Nerezové hutní materiály – plechy, trubky, svitky, tyče z kvalitních ocelí

ITALINOX, s.r.o.

Nerezové hutní materiály – plechy, trubky, svitky, tyče z kvalitních ocelí

Korozivzdorné produkty – plechy, svitky, tyče, trubky válcované za tepla i za studena, z oceli žáruvzdorné, duplexní 1.4462, austenitické, feritické a martenzitické dodává společnost Italinox, s.r.o. s centrálním skladem v Praze, zajišťující velkoobchodní a maloobchodní prodej hutního nerezového materiálu na tuzemském trhu.

Dodávky distribučních transformátorů NN a VN

Dodávky distribučních transformátorů NN a VN

Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek distribučních transformátorů nn a vn s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění údržby zařízení zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 11/2022 - 10/2028.
Veřejná zakázka vložena:
01.07.2021 10:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a. s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Ing. David Bachořík

Zadavatel telefon:
+420 724 421 769

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cezdistribuce.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31213200-4
Distribuční transformátory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kabelové příslušenství

Kabelové příslušenství

Nabízíme vám obrovský výběr kabelů, vodičů a veškeré kabelové příslušenství, které si jen umíte představit V portfoliu máme širokou nabídku kabelového příslušenství, která zahrnuje několik typů vývodek, chránících systémů na trubky a kabely, otevřené a zavřené vlečné řetězy a jejich příslušenství, různé koncovky, spojky a značení. Také si můžete vybírat ze sortimentu kabelového nářadí, což je nedílnou součástí výbavy. Na internetových stránkách naleznete online katalog výrobků, kde jsou rozepsané veškeré parametry a velikosti všech součástek a komponentů. Můžete si vybírat v klidu od vašeho počítače. Najdete nás na adrese Důl Max 39CZ – 27306 Libušín/Kladno. V případě zájmu o spolupráci, stačí naši společnost kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


Výroba elektroinstalačního materiálu Kolín, elektroinstalační krabice, lišty, kanály, chráničky

Výroba elektroinstalačního materiálu Kolín, elektroinstalační krabice, lišty, kanály, chráničky

Představujeme Vám firmu KOPOS KOLÍN a.s., která svoji činnost zaměřila na výrobu elektroinstalačního materiálu z plastů i kovu a nově systémů se zachováním funkčnosti při požáru. Výroba elektroinstalačního materiálu Kolín: - elektroinstalační krabice - elektroinstalační lišty a kanály - elektroinstalační trubky a chráničky - upevňovací materiál - kabelové nosné systémy - požárně odolné systémy Pokud Vás naše výroba elektroinstalačních materiálů zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Havlíčkova 432, Kolín.


Konzoloviny NN, VN, VNN z vysoce kvalitní žárově pozinkované oceli

Konzoloviny NN, VN, VNN z vysoce kvalitní žárově pozinkované oceli

Výrobou, prodejem a poradenstvím při výběru konzoloviny pro NN, VN a VNN se zabývá firma ESTA, spol. s.r.o., která sídlí v Ivančicích. Dodáváme konzoloviny, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitní žárově pozinkované oceli. Sortiment námi vyráběné ocelové konzoloviny NN, VN, VNN zahrnuje: - třmenové objímky s hákem - objímky kotevní - hák s podpěrou - hák dvojitý, natočený, očkový - šroub s otevřeným okem


GEOS – průmyslové a venkovní skříně – odolné, flexibilní a bezpečné

GEOS – průmyslové a venkovní skříně – odolné, flexibilní a bezpečné

Pohybujete se v oboru elektroinstalační techniky? Nenašli jste doposud vhodného prodejce a výrobce skříní pro elektrické instalace? Naše společnost Spelsberg spol. s.r.o., s dlouholetou tradicí, Vám nabídne zmíněné systémy v nejlepší kvalitě a za bezkonkurenčních podmínek. Nabízíme prázdné skříně, které jsou již připraveny pro instalaci elektrických rozvodů. Svými vlastnostmi splňují veškeré bezpečnostní požadavky. Jsou odolné vůči vniknutí vody, kondenzaci, prachu a také umí správně regulovat průchod vzduchu. Kromě standartních rozměrů umíme vyrobit skříně všech velikostí dle představ klienta. Vybírat lze ze dvou materiálů, a to plastu nebo hliníků, záleží na vašich preferencích. Novinkou je řada GEOS, která zajišťuje vysokou ochranu proti venkovním vlivům, ať už je to sluneční záření, vítr nebo jakékoliv neblahé vlivy. Není nic lepšího, než produkt vyzkoušet a o kvalitě se přesvědčit, můžeme vám ovšem s jistotou zaručit, že tohoto rozhodnutí nebudete litovat. Navštivte nás v Praze 5, na ulici Věštínská 1611/19.


Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

Rozvaděče, elektroměry, elektroinstalační materiál - prodej, servis

DK-ELVIS s.r.o. Ostrava patří mezi přední dodavatele elektroměrů a MaR systémů. Zajišťuje aplikační, servisní a poradenské služby. Zabývá se prodejem i servisem rozvaděčů, elektroměrů, elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu. Měření, regulace a úspory elektrické energie s firmou DK-ELVIS s.r.o. Prodej, servis: - komponenty pro vybavení rozvaděčů, automatizaci, měření a regulaci - plastové a oceloplechové rozvaděče - elektroměry firmy ENERMET, Landis a Gyr, na DIN lištu firmy MOELLER - jednofázový indukční elektroměr - jednofázový statický elektroměr - třifázový elektroměr přímý, nepřímý - třífázový statický čtyřkvadrantní elektroměr - třífázový statický dvoutarifní elektroměr - měřící transformátory - proudové chrániče - systémy pro řízení odběru - spínací přístroje - spínací technika - galvanické oddělovače - jističe - plastové rozvaděče - měřící panelové přístroje - speciálního nářadí pro pracovníky v elektrotechnice. Společnost je certifikována na systém managementu jakosti dle ISO 9001:2009.


Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

EPRO Trutnov s.r.o. Dvůr Králové, Úpice,Trutnov, Hostinné Velkoobchod, maloobchod elektroinstalačním materiálem Z našeho sortimentu: - vodiče, kabely a kabelové soubory - úložný materiál - přístroje pro domovní elektro instalace - rozvaděčové komponenty - rozváděče - spojový a úchytný materiál - světelné zdroje - hromosvodářský materiál - topidla, topné kabely, topná tělesa - vzduchotechnika Jsem spolehlivým dodavatelem kompletního sortimentu elektro materiálu a součástek pro elektrikáře či obchody.