TPL - Návoz nezpevněného zásypového materiálu - lokalita Staříč

TPL - Návoz nezpevněného zásypového materiálu - lokalita Staříč

Předmětem plnění je převoz 42 000 m3 nezpevněného certifikovaného zásypového matriálu z lokality Paskov na lokalitu Staříč pro likvidaci jámy II/3.
Bližší specifikace je uvedená v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
02.07.2021 10:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Originální záznam:

Okres:
Frýdek-Místek

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Stonavská 2179, Doly

Zadavatel PSČ:
735 06

Zadavatel obec:
Karviná

Kontaktní osoba:
Jaroslava Košťálová

Zadavatel telefon:
+420 596 462 776

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.diamo.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60181000-0
Pronájem nákladních automobilů s řidičem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nadrozměrná silniční doprava, nadměrná přeprava - dopravní služby

Nadrozměrná silniční doprava, nadměrná přeprava - dopravní služby

Sháníte nadměrnou či nadrozměrnou dopravu? V tom případě neváhejte a obraťte se na společnost ZIPP Brno s.r.o., která má sídlo v Brně a poskytuje služby v oblasti nadměrné dopravy, nadrozměrné přepravy a těžké dopravy a tyto dopravní služby zajišťuje pro tuzemské i zahraniční klienty. Vlastníme několik druhů tahačů: -Tahač Scania R500 s roztahovacím návěsem GOLHOFER -Tahač Scania R500 s roztahovacím návěsem DOLL -Tahač T 815 4×4 s roztahovacím návěsem MEUSBERGER -Tahač Scania R420 se speciálním návěsem INNENLADER -Tahač T 815 4×4 s návěsem 13,5 metru - klasický návěs o nosnosti 24 tun a délce ložné plochy 13,5 metru. Návěsy jsou bez plachty. -Iveco Eurocargo – nosič kontejneru. Více informací najdete na webových stránkách.


Nadrozměrná přeprava - doprava nadměrných nákladů, strojů na podvalnících s hydraulickými nájezdy

Nadrozměrná přeprava - doprava nadměrných nákladů, strojů na podvalnících s hydraulickými nájezdy

Komplexní nadrozměrnou přepravu v ČR zajišťuje společnost Stavební mechanizace CZ, s.r.o. z Uherského Hradiště. Využíváme vlastní tahače a podvalníky s hydraulickými nájezdy při dopravě stavebních strojů, zemědělské a vojenské techniky včetně nadměrných nákladů. Zajistíme vše potřebné, včetně povolení, doprovodných vozidel, případně účast policie. Je možné realizovat převoz nákladu do užitečné hmotnosti 100 tun. V případě zájmu Vám připravíme cenovou nabídku přepravy. Tahače Volvo SH 13 6x4 s návěsem Goldhofer: - ložná plocha 11,85 m, šířka 2,55 m - možnost rozšíření na 2,75 m - hydraulické dvojité nájezdové rampy - hydraulický naviják 12t.


Přeprava strojů a mechanizace na stavby - dovoz, odvoz

Přeprava strojů a mechanizace na stavby - dovoz, odvoz

Potřebujete na staveniště přivést minibar, hutnící desku nebo další stavební mechanizaci či stroje a hledáte dopravce, který zajišťuje jejich přepravu? V tomto případě kontaktujte firmu BADIN s.r.o. z Ivančic. Zajišťujeme přepravu strojů a mechanizace kdekoli v okolí Brna-venkov. Vozový park naší autodopravy je vybaven podvalem na převoz mechanizace. Postaráme se tedy o převoz či případně dovoz a odvoz potřebných strojů na Vámi požadované místo. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.


Mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava Trutnov, poradenství, optimalizace nákladů na dopravu

Mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava Trutnov, poradenství, optimalizace nákladů na dopravu

Představujeme Vám firmu PAP TRUTNOV, s.r.o., která zabezpečujeme mezinárodní a vnitrostátní silniční dopravu v rámci celé Evropy. Silniční doprava a přeprava probíhá plachtovými návěsy, velkoobjemovými soupravami, mega návěsy, plachtovými solo vozidly, muldovými návěsy, chladírenskými a mrazírenskými návěsy. Dále jsme schopni zajistit expresní přepravu kusových zásilek, přepravu nebezpečného zboží dle dohody ADR a také termínovanou dopravu Just-in-time. Spediční služby: - mezinárodní silniční doprava - vnitrostátní silniční doprava - logistické služby - logistika - optimalizace nákladů na dopravu - poradenství v oborech dopravy a logistiky - autodoprava Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Petříkovická 248, Trutnov.


Autodoprava a zemní práce Jablonec nad Nisou, demoliční práce, zemní práce, terénní úpravy

Autodoprava a zemní práce Jablonec nad Nisou, demoliční práce, zemní práce, terénní úpravy

Představujeme Vám firmu Černý-Autodoprava a zemní práce s.r.o. z okresu Jablonec nad Nisou, která svou činnost zaměřila na nákladní autodopravu a zemní práce malého i velkého rozsahu. Dále působíme v oblasti ekologické likvidace vozidel, jeřábové dopravě od 5t do 28t a prodej a rozvoz uhlí. Hledáte spolehlivou firmu, která Vám provede rychle a kvalitně zemní a demoliční práce? Jste malá, střední nebo velká firma co hledá nákladní autodopravu? Pak neváhejte a oslovte naší firmu Černý-Autodoprava a zemní práce s.r.o. z okresu Jablonec nad Nisou.


Nákladní autodoprava Kolín, přeprava sypkých materiálů písek, drť, sádrovec, zemina, kačírek

Nákladní autodoprava Kolín, přeprava sypkých materiálů písek, drť, sádrovec, zemina, kačírek

Představujeme Vám firmu Milan Sihelský z Kolína, která svou činnost zaměřila na nákladní dopravu. Provozujeme autodopravu kvalitními sklápěcími návěsy o objemu 29-50 m3. Vozidla jsou sledována přes GPS, a tak zákazník může v reálném čase získat informaci, kde se jeho náklad pohybuje. Naše firma spolehlivě přepraví veškeré sypké materiály jako je písek, drtě, sádrovec, zeminu, kačírky, sklářské písky a další. Vzhledem k certifikaci GMP můžeme přepravovat i zemědělské komodity. Pokud Vás naše přepravní služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Veltrubská 543, Kolín.