Bravčové mäso a hovädzie mäso

Bravčové mäso a hovädzie mäso

Predmetom zákazky je dodávka potravín Bravčové mäso a hovädzie mäso, mäsové výrobky, pečivo, chlieb, pekárenské výrobky, Tuky, Mliečne výrobky, Syrárske výrobky pre potreby zabezpečenia stravovania vo FNsP Žilina
Kvalita tovaru musí zodpovedať príslušnej štátnej alebo vnútropodnikovej norme, tovar musí
byť zdravotne a hygienicky nezávadný, v I. akostnej triede.
Predmet zákazky je rozdelený na šesť samostatných ucelených častí.
1.Časť - Bravčové mäso a hovädzie mäso
2.Časť- Mäsové výrobky
3.Časť - Pečivo, chlieb, pekárenské výrobky
4.Časť - Tuky
5.Časť - Mliečne výrobky
6.Časť - Syrárske výrobky

Podrobný opis obstarávania je uvedený v Súťažných podkladoch
Veřejná zakázka vložena:
01.07.2021 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.08.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

Kontaktní osoba:
Bc. Barbora Ľachová

Zadavatel telefon:
+421 415 110 193

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnspza.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Pořádáte oslavu a chystáte pro hosty večeři? Jistě je potěšíte výborným uzeným bokem. Máte rádi uzená masa a hledáte spolehlivé řeznictví, kde se udí na bukovém dřevě a vyrábí poctivé maso? Navštivte řeznictví Poctivé uzenářství s.r.o., které najdete v Prosiměřicích blízko Znojma. Vyrábíme pro Vás poctivé výrobky z kvalitního masa. Nepoužíváme náhražky na nastavování, jako jsou kosti, hlavy a kůže. Ani sójovou mouku a především žádné chemikálie. Ani do uzenin nevstřikujeme vodu. Navíc jsou všechny naše výrobky bez lepku. Tím Vám můžeme zajistit kvalitní a poctivé uzené maso, které udíme na bukovém dřevě. Jen na takovém mase si můžete opravdu pochutnat. Přijďte si k nám pro uzené maso, bok a další uzeniny. Z našeho masa hravě vykouzlíte vynikající oběd, večeři či pohoštění pro hosty na oslavě i na zahradní party.


Kvalitní uzeniny dle domácí receptury - šunka, párky, špekáčky, točený salám bez chemie

Kvalitní uzeniny dle domácí receptury - šunka, párky, špekáčky, točený salám bez chemie

Máte rádi poctivé uzeniny? Navštivte naše Řeznictví Raida v Opavě, které prodává masné výrobky nejvyšší kvality za velmi příznivé ceny. Vše vyrábíme podle domácích receptur, tedy bez přidané vody, barviv a chemie. Ochutnat můžete párky, špekáčky, točený salám, šunku (vepřová, kuřecí, krůtí), klobásy (vinné, šunkové, zlatnické), maďarský uherák, huspeninu, plecko, panenku, krkovici, kýty, kotlety, bůček, žebra, ražničí, uzenou slaninu, makrelu, moravské uzené, masitá žebra a kolena. Zastavte se za námi na prodejně, nebo nám zavolejte a my vám vše rádi připravíme.


E-shop se zvěřinou - na prodej maso z jelena, daňka, srnce, divočáka, muflona, zajíc, bažant

E-shop se zvěřinou - na prodej maso z jelena, daňka, srnce, divočáka, muflona, zajíc, bažant

Pokud jste si oblíbili moderní kuchyni, můžete si zahrnout do menu i dietní maso ze zvěřiny. Objednat si jej můžete snadno přes eshop se zvěřinou, který provozuje společnost MORAVIALOV s.r.o. z Kravska u Znojma. Zakoupit můžete maso z jelena, daňka, srnce, muflona i divočáka nebo zajíce, bažanta. Našimi zákazníky jsou převážně restaurace, expedujeme však maso i fyzickým osobám - konečným spotřebitelům. Prodej zvěřiny: - jelení, dančí, srnčí maso - kýta, plec, krk, hřbet, svíčková, maso na guláš - mufloní maso - na guláš, plec, hřbet - kýta, plec, koleno, svíčková, játra z divočáka - bažant, kachna divoká - zajíc - kosti ze zvěřiny.


Řeznictví a uzenářství Blansko, domácí uzeniny, vepřové, hovězí a drůbeží maso

Řeznictví a uzenářství Blansko, domácí uzeniny, vepřové, hovězí a drůbeží maso

Představujeme Vám rodinné Řeznictví a uzenářství v okrese Blansko, které provozuje pan Jiří Paděra. Díky našemu správnému skladování Vám dokážeme nabídnout prvotřídní a čerstvé masné produkty za výhodné ceny. Řeznictví a uzenářství Blansko: - domácí uzeniny - čerstvé vepřové, hovězí a drůbeží maso - kořenící přípravky Neváhejte se v našem Řeznictví a uzenářství v Boskovicích zastavit a nakoupit si z naší kvalitní nabídky různých druhů masa a uzenin.


Zabijačkové speciality z řeznictví – jitrnice, jelita, tlačenky a další

Zabijačkové speciality z řeznictví – jitrnice, jelita, tlačenky a další

Máte rádi zabijačkové výrobky? Dali byste si poctivou tlačenku nebo jelítko? Vše, na co máte chuť, koupíte v prodejně Poctivé uzenářství v Prosiměřicích. Pro naše zákazníky máme v nabídce skvělé zabijačkové výrobky dělané podle našich osvědčených receptur. Pochutnat si u nás můžete na jitrnicích, jelitech, světlé nebo krvavé tlačence. Na pultu naší prodejně objevíte také klobásy, škvarky, domácí sádlo, ovar, prejt apod.


Výborné uzeniny, salámy, pomazánky nebo studená kuchyně za skvělé ceny

Výborné uzeniny, salámy, pomazánky nebo studená kuchyně za skvělé ceny

Ať už potřebujete koupit uzeniny, pomazánky, saláty nebo chlebíčky, pak je tu pro Vás Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov, které sídlí nedaleko města Prostějov a denně pro vás vyrábí tyto výborné pochutiny za skvělé ceny. Mezi širokou škálou výrobků najdete: - párky - špekáčky - kabanos - sekaná - tlačenka - saláty (horácký, rybí, vajíčkový, trampský, ďábelský,...) - pomazánky (bramborová, škvarková, bůčková, budapešťská,...) - chlebíčky (šunkové, sýrové, pikantní, s vejcem,...) a další speciality jako utopence, aspikové misky nebo bulky a bagety. Tak nečekejte a dejte si něco dobrého od Zemědělského družstva Ludmírov, které je specialistou na studenou kuchyni a další lahůdky