Digitální transformace elektrotechnického výrobního procesu NAM system, a.s.

Digitální transformace elektrotechnického výrobního procesu NAM system, a.s.

Předmětem zakázky je dodání 2ks univerzálních testerů pro výrobu elektrotechnických zařízení, dodání 4ks adaptérů a 4ks měřících přístrojů dle Zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
02.07.2021 10:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
NAM system, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 014 749 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
NAM system, a.s.

Zadavatel IČ:
25862731

Zadavatel ulice:
U Pošty 1163/13

Zadavatel PSČ:
735 65

Zadavatel obec:
Havířov - Prostřední Suchá

Kontaktní osoba:
Andrea Vágnerová

Zadavatel telefon:
+420 596 531 140

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nam.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kabelové příslušenství

Kabelové příslušenství

Nabízíme vám obrovský výběr kabelů, vodičů a veškeré kabelové příslušenství, které si jen umíte představit V portfoliu máme širokou nabídku kabelového příslušenství, která zahrnuje několik typů vývodek, chránících systémů na trubky a kabely, otevřené a zavřené vlečné řetězy a jejich příslušenství, různé koncovky, spojky a značení. Také si můžete vybírat ze sortimentu kabelového nářadí, což je nedílnou součástí výbavy. Na internetových stránkách naleznete online katalog výrobků, kde jsou rozepsané veškeré parametry a velikosti všech součástek a komponentů. Můžete si vybírat v klidu od vašeho počítače. Najdete nás na adrese Důl Max 39CZ – 27306 Libušín/Kladno. V případě zájmu o spolupráci, stačí naši společnost kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


Přesná dílenská měřidla - posuvná, sínusová, kontrolní, speciální, koncové měrky

Přesná dílenská měřidla - posuvná, sínusová, kontrolní, speciální, koncové měrky

Pro strojírenské firmy i stavebníky jsou při výrobní činnosti nepostradatelná přesná měřidla. V regionu Zlín můžete profesionální dílenská měřidla pořídit na prodejně VABEX s.r.o. ve Vizovicích. Vyberte si z širokého sortimentu měřidel - speciální, dílenská, kontrolní, posuvná, sínusová, třídotyková měřidla, koncové měrky i další vybavení dílen. Navštivte přímo naši prodejnu, nebo náš e-shop, kde stačí zadat poptávku přes kontaktní formulář. Dílenská měřidla pro: - strojírenský průmysl - kovoobráběcí dílny - zámečnicku výrobu. Sortiment měřidel: - posuvná měřidla - mikrometry - úchylkoměry - hloubkoměry - dutinoměry - koncové měrky - závitové kalibry - úhlové podložky - příměrné desky.


Diferenční manometry pro HVAC - větrání, vytápění, klimatizaci

Diferenční manometry pro HVAC - větrání, vytápění, klimatizaci

Hledáte spolehlivého dodavatele manometrů, který má ve svém sortimentu také manometry diferenční, vhodné pro větrání, vytápění a klimatizace? Pak jste na správném místě, naše společnost dbá vždy na spokojenost zákazníků a zajišťuje širokou nabídku kvalitních manometrů značky Wika. Nejvíce jsou diferenční manometry využívány ve vzduchotechnice a při domovních automatizacích. Jsou vhodné pro kontrolu filtrů, ventilátorů, chladících systémů, ventilačních potrubí a spoustu dalších. Neváhejte a objednávejte manometry právě od nás a přesvědčte se o jejich kvalitě sami! Pro více informací nás prosím kontaktujte, rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy!


Odhlučnění pracovišť, provozů a celých průmyslových areálů

Odhlučnění pracovišť, provozů a celých průmyslových areálů

Potýkáte se s otázkou hluku na pracovišti? Je vaše provozovna umístěna v blízkosti obytných částí a řešíte stížnosti ze strany občanů a sousedů? Hledáte někoho, kdo vám pomůže tento problém rychle a efektivně vyřešit? Myslíme si, že nejlepší volba bude naše firma Greif-akustika, s.r.o. Navrhneme Vám řešení přímo na míru. Zavolejte si nás do vaší společnosti, my vaši situaci zanalyzujeme, následně navrhneme vhodné řešení a zrealizujeme nejlepší odhlučnění. Snižujeme hluk na pracovištích, kde jsou umístěny hlučná zařízení, stroje a hluk ovlivňuje, jak samotné zaměstnance, tak i obtěžuje okolí. Hluk změříme, poté poskytneme správnou variantu. Je několik možností, a to různé zástěny, protihlukové dveře, stěnové tlumiče či izolace. Je jen na vás, kterou variantu zvážíte a zvolíte. Využíváme zkušeného a profesionálního personálu. Jste vždy v dobrých rukou. Všechny potřebné kontaktní informace naleznete na našich webových stránkách. Zde naleznete i veškeré informace o sortimentu a reference spokojených zákazníků.


Expresní výroba plošných spojů Praha, pružné plošné spoje, prototypová výroba, nerezové šablony

Expresní výroba plošných spojů Praha, pružné plošné spoje, prototypová výroba, nerezové šablony

Představujeme Vám firmu PragoBoard s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na výrobu desek plošných spojů pro vývoj a sériovou výrobu. Dále zpracováváme vstupní data, která vykreslujeme na laserovém fotoplotru. Díky vysoké profesionalitě zpracování dat umožňujeme výrobu plošných spojů jak špičkovým tak i začínajícím návrhářům. Naše služby: - expresní výroba plošných spojů - prototypová výroba - pružné plošné spoje - laserem řezané nerezové šablony - FLEX-RIGID Pokud Vás naše výroba plošných spojů zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Technologický park Běchovice, Praha.


Přístroje na měření prodyšnosti obličejových masek a roušek - výroba dle norem

Přístroje na měření prodyšnosti obličejových masek a roušek - výroba dle norem

Poptáváte speciální vybavení skrze koronaviru? Horkou novinku Vám přináší společnost Labormachine s.r.o. z Otic na Opavsku, která dodává spolehlivé přístroje na měření prodyšnosti obličejových masek i jednorázových roušek. Správná prodyšnost ústenek je velice důležitá pro zdraví člověka. Zařízení vyrábíme podle těch nejpřísnějších stanovených norem EN 14683 + AC zdravotnické obličejové masky včetně různých požadavků a zkoušejících metod. Chcete se dozvědět více informací? Máte zájem o zakoupení měřícího přístroje? Pak nás určitě kontaktujte, jsme připraveni Vám zodpovědět veškeré dotazy.