Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Profesionální služby v oblasti projektování, prodeje, montáže a servisu vzduchotechnických zařízení přináší spolehlivá firma bbklima99 s.r.o. se sídlem ve Znojmě. Vzduchotechnické potrubní rozvody společně s rekuperačními jednotkami, které zajišťují zpětné získávání tepla z odpadního vzduchu, instalujeme nejen do rodinných domů, nýbrž i do průmyslových a komerčních objektů. Díky vysoké kvalitě poskytovaných služeb v oblasti vzduchotechniky a klimatizace jsem obdrželi certifikát systému managementu kvality.

Poptávám opravu chromu na chrliči vody do vany

Poptávám opravu chromu na chrliči vody do vany

Chtěl bych se zeptat na opravu chromu, mám chrlič vody do vany a chrom se loupe, jde to opravit nebo přechromovat?
Poptávka byla vložena dne:
30.06.2021 08:37

Platnost poptávky:
30.07.2021 07:59

Kontaktní osoba:
Michal Běhal

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 800 032

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elox hliníku a jeho slitin v různých barvách - eloxování s předúpravou E6 satén

Elox hliníku a jeho slitin v různých barvách - eloxování s předúpravou E6 satén

Pokud vyžadujete u hliníkových součástek a dílů vysokou odolnost proti korozi i zlepšení jiných vlastností, zvolte povrchovou úpravu hliníku eloxováním. V regionu Uherské Hradiště působí firma ELOXTECH, která provádí elox hliníku a jeho slitin v různých barvách, eloxování s předúpravou E6 satén i EO. Maximální rozměr dílů, které je možné zpracovat, je dán velikostí van: - 1100 x 700 x 400 mm. Elektrochemické ošetření povrchu hliníkových (duralových) výrobků vede k vytvoření ochranné oxidové vrstvy na jejich povrchu: - zvýší se odolnost na povětrnostní vlivy - zvýší se mechanická otěruvzdornost povrchové vrstvy - sníží se tepelná i elektrická vodivost - sníží se drsnost povrchu. Předúpravy: - E6 satenové alkalické moření - designu saténového matu - E0 alkalické moření - vyčištění povrchu hliníku před eloxací.


Elektrochemické leštění, povrchové úpravy kovů

Elektrochemické leštění, povrchové úpravy kovů

Z povrchových úprav kovů nabízí společnost ELLIT PLUS: - elektrochemické leštění nerezových výrobků - moření nerezu - pasivace nerezových výrobků - elektroleštění Proces elektrochemického leštění je vysoce výkonný proces, který účinně čistí, leští a sjednocuje povrch výrobku v krátkém čase s minimálním rizikem vzniku jakýchkoli vad. Při elektrochemickém leštění dochází k rovnoměrnému rozpouštění celého povrchu výrobků včetně i submikroskopických nerovností, díky čemuž je povrch výrobku dokonale hladký, vysoce lesklý a na rozdíl od mechanicky vyleštěných povrchů má také vyšší světelnou reflexi s nižší zobrazivostí. Po proceduře elektrochemického leštění je povrch vašich výrobků kovově čistý a podle vámi zvolené intenzity elektrochemického leštění matový, matně lesklý či vysoce lesklý. Společnost ELLIT PLUS zajišťuje elektrochemické leštění veškerých výrobků z nerezivějících ocelí různých tvarů s maximálními rozměry 1500x1000x6000 mm. ELLIT PLUS dbá na prvotřídní jakost elektrochemického leštění, moření i pasivací nerezivějících ocelí. Zajišťuje kvalitu výrobků, vstupních surovin i celého procesu s využitím vlastní laboratoře i externích specialistů. S každým zákazníkem její odborní pracovníci konzultují veškerá jeho přání a snaží se je realizovat co nejvěrněji, nejkvalitněji, nejrychleji a především nejefektivněji. Ocel elektrochemicky leští, moří a pasivují i do 24 hodin.


Laserové čištění bez poškození povrchu - čištění kovů, forem, nářadí, odrezování laserem

Laserové čištění bez poškození povrchu - čištění kovů, forem, nářadí, odrezování laserem

Pokud hledáte na Moravě firmu, která se věnuje laserovému čištění kovů, obraťte se na firmu Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o. z obce Šarovy u Zlína. Pracujeme se strojem ROD 200, jde o neabrazivní metodu, laserové čištění bez poškození povrchu. Velice účinné je odrezování laserem, skvělé výsledky má však laser i při odstranění barev, lepidel, olejů z povrchu forem, nářadí, kovů i řady nekovových materiálů. Čištění laserem je vhodnou přípravou povrchu ke svařování, lakování nebo lepení. Výhody laserového čištění: - nečistoty jsou odpařeny laserem - lze provádět plošně i místně - materiál není namáhán mechanicky, tepelně ani chemicky - nedochází k úbytku ani poškození základního kovového materiálu - účinné u širokého spektra nečistot - není nutné využívat abrazivní, chemické metody. Působnost naší firmy je celá Morava, neváhejte se na nás obrátit.


Rovnání různých kovových dílů – tepelné zpracování prototypů

Rovnání různých kovových dílů – tepelné zpracování prototypů

Rovnání různých kovových dílů provádí naše společnost Q.I.P. s.r.o. z Brna, která se zabývá tepelným zpracováním prototypů pro strojírenský průmysl. Rovnání provádíme : - za tepla - pomocí hydraulických a vřetenových lisů nebo plamenem - za studena - ruční naklepávání povrchových vláken dílů Mimo jiné zajišťujeme kalení, žíhání, cementaci, popouštění a jiné technologické postupy pro úpravy ocelí, litin a dalších barevných kovů. Prioritou je pro nás poskytování služeb na špičkové úrovni včetně komplexního servisu.


Práškové lakování velkých kovových dílů a komaxitování

Práškové lakování velkých kovových dílů a komaxitování

Prášková lakovna - společnost PLADO s.r.o. z Ivančic - provádí práškové lakování velkých kovových dílů a také komaxitování - tedy povrchovou úpravu kovů práškovým plastem. Naše společnost poskytuje práškové lakování a komaxitování pro celou oblast Jižní Moravy, a to ve městech, jako jsou Ivančice, Brno, Pohořelice, Rosice, ale také Znojmo, Třebíč, Moravské Budějovice apod. Prášková lakovna PLADO s.r.o. poskytuje: - Práškové lakování a komaxitování velkých dílů do rozměru 7,0 x 2,1 x 2,0 metrů -Předúpravu kovových dílů před lakováním - tryskání nebo fosfátování železitým fosfátem, případně broušení -Rovnoměrný nános plastové vrstvy na kov metodou komaxitování -Na žádost zákazníka navíc provádíme krytí všech závitů a maskování jakýchkoliv ploch na základě výkresové dokumentace -Odvoz a dovoz velkého kovového dílů, který má být lakován nebo komaxitován


Povrchová úprava, elektrochemické leštění nerezových výrobků

Povrchová úprava, elektrochemické leštění nerezových výrobků

Společnost ELLIT PLUS provádí povrchové úpravy výrobků z nerezivějících ocelí a elektrochemické leštění nerezových výrobků. Upravuje výrobky z nerezivějících ocelí různých tvarů a rozměrů do velikosti omezené pouze rozměry technologické vany 6000 x 1200 x 1500 mm. Povrch výrobku je kovově čistý. Podle intenzity leštění je matový, matně lesklý nebo vysoce lesklý. Naše služby: - chemické finální úpravy povrchu - elektrochemické leštění nerezavějících ocelí - elektroleštění nerez výrobků - moření nerezových výrobků - pasivace nerezu. Firma zaručuje dodržení všech požadavků zákazníka na kvalitu a termín dodání.