Zařízení pro úpravu zdravotnických odpadů WYNN

Zařízení pro úpravu zdravotnických odpadů WYNN

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka pro projekt „Zařízení pro úpravu zdravotnických odpadů WYNN“ registrační číslo projektu:CZ.05.3.29/0.0/0.0/19_134/0013658. Jedná se o dekontaminační zařízení pro nemocniční odpady. Celý předmět veřejné zakázky je uveden v kapitole 4.1. zadávací dokumentace. Tato kapitola popisuje nejmenší nedělitelnou část veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
01.07.2021 11:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
WYNN one s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 200 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
WYNN one s.r.o.

Zadavatel IČ:
09290877

Zadavatel ulice:
Švambovce 295

Zadavatel PSČ:
760 01

Zadavatel obec:
Zlín - Kudlov

Kontaktní osoba:
Mgr. Bohumil Klacl

Zadavatel telefon:
+420 602 444 625

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/wynn-one-s-r-o

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Trhací a zkušební stroje pro vysoké školy - dodávka, uvedení do provozu, servis

Trhací a zkušební stroje pro vysoké školy - dodávka, uvedení do provozu, servis

Profesionální trhací a zkušební stroje pro vysoké školy dodává naše firma Labormachine s.r.o. z Otic. Mezi naše spokojené zákazníky patří např. Vysoké učení technické v Brně, Technická univerzita v Liberci, Technická univerzita Ostrava nebo Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Pro kontrolu kvality výrobků volte zkušební stroje Testometric se zatížením až 1000 kN, které slouží pro měření přilnavosti, tahu, ohybu, cyklického namáhání, ale i tvrdosti pružin. Dostupné je stolní provedení (X), stojanové (AT/CT), nebo atypické s úpravou dle požadavků zákazníka. K dispozici máme také stroje Ibertest pro zkoušky materiálů (elektromechanické, dynamické, hydraulické), stroje UTMdev v atypickém provedení pro zkoušení kovových a nekovových materiálů (např. v oblasti energetiky a materiálového inženýrství), ale také jejich příslušenství. Postaráme se o instalaci a uvedení do provozu, záruční i pozáruční servis. V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.


Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Průběžné odmašťovací a čistící zařízení, které vyrábí společnost SUMMA spol. s.r.o. ze Šumperka, zabezpečí během čištění ekologické čištění. Tato čistící zařízení skříňového typu jsou vhodné pro náročné průmyslové čištění za pomocí voodu ředitelných prostředků. Průběžné odmašťovací a čistící zařízení od společnosti SUMMA s.r.o: - mají široké spektrum použití díky variabilitě vybavení – vhodné na čištění dílů znečištěných olejem, emulzemi nebo pro čištění dílů před montáží - jsou ekonomicky výhodné a zároveň výkonné - odstraní velký počet nečistot a jsou schopny dosáhnout požadovaného stupně čistoty - pracují na principu tlakového postřiku - stroje jsou vybaveny posuvným dopravníkem, který prochází čistícími zónami – odmašťovací, oplachovou a sušící


Prodej strojů pro vodorovné dopravní značení Liberec - vysoká kvalita nástřiku čáry

Prodej strojů pro vodorovné dopravní značení Liberec - vysoká kvalita nástřiku čáry

Media CZ s.r.o. Liberec Stroje jejich prodej zajišťujeme jsou konstrukčně připraveny pro aplikace vodouředitelných barev. Vyznačují se kvalitou nástřiku provedená metodou airless stříkání zařízeními LineLazer od firmy Graco. Nástřik je rovnoměrně a přesně provedený, ostře ohraničený čarami bez roztřepených okrajů a stejnou vrstvou barvy po celé délce. Stroj pracuje rychle, ekonomicky a především bezpečně. Zajímá Vás stroj pro vodorovné dopravní značení? Ozvěte se nám, stroj Vám nejen prodáme, ale rádi Vám se vším i poradíme.


Výroba strojů a zařízení pro odmašťování součástí - komorový postřikový stroj

Výroba strojů a zařízení pro odmašťování součástí - komorový postřikový stroj

Postřiková zařízení komorová (bubnová) vyrábí firma SUMMA spol. s r.o. se sídlem v Šumperku - veškeré stroje jsou dodávány nejen po celé České republice, ale také na Slovensko a do zahraničí. Zařízení bubnová - výroba: Komorový postřikový stroj (stroj s pracovním prostorem ve tvaru bubnu WIR 6C nebo s pracovním prostorem tvořeným drátěným košem WIR 4H) - jsou vhodné k odmašťování geometricky náročných součástí, povrchově členitých a dutých. Komorový postřikový stroj bubnový a karuselový (KOMBI) - pro odmašťování a čištění součástí uložených buď na karuselu nebo v drátěném koši. Komorový postřikový stroj (WIR/G BOX) - vhodný pro odmašťování a čištění převážně po lisování a tváření v rámci hromadné výroby, ale také je možné jej použít k odmašťování geometricky náročných součástí, povrchově členitých a dutých. Pro více informací kontaktujte firmu SUMMA spol. s r.o..


Vstřikovací stroje a roboty Praha, temperační a chladicí zařízení, sušárny a dopravníky granulátu

Vstřikovací stroje a roboty Praha, temperační a chladicí zařízení, sušárny a dopravníky granulátu

Představujeme Vám firmu Šmíd a spol., s.r.o. z Prahy, která svou činnost zaměřila na prodej a servis vstřikovacích strojů, včetně příslušenství, sušáren granulátu, dopravníku granulátu a zpracování plastů. Prodej a servis: - vstřikovací stroje pro zpracování termoplastů - vstřikovací stroje pro zpracování pryže - temperační a chladící zařízení - sušárny a dopravníky granulátu - roboty Pokud Vás naše služby či stroje a zařízení zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Vlečce 357, Praha.


Stroje a zařízení pro odmašťování součástí a dílů po obrábění, kalení

Stroje a zařízení pro odmašťování součástí a dílů po obrábění, kalení

Společnost SUMMA dodává své stroje a zařízení nejen po celé České republice, ale také na Slovensko a do zahraničí. Stroje a zařízení pro odmašťování součástí a dílů se využívají: - po obrábění a tváření - před a po kalení - před montáží s možností dosažení vysoké čistoty - příprava povrchů před lakováním. Výrobní program: - karuselová, bubnová a ultrazvuková zařízení - sběrače olejů - ultrazvuková vana - čištění postřikem - postřikový tunel - průběžné odmašťovací stroje. Čistota a ekologie je naše práce !