Poptávám dřevěnou štěpku na záhon

Poptávám dřevěnou štěpku na záhon

Poptávám dřevěnou štepku na záhon místo mulčovací kúry. Přibližně záhon 20m X 1.5m.
Děkuji za info
Poptávka byla vložena dne:
02.07.2021 10:23

Platnost poptávky:
02.08.2021 09:22

Kontaktní osoba:
Renata šrubařova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 155 359

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej sazenic růží různých odrůd od českého pěstitele v Brně a okolí

Prodej sazenic růží různých odrůd od českého pěstitele v Brně a okolí

ZAHRADNICTVÍ Urban se už řadu let zabývá pěstováním a prodejem růží. Specializujeme se na pěstování růži už od vzniku naší firmy. Vyšlechtili jsme nové typy růží, ale poskytujeme i růže klasických odrůd jako: - růže velkokvěté (různých barev a odrůd) - růže mnohokvěté - polyantky (nenáročné, odolné, vhodné na záhony) - růže půdopokryvné (drobné a bohaté květy, vhodné na svahy) - růže sadové a anglické (vhodné pro parkovou výsadbu) - růže pnoucí (velký výběr barevných kombinací, vhodné k plotům) - stromkové růže (na kmínku, netradiční a efektivní vzhled) Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše zahradnictví v Želešicích u Brna. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


Výroba montované skleníky z lexanu-včetně montáže, zajištěna doprava

Výroba montované skleníky z lexanu-včetně montáže, zajištěna doprava

Pokud pořizujete skleník z lexanu, pohodlnou dodávku zajistí firma Skleníky Bureš. Jde o montované skleníky, jejich dopravu a montáže zajistíme v regionu Ostrava, Moravskoslezský kraj. Vlastní výroba je v Kroměříži. Vyberte si standardní rozměr šíře 2,5m, délky 4m v provedení Oblouk či typ A. Je možné vyrobit i skleník atypických rozměrů. Berte prosím v úvahu, že doprava je možná při max. délce 8m. Lexan má skvělé tepelně-izolační vlastnosti, ideálně propouští světlo, je odolný proti nárazům, UV záření a povětrnostním vlivům, jeho životnost je tedy velmi vysoká. Záruku poskytujeme v délce 10 let. Zajistíme i výrobu a montáž zastřešení bazénů, přístřešků a zastřešení z lexanu.


Pro udržení vody v půdě vyzkoušejte půdní kondicionér TerraCottem

Pro udržení vody v půdě vyzkoušejte půdní kondicionér TerraCottem

Slyšeli jste už o systému, který udrží vodu v půdě a sníží tak potřebu zavlažování až o 50%? Pokud potřebujete zvýšit vodní a živnou kapacitu zeminy a podpořit tak růst rostlin, obzvlášť v degradovaných a jakkoliv špatných půdách, pak neváhejte a vyzkoušejte naše půdní kondicionéry TerraCottem. Veškeré naše půdní kondicionéry obsahují patentovanou složku různých skupin, napomáhající procesu růstu rostli synergickou cestou. Půdní kondicionér aplikujeme pouze jednou , pouze při výsadbě nebo těsně před výsevem stromů, keřů, zalesňování, trvalkových a letničkových záhonů, střešních zahrad a dalších… Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo volejte uvedené telefonní číslo.


Prodejna KOVOMAT s domácími a zahrádkářskými potřebami, železářství, prodej barev a laků

Prodejna KOVOMAT s domácími a zahrádkářskými potřebami, železářství, prodej barev a laků

Hledáte prodejnu s domácími potřebami? Rádi by jste navštívili dobře zásobené železářství v Rajhradě? Navštivte prodejnu KOVOMAT, kterou provozuje společnost Ungrmat s.r.o. Rajhrad, poblíž Brna. Najdete u nás velký výběr zboží domácích i zahrádkářských potřeb. Zakoupit u nás lze i vodoinstalační materiál. Máme k dispozici hadice, vložky, zpětné klapky, filtrační materiál, hadicové spony a další příslušenství. Sháníte-li barvy a laky, zastavte se také k nám na prodejnu. K prodeji máme i různé ruční či elektrické nářadí, které využijete při práci v domácnosti, na zahradě či na stavbě. Pokud potřebujete zakoupit matice, šrouby, ocelová lana, vruty, nýty, podložky, závlačky, napínáky, oka, spony, pojistné kroužky nebo spojovací materiál pro nábytek, neváhejte navštívit naši sekci železářství. Budete-li potřebovat při výběru poradit, náš ochotný personál je Vám vždy k dispozici.


Navijáky hadic patří na každou zahradu - pojízdné, nástěnné i automatické

Navijáky hadic patří na každou zahradu - pojízdné, nástěnné i automatické

Skončete s obtížným namotáváním hadice - pořiďte si praktický naviják hadic, který vám usnadní práci. Specializovaný velkoobchod TAFIMEX trade s.r.o. v Olomouci je zaměřený na prodej vodoinstalačních produktů nejen pro profesionální zahradníky. Nyní si v našem velkoobchodě, ale také v eshopu vyberete z nové řady navijáků hadic od firmy KARASTO: - pojízdné - automatické - nástěnné. Naše produkty jsou cenově dostupné i pro běžné spotřebitele. Vždy vám rádi poradíme s výběrem a poskytneme co nejvíce informací.


Zahradní keramika – kvalitní české keramické květináče, vázy a podmisky

Zahradní keramika – kvalitní české keramické květináče, vázy a podmisky

Kvalitní keramiku na zahradu, jako jsou květináče, vázy a podmisky, vyrábí a dodává firma PKZ Keramika Poštorná a.s. z Břeclavi. Pokud rádi na vaší zahradě pěstujete okrasné květiny, umístěte je do některých z námi vyráběných keramických květináčů nebo váz, které zkrášlí vaši zahradu, balkón nebo terasu. Keramické květináče, vázy a podmisky vyrábíme v různých stylech a barevných odstínech. Námi vyráběná zahradní keramika je navíc mrazuvzdorná. Zakoupíte u nás oválné i hranaté vázy v různých velikostech a barevném provedení. K prodeji máme i balkánské, římské a rustikální vázy. Prodáváme i keramické truhlíky. Kompletní sortiment zahradní keramiky naleznete na našem webu