Podlahy dřevěné, vinylové, PVC, laminátové a přírodní linoleum Marmoleum

Podlahové studio Jegla

Podlahy dřevěné, vinylové, PVC, laminátové a přírodní linoleum Marmoleum

V Podlahovém studiu Jegla nabízíme dřevěné podlahy, výrobců MAGNUM Parket, MOLAND PAR-KY, BOEN, ESCO, které si oblíbíte pro svůj přirozený vzhled. Z laminátových plovoucích podlah budete mít na výběr několik kolekcí známých značek EGGER, BALTERIO, EUROWOOD, KAINDL. U vinylových podlah GEFLOR, DESIGNLine, MODULEO a THERMOFIX Vás zaujme bohatá škála dekorů a vynikající vlastnosti materiálu. PVC podlahy výrobců GERFLOR, TARKETT, IVC, ARMSTRONG, BEAULIEU, FORBO překvapí praktičností a působivým vzhledem. V nabídce nechybí ani korkové podlahy či přírodní linoleum Marmoleum.

Rekonštrukcia: Kreatívne centrum RTVS Banská Bystrica

Rekonštrukcia: Kreatívne centrum RTVS Banská Bystrica

Predmetom tejto zákazky je uskutočnenie stavebných prác na stavbe Rekonštrukcia - Kreatívne centrum RTVS Banská Bystrica s miestom plnenia:
-objekt Strednej priemyselnej školy Jozefa Murgaša, J.M Hurbana 6, Banská Bystrica (vnútorné priestory v časti C);
ktorá sa nachádza na pozemku, ktoré predstavujú parcely č. KN-C č. 3336/6 a 3336/13, na LV č. 4736, súpisné číslo
423, katastrálne územie Banská Bystrica ( ďalej len objekt č. 1 ),

-Štúdio RTVS, Profesora Sáru 1, Banská Bystrica (v objekte stavby RTVS - réžie m.č. 136 a dabingu m.č.137); ktorý sa nachádza na pozemku parcely registra C, parcely č. KN-C č. 1913/ 3, na LV č. 1211, súpisné číslo 1762, katastrálne územie Banská Bystrica ako štúdio RTVS Banská Bystrica ( ďalej len objekt č. 2 ) (ďalej len ako: predmet zákazky/Dielo/Stavba).

Realizácia predmetných stavebných prác bude uskutočnená:
1. podl'a overeného realizačného projektu stavby - REKONŠTRUKCIA KREATÍVNEHO CENTRA RTVS BANSKÁ BYSTRICA, J. M. Hurbana 6/Banská Bystrica, zhotoveného generálnym projektantom Akad. arch. Jaroslava, Kubániová, Ing. Ján Piliar, Mládežnícka 45 / Banská Bystrica, a zodpovedným projektantom Akad. arch. Jaroslava Kubániová, Ing. Ján Piliar,
2. podl'a ohlásenia rekonštrukcie v zmysle všeobecne záväzného predpisu na príslušnom stavebnom úrade č. p.: OVZ-SU 189243/37683/2019MM
3. podl'a návrhu Zmluvy, ktorá je uvedená v časti E. OBCHODNÉ PODMIENKY VEREJNÉHO OBSTARÁVATEĽA predmetných súťažných podkladov, vrátane predmetných súťažných podkladov a bude prebiehať za plnej prevádzky objektu.
Podrobný opis je uvedených v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
07.07.2021 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Rozhlas a televízia Slovenska

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.08.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Rozhlas a televízia Slovenska

Zadavatel IČ:
47232480

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Ftáčniková

Zadavatel telefon:
+421 919 247 449


Zadavatel web:
http://www.rtvs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Stavební firma nabízí kompletní stavební práce představující činnosti od projektu až po kolaudaci a to pro panelové, činžovní i rodinné domy. Provádíme regenerace panelových domů, zateplování střech a fasád. Nabízíme pomoc při získání stavebního povolení, dotací, zelená úsporám. Další naší specializací je rekonstrukce a opravy střech, včetně půjčovny lešení. Navrhneme vám nejvhodnější řešení pro váš dům. Naše práce nás baví!


Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Co nabízíme: - zateplení domů kontaktním zateplovacím systémem - výměna oken a vchodových dveří - rekonstrukce koupelen a kuchyní - výměna rozvodů topení a vody - výměna střešní krytiny - úprava interiérů a další. Firma RD KOMEX s.r.o. je zapsána v Seznamu odborných dodavatelů a veškeré používané materiály jsou zapsány v Seznamu výrobků a technologií.


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)


Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Představujeme Vám firmu OPS Olomoucké pozemní stavby s.r.o., která svoji činnost zaměřila na pozemní stavitelství většího rozsahu. Společnost disponuje vlastním stavebním dvorem s technickým zázemím, kancelářemi a dílnami. Provádíme výstavbu větších investičních a inženýrských staveb včetně bytové, průmyslové výstavby, realizacemi průmyslových podlah a ČOV. Zabýváme se také kompletními rekonstrukcemi průmyslových a bytových objektů. Pokud Vás naše stavební služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Zákopě 443/2, Olomouc.


Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Sádrokartonové systémy a minerální podhledy

Čeká vás v blízké době rekonstrukce bytu nebo rodinného domu? Přemýšlíte snad nad stavbou domu na klíč bez jakýchkoliv starostí? Naše firma Stavitelství Kroutil s.r.o. bude pro Vás volbou číslo 1. Jsme profesionály ve sém oboru a provádíme precizní práci ve velmi dobrých časových termínech a za příznivé ceny. Provádíme stavební práce od menších zakázek, jako jsou například realizace terénních úprav kolem staveb, výstavby plotů, přístřešků, zhotovení zateplení a fasád, až po velké projekty na klíč. Oblíbeným produktem je v poslední době instalace sádrokartonů, které jsou velmi moderním řešením při výstavbách a rekonstrukcích. Tyto sádrokartonové systémy a minerální podhledy mají široké využití jak v kancelářích, tak obytných prostorech. Mají dobré izolační, akustické a protipožární vlastnosti. Prohlédněte si naši práci na webových stránkách, kde také najdete spousty recenzí od zákazníků a kontaktní údaje.


Stavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace bytových domů

Stavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace bytových domů

Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou stavební firmu, která realizuje široké spektrum stavebních prací? Potřebujete provést rekonstrukci domu? Pak kontaktujte firmu Kobliha stavitelství. Naše firma se zabývá stavebnictvím od roku 1990 – máme tak velké zkušenosti s prováděním rozličných stavebních prací na rodinných a bytových domech, tak i na budovách občanské vybavenosti. Jsme schopni realizovat: -rekonstrukce domů, bytů, bytových domů -půdní vestavby -fasády, regenerace bytových domů -výstavbu, rekonstrukce sklepů -občanská vybavenost – kanceláře, haly, skladovací prostory -zahradní architektura – zahradní domky, stání pro auta apod.