Poptávám bedny na seno

Poptávám bedny na seno

Poptávám bednu, kterou bychom chtěli využít na seno pro hiporehabilitační koně. Jednalo by se o 10 beden, ty by byly volně rozmístěny po pastvině. Rozměrově cca 120x120cm, ale není nutné takto přesně. Prosím o sdělení, zda je to možné a zároveň o přiblížnou cenovou nabídku. Bedny budou čerpány ze získaného grantu.
Děkuji
Kateřina Čapková
Poptávka byla vložena dne:
01.07.2021 12:28

Platnost poptávky:
01.08.2021 11:43

Kontaktní osoba:
Kateřina Čapková


Telefon:
+420 607 616 104

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej kvalitních podzemních i nadzemních nádrží pro zadržení dešťové vody

Výroba a prodej kvalitních podzemních i nadzemních nádrží pro zadržení dešťové vody

Sháníte kvalitní podzemní nebo nadzemní nádrž na hromadný sběr dešťové vody? Pak neváhejte a obraťte se na společnost ITMS plast s.r.o. Specializujeme se na výrobu a prodej právě takovýchto nádrží na vodu, septiků, odpadních jímek a dále také na výrobu bazénů a podzemních plastových sklepů. Naše plastové nádrže jsou určeny k hromadnému sběru dešťové vody, kterou dále může využít k dalším účelům, jako je například údržba zeleně, mytí vozu, a další. Dle přání zákazníka jsme schopni vyrobit všechny možné provedení. Proto neváhejte a obraťte se na nás. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Retenční nádrže na dešťovou vodu, vsakovací boxy – hospodaření s dešťovou vodou

Retenční nádrže na dešťovou vodu, vsakovací boxy – hospodaření s dešťovou vodou

Společnost DILES company se postará o dodávku všech materiálů potřebných pro hospodaření s dešťovou vodou přímo k Vám na stavbu nebo kdekoliv budete chtít v Ostravě a v Karviné. Retenční nádrže slouží pro zadržení určitého množství dešťové vody na určitou dobu, před vypuštěním. Zajišťujeme: - plastové retenční nádrže a jímky včetně přečerpávání zachycených vod pomocí čerpadel + automatické řídící jednotky - PVC a PE drenážní potrubí a tvarovky - liniové plastové, polymerbetonové a betonové žlaby - systémy regulace odtoků z retenčních nádrží - zasakovací a retenční systémy - Wavin Azura, Q-Big, Q-BB - plastové regulační a filtrační šachty - geotextilie, geomříže a nopové fólie - podtlakové odvodnění plochých střech Pokud si lámete hlavu nad otázkou, co s dešťovou vodou, neváhejte se obrátit na odborníky z DILES company a ti vše vyřeší za Vás.


Skládací paletové nástavce a ohrádky ELMO - výroba a prodej

Skládací paletové nástavce a ohrádky ELMO - výroba a prodej

Skládací paletové nástavce jsou vhodné pro přepravu a uskladnění zboží na paletách, tím dosáhnete lepšího využití úložné plochy palety. Tradiční česká firma Jan Šuster se specializuje na výrobu a prodej těchto nástavců a ohrádek ELMO. Působíme po celém okolí Opavy a také Ostravy a Olomouce. Naše paletové nástavce a ohrádky naleznou uplatnění skoro ve všech průmyslových odvětvích a nahradí papírové krabice i plechové a plastové boxy. Paletové ohrádky (nástavce) se sestavují na sebe, dle požadavků a potřeb zákazníka lze výšku sestavy uzpůsobit. To vše realizujeme s kompletní péči o zákazníka, zajistíme dopravu, montáž i poradenství. Firma Jan Šuster má vlastní areál, kde vyrábí a skladuje své výrobky. Přepravu má zajištěnou vlastní dopravou a vše dodá dle požadavku zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Výroba palet, dřevovýroba, zpracování dřeva, sušení, dodávka po celé ČR i zahraničí!

Výroba palet, dřevovýroba, zpracování dřeva, sušení, dodávka po celé ČR i zahraničí!

Pokud hledáte firmu z Dačic a okolí, která se zabývá dřevovýrobou a sušením palet, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost Pila Benda s.r.o., se specializuje na zpracování dřeva. Provádíme vlastní sušení palet. Není pro nás problém vysušit palety až na 12%. Což se využívá především pro skladování a přepravu cigaret. Provádíme také tepelné ošetření, kdy zbavujeme dřevo dřevokazného hmyzu, IPPC, pokud jsou na paletách přepravovány potraviny, popřípadě když se zboží vyváží z EU, kde je ošetření IPPC potřeba. Jsme výrobci dřevených eur palet. Vyrábíme palety různých druhů a dodáváme po celé ČR, Rakousku i Německu. Nejvíce dodávek směřuje do zahraničí. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Bedny, palety, obaly ze dřeva - zakázková výroba, prodej

Bedny, palety, obaly ze dřeva - zakázková výroba, prodej

Sháníte vhodnou bednu, obal či paletu? Oslovte společnost Dřevovýroba Popp a syn, s.r.o., kde Vám vyrobí dřevěné obaly na míru, přesně podle Vašich potřeb. Zabýváme se výrobou dřevěných beden a kontejnerů vhodných ke skladování a transportu zemědělských komodit, průmyslových strojů i náhradních dílů pro automobilový průmysl. Obaly jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození, stohovatelné, vynikají dobrou manipulací. Dále vyrábíme jednorázové palety a dřevěné palety různých nosností i rozměrů pro stavební materiály, pivo a potraviny. Vice informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej stájových podlahových rohoží, vhodné pro zpevnění povrchu stájí i dostihových drah

Prodej stájových podlahových rohoží, vhodné pro zpevnění povrchu stájí i dostihových drah

Vlastníte stáj a potřebujete vhodnou podlahu pro komfort a bezpečí koně? Či potřebujete zpevnit povrch venkovní jízdárny nebo dostihové dráhy? Pak se obraťte na společnost Equicov s.r.o., která sídlí v Třebíči a specializuje se na výrobu a dodávku vnitřních i venkovních stájí, přístřešků i ohrad pro koně a další hospodářská zvířata. Rozlišujeme dva typy gumových podlahových rohoží. Stájové gumy zámkové jsou nepropustné a vhodné pouze pro vnitřní použití, tedy především pro ustájení koní. Jsou protiskluzové, odvádějí močovinu, při došlapu jsou pružné a mají tedy dobrý vliv na stav kloubů zvířete. Navíc zabraňují prochladnutí, proto je lze využít i pro další hospodářská zvířata či pro psy. Protože jsou odolné vůči olejům, můžete je umístit i do garáží a dílen. Rohož děrovaná je propustná, využívá se pro zpevnění venkovních povrchů. Protože jsou neporézní, a velmi zhutnělé, jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a proti opotřebení. Umístit je lze na dostihové dráhy, parkurové závodiště, venkovní parkoviště, zahradní cesty i příjezdové komunikace.