stolů - Gate - laminové podnože - Cross - kovové podnože - Flex - kovové podnože bez zádové desky Sortiment také zahrnuje elektricky výškově stavitelné kancelářské stoly řady MOTION: - disponují rovnou pracovní deskou - zdvihací mechanismus umožňuje nastavení správné výšky pracovní desky vůči výšce člověka - umožňují pracovat i ve stoje Ke všem pracovním stolům dodáváme také doplňky, jako jsou kontejnery, stolové nadstavby, paravány apod.


Atypické interiéry, atypický nábytek Benešov, zakázková výroba nábytku, návrh, výroba a montáž

Atypické interiéry, atypický nábytek Benešov, zakázková výroba nábytku, návrh, výroba a montáž

Představujeme Vám firmu I.V.N. spol. s r.o. z okresu Benešov, která svou činnost zaměřila na výrobu atypického kancelářského nábytku a atypických interiérů. Naše firma se zabývá realizací kancelářského nábytku od návrhu přes výrobu a konečnou montáž. Navrhujeme a kompletně realizujeme komerční i nekomerční interiéry. Námi vyrobený atypický nábytek se hodí do hotelů, recepcí, kanceláří, jednacích místností, restaurací, konferenčních místností, prodejen i bytových interiérů. Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 1. máje 19, Dolní Kralovice, Benešov.