Stříkaná PUR pěna k tepelné i zvukové izolaci budov – Znojmo, Brno, Třebíč

IZO-PUR.cz

Stříkaná PUR pěna k tepelné i zvukové izolaci budov – Znojmo, Brno, Třebíč

Stříkaná polyuretanová pěna patří k moderním izolačním technologiím současnosti. Hodí se k tepelné i zvukové izolaci nejen novostaveb, ale i rekonstruovaných domů a objektů. Na profesionální aplikace stříkané pěny na Znojemsku, Brněnsku a Třebíčsku se specializuje společnost IZO-PUR.cz.

Poptávám čištění kamenného soklu u rodinného domu

Poptávám čištění kamenného soklu u rodinného domu

Chtěl bych se zeptat, zda je možné vyčistit kamenný sokl u rodinného domu na přijatelnou úroveň. Celkem je toho cca 35 čtverečních metrů. Jaká by byla přibližná cena. Lokalita Havlíčkův Brod. Zatím nezávazně zjišťuji nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
30.06.2021 07:54

Platnost poptávky:
30.07.2021 07:11

Kontaktní osoba:
Tomáš Krpálek

Kontaktní email:

Okres:
Havlíčkův Brod

Obrázek:
Poptávám čištění kamenného soklu u rodinného domu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Veškeré kamenické práce - výroba a renovace hrobů, náhrobků, sekání písma

Veškeré kamenické práce - výroba a renovace hrobů, náhrobků, sekání písma

Pokud hodláte objednat nový náhrobek nebo nechat renovovat starší hrob, v lokalitě Zlín, Kroměříž se můžete obrátit na Kamenictví Jan Svák Holešov. Zabýváme se výstavbou nových hrobů, sekáním písma na náhrobky, pomníky a provádíme renovace, přebroušení starých hrobů. Veškeré kamenické práce: - opravy, renovace hrobu - výstavba pomníků, krycích desek - tvorba nových i oprava původních nápisů na náhrobku či pomníku. Provádíme nejen pomníkové práce, ale vyrábíme i kamenné zídky, obklady, opravujeme schody, podlahy.


Výroba, renovace, opravy náhrobků, pomníků - Kamenictví

Výroba, renovace, opravy náhrobků, pomníků - Kamenictví

Zakázky na nové náhrobky a pomníky i renovace starších pomníků přijímá v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský kraj firma Kamenosochařství Lysoněk Uherský Brod. Výroba a opravy náhrobků z přírodních materiálů je naší hlavní náplní práce. Jsme schopni vyhovět i speciálnímu přání - zakázková výroba je samozřejmostí. Dodáme i kamenné obklady, podlahy, kuchyňské desky a parapety. Kamenické, kamenosochařské práce: - výroba nových pomníků klasického i atypického tvaru - renovace starých i poškozených pomníků - výroba kamenných obkladů, podlah - výroba parapetu, kuchyňské desky z kamene.


Kamenictví, výroba pomníků, restaurování kamene Olomouc, kuchyňské pracovní desky, parapety

Kamenictví, výroba pomníků, restaurování kamene Olomouc, kuchyňské pracovní desky, parapety

Představujeme Vám firmu Kamenictví Tomáš Hořínek z Olomouce, která svou činnost zaměřila na kamenické práce všeho druhu. Jedná se především o výrobu pomníků z přírodního kamene jako je mramor, žula, pískovec, dále pak výroba interiérových doplňků jakou jsou kuchyňské pracovní desky, parapety, dlažba nebo obklady domu. Zabýváme se také restaurováním pískovcových dílů. Veškeré kamenické práce včetně návrhu a realizace provádíme v rámci Olomouckého kraje.


Anti graffiti systém - odstranění a ochrana povrchů proti graffiti

Anti graffiti systém - odstranění a ochrana povrchů proti graffiti

Poničili Vám vandalové Vaší budovu či plot nevhodnými nápisy a graffiti? Firma SK FASÁDY Vám poradí jak se proti graffiti bránit a poškozený povrch dá do původního stavu. Nabízíme Vám Anti graffiti systém, který spolehlivě odstraní a ochrání povrch prosti sprejerským nápisům a graffiti. Mezi naše služby se řadí: - odstraňování graffiti a ochrana povrchu proti graffiti se zárukou 7 let - komplexní anti graffiti podpora pro vybrané objekty města Ostravy - poradenství v oblasti prevence graffiti - zaměření na čištění, ošetření, impregnace povrchů budov a speciálního čištění - praktické ukázky použití produktů. Pro svou činnost používáme technologie, postupy a produkty firmy Trion Tensid AB, které jsou vysoce účinné. Odstraníme jakékoli graffiti vytvořené různých barvách a typů sprejů použitých na různém povrchu. Naše přípravky AGS Dosahují perfektních výsledků na kompaktním povrchu jako je: - beton - přírodní kámen (žula, mramor, pískovec, vápenec) - keramický povrch (cihla, obklady, dlaždice) - kovový povrch (dopravní značky a prostředky, protihlukové stěny atd.). S námi budete vždy o krok napřed před sprejery.


Centrální vysavače, které vám usnadní práci

Centrální vysavače, které vám usnadní práci

Centrální vysavače značky BEAM Electrolux si zkrátka zamilujete. Jak to? Protože vysávání se díky nim stává příjemnou a nenáročnou činností, která vás bude bavit! Navíc centrální vysavače BEAM Electrolux šetří čas - jsou tak výkonné, že sebemenší smítko před nimi neobstojí. Dodavatelem vašeho nového pomocníka je společnost Ekoelektro. Nabízí vám několik řad centrálních vysavačů BEAM Electrolux pro domácnosti. Čistý dům bez prachu a alergenů je nyní otázkou několika málo minut. Centrální vysavače BEAM Electrolux odstraní 100% vysávaného prachu ze všech druhů podlah. BEAM Electrolux představuje moderní technologii: - unikátní filtrační systém - filtr z tkaniny GORE snižuje náročnost na údržbu na nulu - nemusíto ho čistit, oplachovat ani prát! Navíc je klinicky prokázáno, že snižuje alergické obtíže - tichý chod - odhlučněné uložení motoru a tlumič Quiet Pack činí z centrálních vysavačů BEAM jedny z nejtišších přístrojů - šetrný k životnímu prostředí - HE motory s vyšší účinností spotřebovávají o 30% méně elektrické energie! - záruka 10 let je přímo bezkonkurenční BEAM Electrolux je osvědčená značka, která vám přináší vysoce funkční a přitom tiché centrální vysavače už více než 55 let. Naše vysavače jsou oblíbené po celém světě - dodáváme je do více než 50 zemí světa. Vysavače splňují veškeré zákonem stanovené normy a jejich kvalita je umocněna získáním několika mezinárodních certifikátů.


Víme jak vrátit fasádě původní vzhled, prodloužit životnost fasády

Víme jak vrátit fasádě původní vzhled, prodloužit životnost fasády

Otázku, jak vrátit fasádě původní vzhled, řeší čas od času majitelé rodinných domů, průmyslových objektů, administrativních budov i školy a obce. Cestou jak prodloužit životnost fasády i obnovit její vzhled je chemické čištění fasád. V lokalitě Zlínský kraj i Praha poskytuje služby v oblasti čištění a impregnace povrchu fasád firma Čištění fasád Zlín. Máme mnohaleté zkušenosti v oboru. Umíme odstranit znečištění z většiny povrchů - zateplené, barvené fasády, cihla, omítky, beton, žula, umělý kámen, mramor, pískovec, travertin, keramika, břízolit, zámková dlažba. Odstraníme plísně, mechy, prach, saze i graffiti. Používáme prověřené kvalitní materiály. Důvody proč provést čištění fasády: - prodlouží se životnost fasády - povrch získá původní vzhled - zvýší se estetická hodnota objektu - zlepší se úroveň bydlení - zdravé prostředí.