Přepravní klece

Přepravní klece

Předmětem veřejné zakázky je zhotovení a dodávky 2 typů přepravních klecí, konkrétně Klec přepravní vnitroobjektová pevná - bílá a Klec přepravní meziobjektová skládací - žlutá a dále dodávky náhradních dílů pro přepravní klece. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 24 měsíců.
Veřejná zakázka vložena:
02.07.2021 10:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Česká pošta, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
20 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká pošta, s.p.

Zadavatel IČ:
47114983

Zadavatel ulice:
Politických vězňů 909/4

Zadavatel PSČ:
225 99

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Naďa Hlušičková

Zadavatel telefon:
+420 954 302 331

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ceskaposta.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pivní sudy KEG Praha

Pivní sudy KEG Praha

Odstraníme škrábance a další viditelné poškození sudu a tak se z něj opět stane kvalitní reprezentativní médium. Na přání pokryjeme sudy novým barevným nátěrem a jiným logem. Po naší profesionální generální opravě jsou kegy opět provozuschopné po několik dalších let. S cenou Vám vždy vyjdeme vstříc. Vybrat si můžete z šesti základních druhů sudů o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Pro koupi pivních sudů/kegů kontaktujte KSO AST GmbH - Anna Petrová, Praha


Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Sháníte kovové bedny či drátěné palety, které jsou plně funkční a mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost? Potom se obraťte na firmu Jan Šuster se sídlem poblíž Opavy, která se zabývá prodejem a výkupem drátěných palet Gitterbox či kovových a plechových beden Mars. Gitterbox je velmi pevná a vysoce odolná kovová drátěná ohradová paleta, která má mnoho výhod, mezi které patří: - široké využití - velmi dobře stohovatelná - jedna strana této ohradové palety je vyklápěcí - složí k uskladnění a přepravě širokého sortimentu zboží pro automobilový, elektro, hutní, dřevařský a jiný průmysl. Kovové bedny Mars jsou plně funkční, mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost. Využívají se pro skladování různého zboží a výrobků. Vše realizujeme s kompletní péči o zákazníka, zajistíme dopravu i poradenství. Firma Jan Šuster má vlastní areál, kde prodává a skladuje své výrobky. Přepravu máme zajištěnou vlastní dopravou a vše dodáváme dle požadavku zákazníka.


Nápojové obaly, party soudky a obaly na víno

Nápojové obaly, party soudky a obaly na víno

Pohybujete se v oblasti potravinářského průmyslu a rádi byste našli správného dodavatele nápojových obalů? Kvalitní produkt s nejnižší cenou Vám dokáže poskytnou naše firma Party soudky - Julius Kleemann-Anna Petrová. Dceřiná společnost se nachází v Německu a poskytuje servis svým českým zákazníkům pomocí kanceláře v Praze. V naší nabídce naleznete obaly na nápoje, plechovky a obaly na víno BAG IN BOX. Žhavou novinkou jsou party soudky o objemu 5 litrů, na které vám dokážeme umístíme logo nebo potisk dle požadavků. Všechny produkty jsou vyráběny dle norem a v nejvyšší kvalitě, jsou odolné a zdraví nezávadné. Objednávkové řízení a samotnou realizaci provádíme v co nejkratších termínech. Dodací lhůty garantujeme a ceny jsou flexibilní dle dohody a odběru. Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit na adrese Za Farou 845/13 Praha 5.


Soudek Party TOP

Soudek Party TOP

Technická data 5 litrový soudek: Průměr 153/160 mm Výška 246 mm Technická data 3 litrový soudek: Průměr 153 mm Výška 190 mm Zvláštní vlastnosti 5 litrového soudku: - rozšířený tvar soudku, stohovatelné provedení, s výčepním nástavcem s integrovanou patronou s CO2 a výčepním ventilem - odolnost proti tlaku až do 4,0 bar Zvláštní vlastnosti 3 litrového soudku: - válcový, s výčepním nástavcem Top Keg s integrovanou patronou s CO2 a výčepním ventilem - odolnost proti tlaku až do 4,0 bar Soudek Party TOP: - svařované tělo (svar WIMA), svarový spoj na vnitřní straně ošetřen práškovým lakem, na vnější straně ochranným lakem - vnitřní povrch natřený speciálním ochranným lakem, také nátěrové systémy bez Bisfenolu A (BPA). - veškeré použité vnitřní laky splňují požadavky Zákona o potravinářství, předmětech potřeby a krmivářství (LFBG) - výroba podle nařízení ES 2023/2006 („Správná výrobní praxe pro materiály a předměty, které přicházejí do styku s potravinami“) - lemové spoje a svar opatřené ochranným lakem - tlakování sudu patronou s CO2, který zaručuje trvanlivost až 4 týdny po naražení - plně automatická 100% kontrola těsnosti každého soudku


Kovové obaly, gitterboxy, bedny a dřevěné palety

Kovové obaly, gitterboxy, bedny a dřevěné palety

Přepravujete často větší množství zboží či je to dokonce Vaší obživou? Zajisté musíte chránit dané předměty před poškozením, ale také potřebujete zajistit snadnější manipulaci. Neváhejte a pořiďte si potřebný obalový materiál od společnosti EXPEDIENCE s.r.o. Naše firma se specializuje na výrobu a prodej standartních i speciálních obalů dle požadavků zákazníka. Prodáváme jak obaly různých rozměrů, velikosti, pro nejrůznější použití. Jedničkou naší výroby jsou kovové gitterboxy, které jsou zhotoveny jako plechové klece ze silné oceli. Z kovových obalů si můžete také vybrat bedny mars. Našim zákazníků nabízíme i plastové obaly či dřevěné, plastové přepravní palety. Můžete využít i našich služeb pronájmu obalového materiálu. Zajišťujeme také odkup i výměnu poškozených palet, které znovu obnovíme, a tak šetříme náklady.


Pivní soudky 5 - litrové

Pivní soudky 5 - litrové

Sudy jsou bočně svařované. Díky vysoce kvalitnímu pocínovanému plechu je možné je natlakovat až na 4 bary. Jejich velikost 160x246mm je ideální na přenášení a skladování. Speciální vnitřní lak a znovu uzavíratelný ventil udržují nápoj dlouho čerstvý a hygienicky nezávadný. Pokud je sud neotevřený, vydrží tekutina v něm kvalitní až půl roku. Volná plocha sudu je vhodným místem na umístění Vaší reklamy. V případě nutnosti je Vám k ruce naše grafické studio.