Zimní stadion Hluboká nad Vltavou - projektová dokumentace a zajištění inženýrské činnosti

Zimní stadion Hluboká nad Vltavou - projektová dokumentace a zajištění inženýrské činnosti

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je: zhotovení sloučené projektová dokumentace k územnímu řízení a projektové dokumentace k žádosti o stavební povolení a to v rozsahu podle platného stavebního zákona a zhotovení dokumentace pro odstranění stavby (dokumentace bouracích prací) stávajících objektů zimního stadionu a to v rozsahu podle platného stavebního zákona - sloučenou projektovou dokumentaci k územnímu řízení a projektovou dokumentaci k žádosti o stavební povolení je zhotovitel povinen vytvořit také za použití nástrojů aktuální metodiky BIM (Building Information Modeling); zajištění inženýrské činnosti za účelem vydání stavebního povolení nebo ohlášení stavby a za účelem vydání souhlasu s odstraněním stavby; zpracování plánu BOZP; veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektové dokumentace a získání stavebního povolení pro budoucí veřejné zakázky stavebních prací a dodávek interiéru s pracovním názvem „Zimní stadion Hluboká nad Vltavou“.
Veřejná zakázka vložena:
01.07.2021 09:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Hluboká nad Vltavou

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Hluboká nad Vltavou

Zadavatel ulice:
Masarykova 36

Zadavatel PSČ:
373 41

Zadavatel obec:
Hluboká nad Vltavou

Kontaktní osoba:
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o., Průběžná 48, 370 04 České Budějovice - Kristýna

Zadavatel telefon:
+420 387 330 460

Fax:
+420 387 330 460


Zadavatel web:
https://www.hluboka.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71300000-1
Technicko-inženýrské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Planografické služby – tisk, skenování, kopírování projektové dokumentace

Planografické služby – tisk, skenování, kopírování projektové dokumentace

Hledáte odborníky z oboru projektové dokumentace, kteří Vám zajistí také kompletní planografické služby? Pak se neváhejte obrátit na společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. z Prahy. Planografické služby jsou součástí ostatních služeb, které jsou zaměřené především na projektování skladů, logistických hal a výrobních provozů se specializací na zemědělskou a potravinářskou výrobu. Postaráme se o kopírování, skenování i černobílý a barevný tisk projektové dokumentace. Pro odborné služby projektování, inženýringu a planografie žádejte specialisty ze společnosti PMZ PROJEKT, spol. s r.o.


Zemní práce Praha, projekční a stavební činnost, hloubení základů, zemní výkopy, terénní úpravy

Zemní práce Praha, projekční a stavební činnost, hloubení základů, zemní výkopy, terénní úpravy

Představujeme Vám firmu STAVSPORT PRAHA s.r.o., která svoji činnost zaměřila na projekční a stavební činnost včetně zemních prací. Zemní práce - terénní úpravy, výkopy, hloubení základů, hutnění, rekultivace území po těžbě nebo skládkách, skrývka ornice, výstavba kanalizace, vodovodů a plynovodů, úpravy i svažitých terénů, výstavba komunikací. Pokud Vás naše zemní práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Eichlerova 176/11, Praha.


Projektování a inženýring pro sklady i výrobny potravin

Projektování a inženýring pro sklady i výrobny potravin

Nepodceňujte přípravu projektu před zahájením stavby skladu, výrobní haly, logistického centra nebo speciálních provozoven a potravinářských výrobních prostor. Využijte služby projektování a inženýringu, které nabízí společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. z Prahy. Specializujeme se především na zpracování projektů pro oblast potravinářských provozů, zpracování masa, drůbeže i ryb nejen při novostavbách, ale i při rekonstrukcích. Kontaktujte odborníky na projektování a inženýring, žádejte společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o.


Zpracování kalkulace, rozpočty stavebních objektů průmyslové a občanské výstavby

Zpracování kalkulace, rozpočty stavebních objektů průmyslové a občanské výstavby

K realizaci každé stavby je potřebný stavební rozpočet, který vám zajistí alespoň přibližný rozsah a cenu za stavební práce. Firma DAGETT 66, s.r.o. vám poskytne kalkulace a rozpočty stavebních objektů průmyslové i občanské výstavby. Díky zpracování rozpočtu stavebních objektů si zajistíte správný výběr stavební firmy a mnohdy tak ušetříte i finance. Budete mít přehled o všech pracovních úkonech nebo o používaném materiálu. Stavební rozpočet, který je zpracován dle projektové dokumentace klienta, je základním předpokladem úspěšného provedení stavby a také je zárukou k dodržení termínů realizace. Využijte naše bohaté praktické zkušenosti v rozpočtování staveb.


Návrh a realizace projektové dokumentace všech stupňů  - Ing. Tomáš Novotný

Návrh a realizace projektové dokumentace všech stupňů - Ing. Tomáš Novotný

Projektová dokumentace je základním kamenem stavby každého domu a je nejdůležitějším dokumentem, který potřebujete k získání stavebního povolení. Ing. Tomáš Novotný poskytuje projekční práce na klíč v Praze a Středních Čechách. Mezi jeho služby patří vyřizování stavebního povolení, technický a autorský dozor,vypracování územního rozhodnutí, dodání dokumentace pro provedení stavby a výběr dodavatele, doporučení stavební firmy, statické výpočty a posudky, prohlídky domu statikem, stavební průzkum a například posouzení poruch konstrukcí a další výpočty a posudky. Spokojenost zákazníků s výsledky mé práce je moji největší odměnou. Pozorně naslouchám potřebám klienta a jsem vždy otevřený pro další nějaké návrhy.


Projekční a inženýrská kancelář Praha, odstraňování havárií vodohospodářské, dopravní stavby

Projekční a inženýrská kancelář Praha, odstraňování havárií vodohospodářské, dopravní stavby

Představujeme Vám projekční a inženýrskou firmu KO-KA s.r.o. z Prahy, která svou činnost zaměřila na podzemní, vodohospodářské, dopravní stavby a stavby městské infrastruktury. Naší specializací jsou kolektory a kabelové tunely, vodovody a kanalizace, statické a geotechnické úlohy, sanace betonových konstrukcí a dopravní stavby. Součástí našich služeb je plný projekční servis od přípravy stavby až po realizaci díla, včetně inženýrské činnosti. Rychle a operativně jsme schopni řešit komplikované úlohy ve stísněných podmínkách městských center včetně odstraňování havárií. Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Thákurova 7, Praha.